Brawl Stars Gears Nedir? Nasıl Kullanılır?

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars Gears Nedir? Nasıl Kullanılır?

En son Brawl Stars güncellemesi, oyunu değiştirecek özellikleri tanıttı! Geçen yıl, dövüşçülerin yıldız güçlerine ek olarak gadget’ları vardı ve şimdi de Gears var. Gears, kişiselleştirme seçenekleri sunarken oyuna daha fazla derinlik ve karmaşıklık katacak. Bu Brawl Stars kılavuzunda, tüm Gearsleri listeleyecek, sıralayacak ve her Gears için en uygun dövüşçüleri anlatacağız.Brawl Stars Gear Güncellemesi

Gears bir tamircidir, tıpkı tüm oyun modlarında kullanılabilen araçlar gibi. Genel ve kavgacıya özgü olmasa da, bu, tüm kavgacıların aynı Gears setine erişimi olduğu anlamına gelir. Gears, kavgacı etkileşimlerini değiştiren ve ardından maçın gidişatını değiştirebilen pasif yetenekler sağlar. Her kavgacı aynı anda iki Gears takabilir ve iki yuvanın kilidi Seviye 10, Seviye 11’de açılır.

Brawl Stars Gears Nasıl Kullanılır?

Teçhizat yapmak için oyuncuların iki yeni oyun içi para birimine ihtiyacı var. Bunlar Gear jetonu ve Gear hurdası olarak bilinir. İkisi de Brawl kutularından düşürülür. Ayrıca Kulüp Ligi mağazasından da satın alınabilirler. Teçhizat jetonlarının düşme oranı %10 iken Teçhizat hurda düşme oranı Madeni Paralar ve güç noktaları ile aynıdır. Bu artıklar ve jetonlar ayrıca Kulüp Ligi Marketten satın alınabilir. Teçhizat jetonları bir plan gibidir ve teçhizat hurdası madeni paralara benzerken tek bir teçhizat örneği oluşturmak için gereklidir.

Teçhizat hurdası ve Teçhizat jetonlarının yalnızca bir veya daha fazla kavgacı seviye 10 ve üzeri olduğunda kutulardan düşeceği belirtilmelidir. Bu nedenle, değerli jetonları ve hurdaları almaya başlamak için en az bir kavgacının seviyesini yükseltmeniz önerilir. Seviye 10’a yükseltilecek olan ilk kavgacı, oyuncunun seçtiği bir gadget’ı ücretsiz olarak alacak.

Gears: Türler ve Seviyeler

Şu anda oyuna 5 Gears ekleniyor ve her Gears 3 seviyesi var.

 • Hız: Bu Gears, çalılardaki hareket hızını %15/ %20/ %25 oranında artırır.
 • Kalkan : Bu Gears, harcanabilir bir kalkan olarak ekstra 300/450/600 can verir. Kalkan, dövüşçü tam sağlıktayken saniyede HP’sinin %10’unu yeniler.
 • Hasar: HP %50’nin altına düştüğünde, kavgacının istatistiklerine ek %10/ %15/ %20 hasar eklenir. Hasar teçhizatı yıldız gücünü ve cihaz numaralarını etkilemez. Örneğin, Piper’ın otomatik nişancıdan verdiği hasar 100 hasarda aynı kalır.
 • Direnç : BuGears, sersemletme süresini ve yavaşlatma etkinliğini %25/ %30/ %35 oranında azaltır.
 • İyileştirme : Bu Gears yardımıyla, kavgacı hareketsizken saniyede 100/150/200 HP yeniler.

Gears seviyesini artırmak için oyuncuların seviyesini artırmak istedikleri teçhizatın kopyalarını oluşturmaları gerekir.

Brawl Stars Gears Seviye Listesi

Bu Brawl Stars Gear rehberinde, en kötüden başlayıp en iyi biten 5 Gears’a bakacağız.

5. Direnç

Son sırada gelen Direniş. Temelde harika bir donanım, yalnızca belirli durumlarda kullanılabilirlik bulma sıkıntısı çekiyor. Bunun da ötesinde, kısa menzilli kavgacılar için uygundur. Bunun nedeni, uzun menzilli kavgacıların, kıyaslandığında kolaylıkla yavaşlamaya karşı koyabilmesidir. Azaltma yavaştır ve üçüncü seviyede %35’te sersemletir; bu, teçhizatın kademe listesinde en düşük sırada olmasının bir başka nedenidir.

4. İyileştir

Heal, oyun modlarının çoğunda başka bir niş ve durumsal donanımdır. Dövüşçüler, düşman mermileri tarafından vurulmamak için sürekli hareket halindedir. Ayrıca tetiklenmesi yaklaşık 1-1.5 saniye sürer. Bu, canlılığını daha da azaltır. Yine de, görünürde düşman olmadığında işe yarar. Ayrıca oyuncunun çabuk iyileşmek için siper arkasında olduğu durumlar da vardır, aynı zamanda teçhizatın çok kullanışlı olduğu durumlardır. Bu nedenle, savaşa geri dönmek ve ayrıca düşmana hasar verirken soygun yapmak güvenli hale gelir.

3. Hız

Gadget’tan gelen hız tutkunu büyük bir destek. Ne yazık ki, tüm haritalarda çimen yoktur. Çimli haritalarda bile, bazı alanları temizleyen süper çimleri yok edebilen kavgacılar olabilir. Böylece dişli işlevselliğini kaybeder. Sağlam bir vites olmasına rağmen üçüncü sıraya yerleşmesinin sebeplerinden biri de bu.

2. Hasar

%50 HP’nin altındayken bir miktar ek hasar almak, tüm dövüşçülerin kullanabileceği bir şeydir. Bu nedenle, Hasar teçhizatı haritaya bağımlı değildir ve bu teçhizatı çok yönlü hale getirir. Teçhizat, özellikle tanklar ve suikastçılar gibi dövüşleri yakından ve kişisel alan kavgacılara uygundur.

1. Kalkan

Genel olarak en iyi donanım Shield’dir. Bunun nedeni her zaman aktif olmasıdır. Haritaya ve kipe bağlı olmamasına rağmen, Spike, Colt gibi düşük ila orta sağlığa sahip dövüşçüler için gerçekten kullanışlı oluyor. Gears, yüksek sağlık düzeyine sahip dövüşçülerde kullanıldığında değerini kaybeder.

Brawl Stars Gears Uygun Dövüşçüler

Gears toplamak, moda ve haritaya bağlıdır, ancak bazı Gears belirli kavgacılar için daha uygundur. Aşağıda, Nulls Brawl’de her bir teçhizatla en çok sinerji yaratan kavgacıları listeleyeceğiz.

Hız : Hız donanımı, haritada çok sayıda çalı olduğunda neredeyse tüm kavgacılar için kullanışlıdır. Önerilen kavgacılar, hız donanımından en fazla yararlanacak kavgacıların bir listesidir ve başlangıçta hız donanımı onlar için hazırlanmalıdır, zaman ilerledikçe daha fazla kaynak elde etmek için oyuncular daha fazla kavgacı için hız donanımı üretmeye başlayabilir.
Önerilen Kavgacılar: Bo, Nita, Shelly, Bull, Rosa, Frank, Buzz, Ash, El Primo, 8 Bit, Jacky, Tara, Edgar.

Direnç: Yavaşlama ve sersemletmelerden en çok etkilenenler tanklar, özellikle Frank, Bibi ve Jacky. Oyuncular, düşman takımlarının haritaya ve/veya güç liginde ve güç maçında yapılan seçimlere dayalı olarak yavaş ve sersemletici yeteneklere sahip kavgacılar seçeceğini bildiklerinde bu teçhizatı kullanmaları önerilir.
Önerilen Kavgacılar: Frank, Bibi, Jacky, Darryl, Bull.

İyileştirme : Teçhizat çok niş ve oyun moduna özeldir ancak tanklar ve ağır vurucular, özellikle de kavga topu ve soygun tarafından oldukça kullanılır.
Önerilen Kavgacılar: Bull, El Primo, Bibi, Rosa, Darryl, Frank, Bibi, Jacky, Darryl.

Hasar : Kavgacı sağlığı %50’nin altına düştüğünde hasar donanımı devreye girdiğinden, can veya iyileştirme yetenekleri yüksek olan kavgacılar bu donanımdan faydalanabilir.
Önerilen Dövüşçüler: Bull, El Primo, Surge, Stu, Mortis, Amber, Pam, Colt, Bea, Bo, Nita, Rosa, Frank, Buzz, Ash,8 Bit, Jacky, Tara, Edgar, Byron, Rico.

Kalkan: En çok yönlü donanım, 6000 HP’nin üzerindeki kavgacılar olan yüksek hp kavgacılar hariç tüm kavgacılarda kullanılabilir ve özellikle 5000 HP’nin altındaki kavgacılar için değerlidir, ancak Darryl gibi bazı istisnalar olsa da, bir suikastçı olduğu için bu donanımı kullanır. bazı eşleşmelerde. Oyuncular, saldırgan rolü oynamak için kavgacıyı seçerken bu teçhizatı da kullanabilirler.
Önerilen Dövüşçüler: Spike, Crow, Lola, Meg, Leon, Colette, Mortis, Max, Edgar, Piper, Brock, Jessie, Colt, Sprout, Tick, Darryl.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Valorant Hata Kodu 138 Nasıl Düzeltilir? Çözüldü

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478