Diablo Immortal Mobil ne zaman çıkacak ?

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Diablo Immortal Mobil ne zaman çıkacak ?

Blizzard, bu sene Blizzcon’da Diablo IV’ün tanıtımını yaptı. Diablo Immortal ile ilgili da birçok bilgiyi oyuncularla paylaştı. Immortal, Diablo oyununun hissini MMO tecrübesini ek avantajıyla bütünleştirmeye gayet hazır ve tümü mobil cihazlarda. Oyun sadece Diablo oyunu ile ilgili olmayacak, aynı anda bir sürü fazladan özellik te olacak. Ve mobil cihazınızda oynanmak için baştan tasarlanan ilk tam Diablo oyunu olacak. Şuana kadar oyun hakkında edindiğimiz bilgileri aşağıda sıralayalım

Diablo Hakkında ?

Diablo, Blizzard tarafından geliştirilen ve Sanctuary dünyasını konu alan bir oyundur. Önceki oyunlarda, malzeme toplamak ve yok edilen Worldstone’un parçalarını savunmak için Diablo ordularıyla savaşmıştınız.
Diablo: Immortal, Diablo II ve III olayları arasında geçer ve ana kahraman olarak, Diablo II’den geride kalan yırtık pırtık işgal kuvvetini durdurmak amacıyla başka gruplarla ve hatta diğer kişilerle yan yana savaşıp birlikte oynayabilirsiniz. Diablo’nun en güçlü askerlerinden biri olan Skarn, gücünü topraktan alan yaratıkları bir araya getiriyor ve onu durdurmak sizin işiniz.

Hemen hemen bütün Diablo oyunları gibi, Immortal da küçük canavarların oluşturduğu  ordularıyla savaştığınız, sihir ve kuvvet kullanarak günü kazanmak için izometrik, sağdan sola, kesip biçebileceğiniz bir MMO’dur. Immortal ile ilgili farklı olan şey ise tamamen telefonlarda oyananabilen bir oyun  olması ve aynı anda büyük bir çok oyuncu kitlesini  içermesi, Diablo Immortal’ı tipik bir mobil deneyimden daha çok bir MMORPG şeklineve getiriyor. Blizzard, oyunun hala önemli bir tek oyunculu hikayeye sahip olacağına dair bize güvence veriyor, ancak Diablo Immortal ayrıca paylaşılan sosyal alanlar, dört oyunculu zindanlar, efsanevi ganimet ve hatta loncalar gibi özelliklerle gerçek bir MMORPG olmayı hedefliyor. Blizzard, içerik zamanla büyümeye devam edeceği için bu yaklaşımın oyundan para kazanmayı kolaylaştıracağını umuyor gibi görünüyor.

Diablo Immortal Mobil Apk Mod 1.4.886633 İndir

Diablo Immortal Mobil Apk Mod 1.4.886633 İndir Root olmadan Android cihazlarda mobil RPG’nin tam ve ücretsiz en son sürümünü edinmek için buradan...

Diablo Immortal’da hangi sınıflar var?

Türünün tüm iyi oyunları gibi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda sınıf vardır. Şu an itibariyle Blizzard, Diablo Immortal’da altı sınıf olacağını açıkladı:

Barbar: Birçok oyuncu için en olası birinci sınıf olan Barbarlar, muhtemelen güç temelli bir sınıf olacak ve düşmanları alt etmek için acımasız ve güçlü ve ağır silahlara sahip olacaklardır. Hammer of the Ancients ve Ancient Spear gibi saldırılar, düşmanları hızlı ve etkili bir şekilde öldürmeye yardımcı olacaktır.

Monk: Monklar Diablo Immortal’da hassasiyete odaklanacak ve ağırlıklı olarak yetenek ve hıza odaklanan yıldırım hızında saldırılar yapabilecek.

Sihirbaz: Sihirbazlar her zamanki gibi dövüş tekniği sihirle alakalıdır ve bir meteor saldırısı, yıldırım patlaması ve savaş alanında ışınlanma gücü dahil olmak üzere çok çeşitli özel ve güzel becerilere sahip olacaklar.

Demon Hunter: Demon Hunter, düşmanları alt etmek için bir ok kullanarak uzun menzilli saldırılardan yararlanacak başka bir sınıftır. Oyuncular, düşmanları sersemleten ve geri iten özellikler de dahil olmak üzere bir çok yay tabanlı saldırıları vardır.

Crusader: Bu sınıf, oyunda var olabilecek bir Paladin’e en yakın şey gibi görünüyor. Haçlılar zırhlarla kaplı ve var olan her türlü kötülüğü yok etmeye çalışıyor. Blizzard, henüz bu sınıf için ne tür saldırılar yapacağını tam olarak açıklamadı.

Necromancer: Bu, Diablo Immortal için ilan edilen yeni bir sırnıftı,  Blizzard’a göre, savaşı sahip oldukları düşmana götürmek için “yaşam ve ölüm üzerindeki güçlerini kullanacaklar”.Her sınıfın, her sınıf için farklı ve benzersiz olacak dört yeteneği vardır.

Diablo Immortal ücretsiz mi olacak ?

Diablo Immortal’ın, ücretsiz gibi görünmesine rağmen ücret konusunda bir şey bilinmemektedir. Blizzard, Diablo Immortal’ın oyunculara nasıl paylaşılacağı konusunda bir bilgi paylaşmadı, bu nedenle oynaması ücretsiz mi, mikro dönüşümlerle oynaması ücretsiz mi ya da tek seferlik bir ücret mi ödeneceği konusunda şuan bir bilgimiz yok. Oyuna verilen ilk yanıt ve diğer mobil oyunların nasıl çalıştığı göz önüne alındığında, Diablo Immortal piyasaya çıktığında oynamak için büyük olasılıkla ilk sefer ücretsiz olacak. Bununla birlikte, BlizzCon 2019 sırasında Blizzard, oyundan nasıl para kazanılacağını hala tam olarak çözmediğini söyledi, bu yüzden resmi olarak  ne kadar olacağını öğrenmek için oyunun çıkmasını bekleyeceğiz.

Diablo Immortal ne zaman çıkacak ?

Blizzard, Diablo Immortal’ın çıkış tarihini çevreleyen herhangi bir bilgiyi henüz yayınlamadı. Bununla birlikte, Activision Blizzard’ın 2019 Dördüncü Çeyrek kazanç çağrısı sırasında şirket, Diablo Immortal’ın 2020’nin ortasında bölgesel testlere girmeye hazır olduğunu açıkladı. Oyunun şuan Android cihazlarda ön kayıt için mevcut bir şekilde beklemektedir. Oyun İçin Google Play Store den girip erken kayıt yaptırmanız mümkün.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Windows 10’u ücretsiz olarak yükseltmek

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478