The Legend of Zelda Moldarach Nasıl Yenilir

The Legend of Zelda Moldarach
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

The Legend of Zelda Moldarach Nasıl Yenilir

Moldarach, oyuncuların The Legend of Zelda: Skyward Sword HD‘de karşılaşacağı birçok patrondan biridir. Bu kılavuz, oyunculara onu nasıl yenebileceklerini gösterecek. Aslen Nintendo Wii’de piyasaya sürülen Skyward Sword HD, konsolun prömiyeri Zelda unvanına sahip. Orijinalde, Link’ten gelen her bir kılıç hareketi Wiimote’a bağlıydı ve oyuncuların düşmanları özel bir hassasiyetle kesmelerine izin veriyordu. Nintendo Switch versiyonu ile oyuncular artık bir seçenek olarak analog çubuğu kullanarak bıçaklarını hareket ettirebiliyorlar. Oyun, selefinin üzerinde durmasını sağlayan tonlarca daha küçük yaşam kalitesi iyileştirmesi içeriyor. Yüzeyi keşfederken oyuncular her zindanın sonunda tehlikeli patronlarla karşılaşacaklar. Bu kılavuz, oyunculara The Legend of Zelda Moldarach patronunu nasıl yenebileceklerini gösterecek.Moldarach patronu, Lanayru Madencilik Tesisi’ndeki son düşmandır, ancak daha sonra Lanayru Kum Denizi’nde de ortaya çıkar. Bu dev akrep, oyuncuların bu savaşı kazanmak için kullanmaları gereken üç farklı zayıf noktaya sahiptir. Neyse ki, bu oyundaki daha kolay patronlardan biri ve oyunculara zayıf noktalarda keskin bir bakış atmayı öğretiyor. İşte oyuncuların Skyward Sword HD’de Moldarach’ı nasıl yenebilecekleri.

Legend Of Zelda: Skyward Sword HD’de Moldarach Nasıl Yenilir?

Moldarach’ı yenmek için oyuncuların, ortaya çıktıklarında pençelerinin içindeki gözleri kesmeleri gerekecek. Buradaki amaç gözlerden birine kilitlenip pençe açılıncaya kadar beklemektir. Pençe açıldığında, ileri doğru itin ve göze doğru eğik. Saldıracak gibi göründüğünde geri çekildiğinizden emin olun. Şimdi, sadece ikinci pençe için bu işlemi tekrarlayın. Her iki pençe de indirildiğinde, Moldarach hareketlerini biraz değiştirecek.

Monster Hunter Stories 2’de Kraliyet Canavarları Nasıl Bulunur

Monster Hunter Stories 2’de Kraliyet Canavarları Nasıl Bulunur Kraliyet Canavarları, Canavar Avcısı Hikayeleri 2’deki en zorlu düşmanlar arasındadır. Bu kılavuz, oyunculara bu...

Yeraltına dalacak ve oyuncuya gizlice yaklaşmaya çalışacak. Nereye gideceği oldukça açık, bu yüzden kumu çıkarmak için Gust Körük’ü kullanın. Bu, onu yeniden ortaya çıkaracak ve oyuncuların doğrudan göze çarpmasına izin verecektir. Oyuncuların bunu sadece birkaç kez yapmaları gerekecek ve mağlup edilecek. Şimdi Kalp Kabı’nı alın (veya oyuncu daha yüksek bir meydan okuma istiyorsa) ve bir sonraki varış noktasına devam edin. Bu patron, oyunculara onu alt etmek için sabırlı olmayı öğretecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Monster Hunter Stories 2’de Kraliyet Canavarları Nasıl Bulunur

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478