Minecraft: Axolotl Nasıl Yetiştirilir ve Beslenir

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft: Axolotl Nasıl Yetiştirilir ve Beslenir

Mobil için kısa olan çeteler, Minecraft deneyiminin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu AI varlıklarından bazıları düşman canavarlar olsa da, birçoğu inek ve domuz gibi oyuncuların çiftlik hayvanları gibi kullanabileceği hayvanlardır. Kurtlar ve ocelotlar gibi diğerleri, savaşta yardımcı olabilecek evcil hayvanlardır. Yıllar geçtikçe, hayranlar Mojang’ın oyuna ne tür çeteler ekleyeceğini tahmin ediyor ve merakla beklenen Caves & Cliffs güncellemesi ile Axolotl’lar nihayet dünyaya eklendi. Minecraft Axolotl ilgili bilgi almak için yazımızı okumalısınız.

Meksika’dan gelen bu nadir semender türleri, su altındaki dövüşlerde oyunculara yardımcı olabilecek suda yaşayan bir arkadaştır. Düşmanlardan daha fazla zarar görmemek için ölü rolü yapmakla kalmazlar, aynı zamanda savaştıkları bir canavarı yenmek oyuncuya can yenilemesi sağlar. Sualtı tapınaklarını ele geçirmek için mükemmel bir müttefikler ve tıpkı diğer çeteler gibi yetiştirilebilirler. İşte oyuncuların bir axolotl yoldaşları ordusu kurmak için bilmesi gerekenler.Minecraft Axolotl Evcil Hayvan Rehberi

Aksolotlları Bulma

Oyuncular, aksolotları yoksa üretemezler! Onları bulmak için deniz seviyesinin altındaki bir mağaraya gidin ve yeraltı göletlerini arayın. Spesifik olarak, ışıkla aydınlatılmayan alanlarda y63 koordinatının altında doğarlar. Yaşadıkları mağaraların hain doğası göz önüne alındığında, oyuncular yerin altına girmeden önce kendilerini yeterli silah ve kaynakla donatmak isteyeceklerdir.

Aksolotları Taşımak

Doğru koşullar altında herhangi bir su kütlesinde yetiştirilebilseler de, oyuncuların bunu yüzeyde veya kendi ana üslerinde yapmaları çok daha güvenlidir. Oyuncular, gerekli araçlara sahip olmaları koşuluyla aynı anda birçok aksolotl taşıyabilirler: suyla dolu bir kova, her kovada bir aksolotl. Bu amfibi yaratıklar susuz uzun süre yaşayamazlar, bu yüzden onları aramadan önce birkaç kova hazırlayın. Su kovası olan bir aksolotla sağ tıkladıktan sonra, bunlar otomatik olarak oyuncunun envanterine eklenecektir. Ek olarak, bir axolotl’u bir kova ile almak, onların umutsuzluğa kapılmalarını veya oyuncunun menzili dışındayken kaybolmalarını önleyecektir, böylece oyuncular onları bir isim etiketi öğesi ile adlandırabilir ve onları kalıcı olarak evcil hayvan olarak tutabilir!

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Aksolotlları beslemek

Oyuncular yanlarında birden fazla aksolotl olduğunda, tropikal balıkları olduğu sürece daha fazla üreyebilecekler. Bu balıkların birçok çeşidi olsa da, herhangi biri işinizi görecektir. Onları yakalamak için bir olta veya biraz daha kova alın ve suda yüzerken bulunabilecekleri ılık veya ılık bir deniz biyomuna gidin. Oyuncular uygun gördükleri miktarı elde ettikten sonra, aksolotllarına geri dönebilir ve yeni yakalanan tropikal balıkları kullanarak bunlardan birine sağ tıklayabilirler. Beslenen axolotl’un yakınında bir tane daha olduğu sürece, bir bebek diğer çetelerin işleyişine benzer şekilde doğar. Oyuncuların artık tropikal balıkları varsa, büyümelerini hızlandırmak için bunları bebeklerde kullanabilirler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478