Nulls Brawl Yeni Brawler Buzz İpuçları

Nulls Brawl Buzz
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 5

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 1

  Şaşırmış

 • e 2

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

Nulls Brawl Yeni Brawler Buzz İpuçları

Buzz, Sezon 7: Jurassic Splash’ta Seviye 30’da Brawl Pass ödülü olarak açılabilen veya Sezon 7 Brawl Pass‘ta Seviye 30’a ulaştıktan sonra kutulardan elde edilebilen bir Kromatik Kavgacıdır. Orta-yüksek sağlığa, yüksek hasar çıkışına, Süper’siyle hareket kabiliyetine ve bir düşman Buzz’ın menzili içindeyse Süper’ini otomatik olarak şarj etmesine izin veren bir özelliğe sahiptir. Ana saldırısı, yakın mesafeli bir ıslık vuruşudur ve Süper’i kendisini bir düşmana veya duvara doğru çeker, kendisini çektikten sonra düşmanları sersemletir. Gadget‘ı Yedek Şamandıra, Süperi anında ve tamamen şarj eder, ancak kullandığı bir sonraki Süper, düşmanları sersemletmez ve Yıldız Gücü, Daha Sert Torpido, Süper’inin sersemletme süresini artırır.Kişisel özellik

“Bu Kavgacı, Super’i rakip düşmanlara yakın durmaktan suçluyor.”
Buzz’ın 6 karesi içindeki tüm uygulanabilir düşmanlar, Süper’sini saniyede %6,67 veya kabaca 15 saniyenin üzerinde şarj eder. Yarıçap içinde birden fazla düşman varsa Süper’sini daha hızlı şarj eder. Gizli düşmanlar varsa (I.E, Sandstorm, çalılar, invis) yine de şarj olur.

Saldırı: Buzz Off

“Buzz bir yayda beş hızlı tokat atar.”
Buzz, düdüğüyle 5 delici yumrukla saldırır. Bo gibi, yumruklarını soldan sağa doğru savurma hareketi yapıyor. Bu saldırının tamamlanması 0,9 saniye sürer.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/nulls-brawl-stars-buzz-ve-griff-apk-indir/” text=” Nulls Brawl Alpha Buzz ve Griff 36.218 İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Süper: Torpido Fırlatma

Buzz torpido şamandırasını fırlatır. Bir rakibe ya da duvara çarparsa, Buzz kendini oraya çeker ve indiği yerde yakındaki rakipleri sersemletir.”
Buzz, düşmanlara veya duvarlara çarpabilecek bir mermi fırlatır ve ardından kendini hedefe çeker. Buzz, 2.33 kare yarıçapındaki rakiplerin üzerine düştüğünde, onları sersemletir ve sersemletme süresi, Buzz’ın Süper‘i düşmana geçmeden önce düşman üzerinde ne kadar kullandığına bağlıdır. Süper ile bir hedefi vurmadan önce Buzz ne kadar uzaktaysa, sersemletme süresi o kadar uzun olur. Maksimum sersemletme süresi 1,5 saniye ve minimum süre 0,5 saniyedir. Buzz, Süper’sini ateşlerken bir duvarın arkasına geçerse duvardan geçer. Buzz çekilirken göllerin etrafında dolaşabilir.

Nulls Brawl Yeni Brawler Griff İpuçları

Nulls Brawl Yeni Brawler Griff İpuçları Griff, orta derecede sağlığa sahip ve geniş bir alanda hasar verebilen bir Destansı Kavgacıdır. Saldırısı, bir...

Gadget: Yedek Şamandıra

“Süper sayacı anında doldurur, ancak bir sonraki Torpido Fırlatma, rakipleri sersemletmez.”
Buzz, bu Gadget’ı etkinleştirdiğinde Süper’sini tamamen şarj eder. Buzz’ın bir sonraki Süper’i, bu sembol etkin olduğu sürece rakipleri sersemletmeyecek. Buzz’ın başının üzerinde parlayan bir Gadget sembolü, bu Gadget’ın kullanımını ve ayrıca parlayan bir Süper joystick’i işaret eder. Bu Gadget’ın bekleme süresi, Süper’sini kullandıktan sonra başlar.

Yıldız Gücü: Daha Güçlü Torpido

“Buzz’ın Süper Sersemletmesinin minimum süresi 0,5 saniye artırıldı.”
Buzz’ın sersemletme süresinin artık en az 1 saniye olması garanti edilecek. Bu Yıldız Gücü, Yedek Şamandıra Aygıtını etkilemez.

İpuçları

 • 5 atışı da vurabilmek için, Buzz ya düşmanın etrafında saat yönünde hareket etmeli ya da çok yakın mesafeden saldırmalıdır. İkincisi, yapması daha kolay olsa da, bazı Brawlers’ların bu mesafeden daha kolay atış yapmaları ve diğerlerinin çok fazla hasar vermesi nedeniyle daha risklidir.
 • Buzz’ın çok kısa bir saldırı menzili olduğu için, sadece ana saldırısını gerçekten yapabiliyorsa, bir düşmana süper olmadan müdahale edin.
 • Bir düşman kaçıyorsa ve Buzz’ın menzili dışındaysa, Süper gücünü kullanarak düşmanı hızla yakalayabilir ve sersemletebilir ve Buzz’ın onları bitirmesi için bir şans verebilir.
 • Buzz, kavgalı bir Kavgacıya giderken yenilmez değildir, bu nedenle Buzz’ın sağlığı düşükken biriyle boğuşmak risklidir.
 • Buzz’ın Süper’i, şamandırasının indiği yere seyahat etmeyi bitirdiğinde etrafındaki biraz kısa bir yarıçapta sersemlediğinden, onları sersemletmek için düşmanın kendisini boğmaktansa yanındaki bir engeli aşmak daha kolay olabilir.
 • Buzz’ın Yedek Şamandıra Aygıtı, henüz Süper şarj olmadan kaçmak gibi acil durumlar için kullanılabilir. Ayrıca düşmanları daha hızlı yakalamak için 2. Süper olarak veya oyunun başında Süper olarak kullanılarak saldırgan olarak da kullanılabilir.
 • Süper şarj özelliği, Süper’sini yarıçap içinde bir düşmanla 15 saniye içinde şarj eder. Bir oyunun başındaysanız ve düşmanı Yedek Şamandıra Gadget’ınızla boğmak, öldürmeyi güvence altına almak için yeterli olmayabilir, sadece engellerin etrafında pasif oynayabilir ve Süper’nizin şarj olmasını bekleyebilirsiniz.
 • Özelliği Süper’sini görünmeyen düşmanlara yüklediğinden, onu çalılıklarla dolu alanlar veya Snake Prairie gibi haritalar için bir keşif aracı olarak kullanabilir.
 • Agresif Dövüşçülerle karşı karşıyaysanız ve ekstra Süper şarj aralığı gerekli değilse, yakın mesafeden sersemletme süresini artırmak ve öldürmeleri çok daha kolay hale getirmek için Daha Sert Torpido Yıldız Gücünü kullanmaya değer olabilir.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478