Minecraft 1.18 Mağaraları Daha Güvenli Hale Getiriyor

Minecraft 1.18
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft 1.18 Mağaraları Daha Güvenli Hale Getiriyor

Minecraft’ın Caves & Cliffs güncellemesinin ikinci yarısı, bu ayın başlarında yayınlanan deneysel bir anlık görüntü sayesinde şu anda oyuncuların denemesi için hazır. Anlık görüntü, geliştirilmiş dünya neslinin yanı sıra, sonunda Caves & Cliffs: Part 2‘ye gelen bazı yeni biyomları tanıtıyor. dünyadaki çoğu bölgeden daha güvenli.

Caves & Cliffs ilk olarak Minecraft Live 2020 sırasında ortaya çıktı ve oyuna birkaç yeni çete, öğe ve biyom ile birlikte büyük ölçüde değiştirilmiş mağara ve dağ neslini getirme sözü verdi. Nisan 2021’de, büyük ölçüde Minecraft‘ın arazi oluşturma sistemlerini tamamen dönüştürmenin teknik zorlukları sayesinde güncellemenin iki bölüme ayrılacağı açıklandı. Güncellemenin ilk yarısı Caves & Cliffs: Part 1 Haziran ayı başlarında yayınlandı ve ikinci yarısı şu anda 2021 tatil sezonunda çıkacak. Bölüm 1’deki değişikliklerin çoğu, yeni çetelerin ve aksolotl ve ametist gibi blokların eklenmesini içeriyordu.Minecraft: Axolotl Nasıl Yetiştirilir ve Beslenir

En yeni Minecraft anlık görüntüsü, Bölüm 2’nin ana içerik güncellemelerini sunan ilk görüntüdür ve bu kadar büyük bir değişikliğin teknik ayrıntıları, çoğu Minecraft anlık görüntüsünün olduğu gibi düzenli olarak mevcut olmasının aksine, deneysel biçimde yayınlanmasının bir parçasıdır. 13 Temmuz’da hem Java hem de Bedrock oyuncuları için indirilebilir hale geldi. Yeni dünya nesli,  Minecraft 1.18 anlık görüntüsünün yeni içeriğinin tartışmasız en önemli detayı olsa da, sürüngenler ve zombiler gibi Minecraft canavarlarının şimdi nasıl ortaya çıktıklarına dair ayrıntılarda başka bir şaşırtıcı değişiklik bulunabilir.

Minecraft 1.18 Canavarları Sadece Tamamen Karanlıkta Doğar

Minecraft’ın önceki sürümlerinde, canavarlar loş ışıklı olduğu düşünülen her yerde doğardı. Bu, yere bir meşale yerleştirilse bile, ışık kaynağından daha uzağa yumurtlamaya devam edebilecekleri anlamına geliyordu. Nispeten iyi aydınlatılmış alanlar, mafya yumurtlaması için hala adil bir oyun olarak kabul edilebileceğinden, Minecraft’taki en gelişmiş oyuncu üslerinin bile, riski azaltmaya yardımcı olmak için aşırı derecede meşalelerle kaplanmasına yol açar. Keskin köşeler veya derin çukurlar, Minecraft oyuncularının bölgeyi aydınlık tutmak için en iyi girişimlerine rağmen canavarların ortaya çıkmasına neden olabileceğinden, mağaralar genellikle özellikle tehlikeli olarak görülüyordu.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Ancak Minecraft 1.18‘den itibaren canavarlar yalnızca tam ve tamamen karanlıkta ortaya çıkacak. Bu, Minecraft Caves & Cliffs: Part 2‘de tanıtılacak çok daha büyük mağaraları keşfetmeyi daha güvenli hale getirmeye yardımcı olmak için tanıtıldı – mağaraların kapalı alanlar olduğu göz önüne alındığında, oyuncuların bir oyunun her yüzeyini en azından loş bir şekilde aydınlatması artık çok daha kolay. yeraltı alanı. Nispeten bu, Minecraft’ın mağaralarını açık dünya dışı alanlardan bile daha güvenli hale getirebilir. Ne de olsa, geceleri açık bir alanda tam karanlığı bulmak, aydınlatılmış bir yeraltı mağarasından çok daha kolaydır. 1.18 anlık görüntüsünün hala deneysel olduğu göz önüne alındığında, özelliğin resmi Caves & Cliffs: Part 2 sürümünden önce nasıl düzeltileceği belirsiz. Ancak şimdilik Minecraft oyuncuları, Minecraft‘ın mağara sistemlerinin yeni bulunan göreceli güvenliğinin keyfini çıkarabilirler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

The Legend of Zelda Moldarach Nasıl Yenilir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478