Valorant KAY/O’nun Yetenekleri Neler?

Valorant KAY/O Yetenekleri
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Riot Games, Valorant‘ın en yeni Temsilcisi KAY/O‘yu ortaya çıkardı; bu, muhtemelen oyuncuların Menzil’de geçirdikleri zamanın karşılığını almak için, duyarlılık kazanmış bir antrenman botu gibi görünüyor. Valorant kadrosuna katılan 17. Ajan ve önümüzdeki sezonda mevcut oyun metasını sarsabilecek çeşitli yetenekler getiriyor. Bunlardan bazıları önceden var olan Ajanların kitlerindeki yeteneklere benzese de, KAY/O benzersiz ve orijinal bir yetenek seti sağlamak için kendi bükümlerini ekler. Valorant KAY/O Yetenekleri hakkında herşey yazımızda.

Valorant’ın KAY/O‘su, ara sahneler ve oynanış karışımından oluşan fragman gösterilerini ortaya koyuyor. Çok “Dormammu, pazarlık yapmaya geldim” eylem dizisinde, KAY/O’nun rakip Ajanlara karşı çeşitli ölümlerine uyum sağladığı görülüyor. Arka planı, Radiants tarafından mahvolmuş bir dünyayı içeriyor gibi görünüyor ve görevi, yeteneklerini bastırmayı vurguluyor. KAY/O‘nun kitindeki yetenekler, savaş alanını kontrol etmeye çalışırken bu görev yönergesini yalnızca güçlendirir.KAY/O’nun E yeteneği Sıfır/Nokta’dır ve bu, çarptığı ilk yüzeye yapışan bir bastırma bıçağı fırlatmasına olanak tanır. Kısa bir süre sonra, patlama yarıçapında yakalanan Ajanları patlatır ve bastırır. Sıfır/Puan’ın dost Temsilcileri etkileyip etkilemediği bilinmiyor, ancak diğer formalardaki dostluk flaş patlamaları takım arkadaşlarını kör edebilir, KAY/O oyuncularının büyük olasılıkla dikkatli olması gerekecek. KAY/O’nun Q yeteneği, etkinleştirme süresini hızlandırmak için sağ tıklamayla zamanından önce pişirilebilen bir flaş patlaması gibi davranan Flash/Drive olarak adlandırılır. Valorant Ajanı Skye’ın flaş patlamasına benzer şekilde, KAY/O‘nun Flash/Drive’ı, oyunculara dostça kör bahisleri önlemeye yardımcı olmak için patlama üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Ne yazık ki, KAY/O oyuna hala başka bir flaş yeteneği ekliyor, Valorant topluluğunun pek de heyecanlanmadığı bir şey.

Valorant’ın KAY/O’sunun Sonu Ölüm Değil

KAY/O”ın C yeteneği, düşman Ajanları kilit konumlardan uzaklaştırmak için tasarlanmış başka bir mermi olan Frag/Ment‘tir. Valorant KAY/O Yetenekleri Adına sadık kalınarak Frag/Ment, zemine yapışan ve çılgınca bir patlamayla infilak eden bir parça bombasıdır. Oyuncular patlamanın merkezine ne kadar yakınsa, onlara o kadar fazla hasar verilir. Bu yetenek, ilgi alanlarını kilitlemek, düşmanları yüksek zeminden temizlemek veya takım arkadaşlarının güvenli bir şekilde ilerlemesi için köşeleri temizlemek için hayati önem taşıyacaktır. Valorant’ın Raze ve Killjoy‘un her ikisi de benzer şekilde kullanılabilecek hasar veren mermiler veya tuzaklara sahip olduğundan, KAY/O bir el bombası ile donatılan ilk Ajan değil. Bu üç Temsilcinin birbirlerine karşıt olarak mı hizmet edecekleri yoksa basitçe başka bir patlayıcı ekip kompozisyonu mu yaratacakları henüz görülmedi.

KAY/O’nun son yeteneği, birkaç ay önce sızdırılan bir Valorant tamircisinin “Down” durumunu açıklıyor. Nihai yeteneğine Null/CMD denir. Aktivasyon üzerine KAY/O aşırı yüklenir ve vücudunun etrafına enerji darbeleri yayar. Bu darbelerle vurulan düşmanların yetenekleri kısa süreliğine bastırılır. Null/CMD’nin belki de en büyük çekiciliği, KAY/O‘nun aşırı yüklenme durumunda yenilirse takım arkadaşları tarafından yeniden canlandırılabilmesidir. Bu, aşırı yüklenmiş KAY/O cesetlerinin bir süreliğine izlenmesini gerektirecek ve Null/CMD‘nin zamanlayıcısı bitene kadar düşman takımlarının bir üyesini (veya birden fazlasını) etkin bir şekilde işgal edecektir.

Valorant 2.07 yama notları

Valorant 2.07 yama notları Bir sonraki Valorant güncellemesinin (2.07) 13 Nisan 2021’de yayınlanması bekleniyor. Ancak, tüm ayrıntıları önceden paylaşan Floxay sayesinde tüm...

Valorant’ın 17. Ajanı olarak KAY/O, tanıdık mekanikleri kullanan ancak onlara benzersiz bir değişiklik yapan olarak hayal kırıklığına uğratmayacak gibi görünüyor. Bunu yaparken KAY/O, oyuncu kadrosunun geri kalanından bağımsızlığını sağlar, ancak yine de metada değişiklikler yapabilir. KAY/O, Valorant’ın 3. Bölüm, 1. Perde kapsamında 22 Haziran’da çıkacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478