Minecraft Güncellemesi Caves & Cliffs Part 2 Özellikler ve Mumlar

Minecraft Mumlar
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft Güncellemesi Caves & Cliffs Part 2 Özellikler ve Mumlar

Geliştirici Mojang, önceki Caves & Cliffs: Part I içeriği için iyileştirmeler getiren ve Caves & Cliffs: Part II‘nin gelecekteki sürümünden belirli sayıda özellik ekleyen Minecraft Güncellemesi 1.17.10‘u piyasaya sürdü. Minecraft’s Caves & Cliffs: Part I güncellemesi, tüm platformlardaki Bedrock ve Java sürümleri için 8 Haziran’da yayınlandı. Minecraft Mumlar görevi hakkında bilgi için yazımıza devam edebilirsiniz.

İki Caves & Cliffs teklifinden daha küçüğü olan güncellemenin ilk kısmı, oyunculara daha önce görülmemiş bir dizi içeriğe erişim sağlıyor. Yeni eklemeler, yeni hayvanlar ve bloklardan ekstra işçilik öğelerine ve bitki yaşamına kadar uzanıyor. Yaratıklar açısından Minecraft kullanıcıları artık keçiler, parlayan kalamar ve axolotl olarak bilinen amfibi hayvanlarla karşılaşabiliyor. Yeni bitkiler arasında açelya çalıları, parlayan likenler ve spor çiçekleri yer alıyor. Minecraft’ın en yeni işçiliği öğeleri, özellikle paratonerler ve dürbün gibi kilit açmalar sayesinde işlerin akışını değiştirdi. Şimdi, 1.17.10 Güncellemesinin gelmesiyle birlikte, hayranlar Mojang’ın Caves & Cliffs: Part II için neler hazırladığını görebilirler.Bugün 13 Temmuz Mojang, Caves & Cliffs: Part I‘e çeşitli oynanış geliştirmeleri sunan Minecraft Patch 1.17.10‘u dağıttı. Deneysel Oyun seçeneği sayesinde, en son güncelleme ayrıca kullanıcıların Bölüm II özellikleri üzerinde oynamasına olanak tanıyor. Oynanış düzeltmeleri, özellikle stabilite ayarlamaları, örümcek ağının neden olduğu düşme hasarı arızası ve daha küçük ve daha büyük diğer rahatsızlıkların üstesinden gelir. Caves & Cliffs’in ilk bölümü için yeni özellikler arasında özellikle mumlar ve ilki bal peteği ve iple işlenen saksı açelyaları yer alıyor. Ve işleme kuşağı üzerinde boya ile birleştirmek, renkli mumların kilidini açar. Bu arada, Bölüm II’deki “deneysel özellikler” dünya yaratma ekranı aracılığıyla açılarak oyuncuların yeni mağara biyomlarını – Lush ve Dripstone’u keşfetmelerine olanak tanıyor. Devam eden çalışma içeriği ayrıca Great Horn, Skulk Sensor, daha önce görülmemiş yüzey biyomlarını da etkinleştirir ve dünya yüksekliğinin “320 bloğa ve -64 bloğa” kadar çıktığını görür.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Caves & Cliffs: Part II özelliklerinin Mojang’da hala yapım aşamasında olduğunu hatırlamakta fayda var. Bu nedenle, aksaklıklar deneyimi gerçekten olumsuz etkileyebilir, ancak kullanıcıların yeni içeriği resmi sürümden önce deneyebilmeleri çok güzel.

Ancak şimdilik, Minecraft için Caves & Cliffs: Part II güncellemesi lansman tarihi ayrıntılarından yoksun. Geliştiricinin web sitesindeki bir SSS sayfası, içeriğin bu yıl içinde kullanıma sunulması gerektiğini belirtiyor. Mojang’ın daha fazlasını ne zaman paylaşmayı planladığı şu anda bir sır olarak kalıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

VSCO Premium Mod Apk 225 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478