Nulls Brawl Yeni Karakter Janet İpuçları

Brawl Stars Janet
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nulls Brawl Yeni Karakter Janet İpuçları

Brawl Stars Janet, Sezon 12: Stuntshow’da Seviye 30’da Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 12 Brawl Pass’ta Seviye 30’a ulaştıktan sonra Brawl Boxes’tan edinilebilen bir Kromatik Kavgacıdır. Orta derecede sağlığı ve hasarı var. Saldırısı, nişan alındıkça daralan ve uzayan bir koni içinde bir şok dalgasıdır. Janet’s Super, alan hasarı veren düşmanların üzerine bombalar atarken sürekli olarak engellerin üzerinden uçmasına izin verir. Gadget’ı, Bass’ı Düşür, geniş bir yarıçaptaki düşmanlara hasar veren bir hoparlör dağıtır. Yıldız Gücü, Sahne Görünümü, Janet’in Süper etkinken geniş bir çalılık alanındaki düşmanları görmesini sağlar.

Janet Saldırı: Yüksek Not

“Janet yüksek sesle bir nota söylüyor. Notayı ne kadar uzun tutarsa, o kadar çok odaklanır ve o kadar uzağa uçar.”
Janet’in saldırısı, orta düzeyde hasar veren delici bir şok dalgasıdır. İlk olarak nişan alırken veya otomatik ateşlemeyi kullanırken, saldırı geniştir ve kısa bir menzile sahiptir, ancak saldırı ne kadar uzun süre nişanlanırsa, çok daha az genişler ve saldırı menzili o kadar fazla olur, bu da maksimum mesafesine ulaştığında durur. Janet’in cephanesi yoksa, saldırıyı hedeflemek şeklini değiştirmeyecektir.

Janet Süper: Kreşendo

“Janet jetpack’ini bir anlığına gökyüzüne çıkmak için kullanıyor ve burada tam bir süre boyunca rakiplerine yukarıdan saldırıyor.”
Janet 7 saniyeliğine gökyüzüne uçar, hareket hızını artırır ve her saniye altındaki düşmanlara bombalar atar. Nani’nin Süper’si gibi, Janet de kontrol edilmezse düz bir çizgide uçacak. Süper’si etkinken yeniden yüklenmez. Nulls Brawl Janet havadayken, Süper’sini kullanmadan önce kendisine uygulanan durum etkileri ve zamanla uygulanan hasarların yanı sıra tüm hasarlara karşı tamamen bağışıktır.

Janet Gadget: Bas Bırakın

“Janet, bölgedeki tüm düşmanlara saniyede 100 hasar veren bir hoparlör yerleştirir.”
Etkinleştirildiğinde Janet, 8,67 karo yarıçapındaki düşmanlara saniyede 100 hasar veren bir hoparlör düşürür. Taret 1500 cana sahiptir, Janet başka bir hoparlör yerleştirirse yok olur ve yok edilene kadar 75 can azalır, herhangi bir hasar almazsa 20 saniyeye kadar sürer.

Janet Yıldız Gücü: Sahne Görünümü

“Jet çantasıyla havadayken, Janet çevresinde geniş bir çalılık alanı ortaya çıkarır.”
Janet, Süper’sini kullanırken, o ve tüm müttefikleri, Janet’ten 13 karelik bir yarıçap içindeki çalılardaki tüm düşmanları görebilir.

Brawl Stars Janet Apk İpuçları

Janet’in saldırı özel yeteneği doğru durum için iyidir, örneğin düşmanı uzaktan vurmanız gerekiyorsa onu şarj etmek açıkça daha iyidir, yakın dövüş durumlarında yapmanız gereken bu değil çünkü daha fazla menzil elde etmeye çalışırken zaman kaybedersiniz ve sadece bir mermi aynı düşmanı vurabilir.
Gem Grab’da çok güçlüdür, geri sayım sırasında mücevherleri tutabilir. Onu mücevher taşıyıcısı olarak oynamanız ve mücevher koleksiyoncusu olarak defansif olarak veya bir suikastçı olarak saldırgan olarak oynamanız tavsiye edilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Terraria Apk Hilesiz İndir 1.4.4.9

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478