FIFA 22 Fragmanı ile HyperMotion Teknolojisi Tanıtıldı

FIFA 22 HyperMotion
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

FIFA 22 Fragmanı ile HyperMotion Teknolojisi Tanıtıldı

PlayStation, fragmanı resmi Twitter hesabında şu başlıkla yayınladı: “FIFA 22, sahada her an ilerleyen çığır açan yeni oyun teknolojisi olan FIFA 22 HyperMotion tanıtıyor. FIFA 22, 1 Ekim’de PS4 ve PS5 için çıkacak.” İki dakikalık uzun fragman, gerçekçi grafiklerini ve animasyonlarını göstermek için gerçek bir futbol maçından görüntüleri oyundan görüntülerle karıştırıyor.EA Sports FIFA Genel Müdürü Nick Wlodyka bir basın açıklamasında, “FIFA 22, dünya çapında milyonlarca hayrana sevdikleri sporla benzeri görülmemiş bir şekilde katılma şansı sunuyor” dedi. “Her oyuncu FIFA’yı kendi tarzında deneyimliyor, ancak sahadaki oynanış birleştirici sabittir, bu yüzden orada derin bir yenilik sunmaktan heyecan duyuyoruz. HyperMotion, bunu yeni nesil konsollarda ve Stadia’da daha da ileriye taşıyor ve oyunun hissini tamamen değiştiriyor.”

FIFA 22, tamamen yeni teknoloji tarafından desteklenecek ve PlayStation 5 için “en gerçekçi, akıcı ve hızlı yanıt veren deneyimi sunmak için gelişmiş 11×11 Maç Yakalama ve tescilli makine öğrenimi teknolojisine” katılacak. İlk kez yüksek yoğunluklu hızlarda performans gösteren 22 sporcunun hareket yakalaması.

Electronic Arts, HyperMotion teknolojisinde geliştirilen bir algoritmanın “8,7 milyondan fazla gelişmiş maç yakalama karesinden öğrendiğini ve ardından sahadaki çeşitli etkileşimlerde organik futbol hareketi yaratmak için gerçek zamanlı olarak yeni animasyonlar yazdığını” vaat ediyor. Pratikte bu, HyperMotion’ın futbol sahasındaki oyuncular tarafından yapılan tüm şutları, pasları veya ortaları değiştirme kapasitesine sahip olduğu anlamına gelir.

Fifa 2022’nin kapağında Paris Saint-Germain forvet oyuncusu ve Kylian Mbappé üst üste ikinci yıl da yer alacak. Bu, Mbappé’nin Lionel Messi ve Cristiano Ronaldo’yu içeren arka arkaya kapak yıldızlarından oluşan kısa bir listeye katıldığı anlamına geliyor. Oyunla ilgili daha fazla detayın bu Temmuz ayında gerçekleştirilecek olan EA Play Live sırasında açıklanması bekleniyor.

Oyunlar hakkında daha fazla bilgi almak için buraya tıklayın.

EA Vancouver ve EA Romania tarafından geliştirilen FIFA 22, PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC, Stadia, PlayStation 4 ve Xbox One için 1 Ekim’de dünya çapında satışa sunulacak. FIFA 22 Legacy Edition, Nintendo Switch’te de mevcut olacak. HyperMotion teknolojisi yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Stadia sistemlerinde mevcuttur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft 1.18 Mağaraları Daha Güvenli Hale Getiriyor

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478