e
sv

Windows 10’u ücretsiz olarak yükseltmek

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Windows 10’u ücretsiz olarak yükseltmek

Windows 7 ile ilgili Microsoft desteğini bitirdi. Eğer Windows 10‘a yükseltmediyseniz, aşağıdaki basit adımları izleyerek Windows’unuzu ücretsiz olarak Windows 10‘a yükseltebilirsiniz.

Windows 7’nin bitmesi ile birlikte cihazlarınızı güvenli ve sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ettirmek için Windows 10’a güncellemeniz gerekmektedir.

Windows 7 ile çalışan bir bilgisayarız var ise ve bunu yükseltmek istiyorsanız normalde 139 dolara yükseltmeniz gerekiyor. Fakat panik yapmaya gerek yok. Microsoft‘un 2016’da sona eren ücretsiz bir yükseltme teklifi bir çok kişi için hala geçerli durumdadır. Windows 10, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünde diğer Windows sürümleri için Temmuz 2016’ya kadar eşi görülmemiş bir ücretsiz yükseltme teklifi sunmuştu. Bu teklifin hala devam ettiği kullanıcılar tarafından görüldü.

Hala Windows 7, Windows 8 veya Windows 8.1 Home veya Pro’nun lisanslı sürümüne sahipseniz Windows 10’u nasıl ücretsiz edinebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:


1. Windows 10’u İndir web sitesine gidin.
2. Windows 10 yükleme medyası oluştur,  Download tool’u tıklayın ve çalıştır deyin.
3. Şimdi bu bilgisayarı yükselt seçeneğini seçin ,(Farklı bir makineyi yükseltiyorsanız, Başka bir bilgisayar için kurulum medyası oluştur’u seçin ve kurulum dosyalarını kaydedin.)
4. Komut istemlerini izleyin.
5. Yükseltme işlemi bitiğinde , Ayarlar menüsünden Güncelleme ve Güvenlik> Etkinleştirme’ye gidin ve Windows 10 için bir dijital lisans oluştuğunu görebilirsiniz

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478