e
sv
Minecraft MOD APK indir ile bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Oyunun önceki sürümlerini alternatif linklerden indirebilirsiniz
Minecraft MOD APK indir

Minecraft MOD APK 1.17.0.52 Son Sürüm İndir

Telegram Sayfamız için Buraya Tıklayın
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 2 ratings
2 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 100%
5
2
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçeÇince
 • ÜreticiMojang
 • İşletim Sistemi Android

Minecraft MOD APK 1.17.0.52 Son Sürüm İndir

Minecraft, oyun dünyasını yerle bir eden bir sanal alan video oyunudur. Sandbox oyunları, yerleşik bir hedefe ulaşmak için oyuncunun yaratıcılığından yararlanma etrafında döner. Bu oyun sadece uyarmaz, dikkat dağıtmaz veya eğlendirmez. Minecraft MOD APK indir, en basit yapı taşlarıyla inşa edilmiş bir macera ve sonsuz kreasyon madenidir.

Minecraft MOD APK  İnşa edin, etrafı keşfedin ve hayatta kalmayı yepyeni bir seviyeye taşıyın

Oyun açısından Minecraft tepeler kadar eskidir. On yıllık video oyunlarının çoğu raflarda toz topluyor, ancak Minecraft her zamanki kadar popüler. Bu tüm zamanların klasik video oyunu, basit bir evden tüm dünyaya her şeyi inşa etmeniz için araçlar sunar. Minecraft, birçok modla düşünür ve dövüşçüye hitap ediyor.

Minecraft Karmaşık kreasyonlar için basit bloklar

Minecraft, verilen ortamda hayatta kalmak için sağlanan çeşitli araçları kullanmanız gereken bir hayatta kalma oyunudur. Hayatta kalmanız yalnızca çevrenizdeki ortama bağlı değildir, aynı zamanda oyuncuların oyundaki avcılara hazırlanmaları gerekir.

Minecraft En yeni MODlar

Maceracılar yaratıcı modu seçebilir ve sınırsız yaratıcı kaynaklarla sonsuz dünyaları keşfedebilir. Survivor modu içerideki savaşçı içindir: silahlar, zırhlar oluşturun ve düşmanlarınızla savaşın.

Minecraft ilk olarak PC platformu için piyasaya sürüldü. Oyun camiasını bir göktaşı gibi vurdu. PC versiyonu hala birçok kişi tarafından oynanıyor ve seviliyor, birçok kullanıcı oyunlarını canlı yayınlamayı seçiyor. Minecraft oyunları, YouTube, Twitch, Mixer ve diğerleri gibi platformlarda yayınlanır. İletişimsel oyunlarda etkileşimde bulunan Minecraft’ın mega toplulukları, oyunun mirasının ve sevgisinin kanıtıdır.

Minecraft’ın en son sürümü, mobil cihazlarda veya Windows 10’da oynamanıza izin verir. Çok oyunculu sürümü seçebilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde on arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Çevrimiçi bir Xbox Hesabı aracılığıyla Minecraft karması için en fazla dört oyuncu birleşebilir.

Minecraft MOD APK nerede çalıştırabilirsiniz?

Bu yazılım yalnızca Windows (tüm 32 bit ve 64 bit sürümler) ile uyumludur. Benzer bir araç Android kullanıcıları için de mevcuttur, ancak bunu tamamen farklı bir program olarak ele almak akıllıca olacaktır. Bu tür farklı işletim sistemleri, yazılımın kendisinin farklı şekilde yazılmasını ve tasarlanmasını gerektirecektir.

Teknoloji meraklıları, oyunlarını eklentilerle değiştirebilir ve son derece özelleştirilmiş bir deneyim oluşturmak için veri odaklı davranışları harekete geçirebilir. Minecraft’ın oynanışı, oyun endüstrisindeki birçok hayatta kalma oyununu yansıtır. Bu program benzersizdir, ancak sunduğu çok yönlü modlarda: birinci şahıs ve üçüncü şahıs perspektifi.
Oyuna katıldığınızda, rastgele bir yerde ve garip bir adada doğacaksınız. Minecraft’taki harita sonsuz bir şekilde genişliyor. Hayatınız boyunca Minecraft oynayabilir, kendi evinizi inşa edebilir ve gelecekteki işler için araçlar, malzemeler ve diğer kaynakları toplayabilirsiniz. Ayrıca çiftçilikte de elinizi deneyebilir ve farklı türlerde mahsul yetiştirebilir veya koyun, inek, domuz ve tavuk gibi hayvanlar yetiştirebilirsiniz.

Minecraft, tarımsal, mimari ve aynı zamanda maceracı unsurlara sahiptir. Tehlike ve heyecan arayan oyuncular, ateş, tehlike ve ölümle dolu bir yeraltı dünyası olan Nether’i sevecekler.

Overworld adında başka bir boyut daha var. Overworld, oyuncuların oyunu bitirmek için ana patron olan Ender Dragon’u öldürdüğü son görevde oyuncular tarafından kullanılır. Oyuncular, Nether’deki Mafya hükümdarlarından biri olan The Wither Boss’a karşı oynarlar.

Minecraft Hileli Oyna

Mevcut malzemeleri kullanarak Minecraft’ta kelimenin tam anlamıyla her şeyi inşa edebilirsiniz. Minecraft’ın asla bitmemesinin ana nedeni budur. Odun, taş, kum, yün ve diğerleri gibi kaynakları kullanabilirsiniz. Ayrıca yataklar, zırh takımları, kılıçlar, trident, oklar, fırınlar, yiyecekler ve daha fazlası gibi eşyaları yapmanıza izin veren bir zanaat özelliği de var.

Oyunlarda da birçok kaynak var. Malzemelerin ve araçların çoğu, gelecekte hayatta kalmak için oyunda çeşitli şeyleri işlemek ve inşa etmek için kullanılabilecek gerçek hayattaki eşyaları kopyalar. Oyuncular, günümüze kadar neredeyse erken insanın hayatta kalma araçlarına taşınır. Kaynakları için demir, tahta, taş, kum, yün, iyi, elmas, zümrüt, bambu, patates, buğday ve daha fazlası gibi malzemelere güvenmeleri gerekir.Minecraft Mobları indir

Daha önce de belirtildiği gibi, Minecraft MOD APK indir her zaman yüreksizler için değildir. Oyuncular, oyunlarındaki tehlike ve şiddetin hacmini artırabilir. Oyunda aktif ve pasif moblarınız var. Minecraft çetelerinin bazıları gerçek hayattan esinlenmiştir.

Aktif çeteler aslında düşmanlarınızdır. Bu özellikler oyuna karmaşıklık ve entrika katar. İşte Minecraft’taki Mob’lardan bazıları:

 • Zombiler: Minecraft’ta çok sayıda zombi var. Zombiler, normal zombiler, suda bulunan boğulmuş zombiler, sürüngenler (canlı dinamitler) gibi çeşitli türlerdedir. Hatta zombi köylüleri de var.
  Nether’de Blaze ve Fireballs bulundu.
 • Hayalet ayrıca Nether ve ateş toplarında da bulunur. Havada yüzmeye devam ediyor.
 • Yağmacılar temelde Köylülerin düşmanıdır. Oyuncuya sihir ve farklı araçlar kullanarak saldırırlar.
 • Enderman ışık hızında hareket eder ve saniyeler içinde öldürebilir.
 • İskeletler oyunculara saldırmak için ok ve yay kullanır.

Büyülü ve fantastik Minecraft

Minecraft ayrıca sihir kullanımını içerir. Zırhınızı ve silahlarınızı büyülemek için sihir de kullanabilirsiniz. Sihir, size zarar vermek için onu kullanan kötü Yağmacılar tarafından da kullanılır.

Sualtında nefes alma, ateşe direnç, onarım, kırılma ve gece görüşü gibi farklı güçler kazanmak için sihri kullanabilirsiniz.

Hayal gücünüze kadar uzanan oyun

Minecraft, son teknoloji grafiklere sahip olmayabilir, ancak bu kasıtlıdır. Bu grafikler, iyi bir oyun için mükemmel derecede uygundur. Pikselli efekt Minecraft’ın temelinden gelir: birçok küçük kare.

Minecraft esasen bir kareler dünyasıdır – gelecekteki imparatorluğunuz için mükemmel yapı taşları. Fortnite’ın destansı savaşları veya grafikleri ya da Grand Theft Auto V’in adrenalin patlaması olmayabilir.
Bununla birlikte, Minecraft’ın nihai hayatta kalma oyunu, zihnin sunabileceği kadar çok olasılığa sahiptir. Oyun sadece oyuncunun fikirleri tükendiğinde eskimeye başlar. Herhangi bir oyuncu için mutlaka oynanması gereken bir oyundur.

MOD APK Minecraft sürümü MOD Özelliği

Skins Unlocked: Minecraft’ın MOD sürümünü indirdiğinizde, bu oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Ek olarak, tüm premium kaplamaların kilidi açıldı.

Android için Minecraft MOD APK 1.17.0.52 İndir

Eğer bir yaratıcıysanız, macerayı seviyorsanız, o zaman Minecraft sizin için doğdu. Hemen deneyimlemek ve yaratıcılığı ortaya çıkarmak için hemen indirin. Oyunda birçok avantaja sahip olmayı seviyorsanız Minecraft MOD APK’yı deneyin. Aksine, adalete saygı duyuyorsanız APK sürümünü indirin!

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur

Hileli Oyunlar Apk ve OBB Kurulumu nasıl olur? Merhaba arkadaşlar, günümüzde Android oyunlar gittikçe gelişmeye devam ediyor. Tabi oyunlar geliştikçe oyunların boyutları...

Google Linki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mojang.minecraftpe&hl=tr&gl=US

 • Editörün Olumlu İzlenimleri
 • +Türkçe Dil Seçeneği Mevcut
 • +Bütün Premium Kostümler açık
 • +Hileli oynayabilirsiniz
 • Editörün Olumsuz İzlenimleri
 • -Çok Şarj tüketiyor
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478