Brawl Stars En İyi Karakter 2022

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars En İyi Karakter 2022

Brawl Stars harika bir oyun, bir çeşit MOBA gibi ama şeritleri ve uzun maçları yok. Kısa maçlar Brawl Stars’ın en büyük varlığıdır. Şu anda oyunda 30 oynanabilir karakter veya “Brawlers” var. Brawl Stars – Trophy Road (Common) Brawlers, Rare, Super Rare, Epic, Mythic ve Legendary’de farklı nadirlikler vardır. Tüm Dövüşçüler, bir veya diğer nadirliğin bir parçasıdır, bu nedenle onları birbirinden ayırt etmeyi kolaylaştırır. Brawl Stars’daki meta değişmeye devam ediyor, ancak bazı Brawlers her zaman diğerlerinden öne çıkıyor. Bu yüzden bugün Brawl Stars’taki her nadirlik için en iyi dövüşçüleri listeliyoruz.

Trophy Yolu (Ortak) – Stu

Stu, dublör sürücüsü şüphesiz en iyi yol dövüşçüsü. Lansmanından bu yana Stu, en iyi dövüşçüler arasında yer aldı. Birden fazla nerften sonra bile, hala katman listesindeki en üst noktalardan birine komuta ediyor.

Stu, yüksek hareket kabiliyetine, yüksek patlama hasarına ve süper gücünü tek atışta şarj etme yeteneğine sahiptir. Süper gücü ona yalnızca hareket kabiliyeti kazandırmakla kalmaz, arkasında ona dokunan düşmanlara zamanla hasar veren bir ateş izi bırakır. Stu, atıcılardan tanklara kadar birçok kavgacıya karşı başarılı olan çok yönlü bir kavgacıdır. Tek zayıflığı, açık haritalarda uzun menzilli kavgacılarla karşı karşıya kalması olabilir. Yine de, oradaki daha zayıf hedefleri seçip süper gücünü şarj etmek bile onun bu kavgacılara karşı koymasını sağlayacaktır.

Stu, Brawl Ball, Gem Grab ve Hot Zone’da bir canavarken Siege ve Showdown’da iyi. Bounty için mücadele ediyor, ama bu onun tacını elinden almıyor.

En İyi Nadir Kavgacı- Poco

Poco, gitar strummer, ona alan kontrolü veren geniş bir saldırıya sahip bir takım oyuncusu. Bu onu Brawl Stars’taki en nadir kavgacı yapar. Poco, düşük HP ve/veya düşük DPS’ye sahip düşmanlara karşı gelişen bir destek kavgasıdır. Takım arkadaşlarını iyileştirme yeteneği, onu birçok 3v3 oyun modunda harika bir seçim yapıyor.

Güçlü takımı Gem Grab, Brawl Ball, Siege ve Hot Zone’dur. Da Capo’yu kullanarak ikili tank ve suikastçı kompozisyonlarında iyi eşleşiyor! Yıldız gücü, boğulma noktaları veya siper alması gereken çok sayıda duvar bulunan haritalardayken, Screeching Solo, düşmanların dinlenmesine izin vermeden sahada daha uzun süre kalmasına izin veriyor.

En İyi Süper Nadir – Riko

Uzun menzilli, yüksek hasar, atışları sektirme yeteneği, Rico’da hepsi var. İkinci aygıtı “Bouncy Castle”ın eklenmesiyle Rico, en güçlü süper nadir kavgacı olarak ün kazanma iddiasını güçlendirdi. Brawl Ball, Gem Grab, Heist ve Hot Zone’da güçlü bir seçim olan Rico, çok yönlü bir kavgacıdır.

En İyi Destan – Pam

Pam, oyundaki tek güçlü kavgacı değil. Hatta bazıları, Pam’in en güçlü epik kavgacı olmadığını söyleyecek kadar ileri gidebilir. Ama onu en iyi yapan şey, iyileşme yeteneği ve belirli bir mesafeden tutarlı hasar verme yeteneğidir. Bu, haritaların çoğunda tüm oyun modlarında geçerli olma yeteneği ile birlikte gelir. Pam, ilk beta günlerinden beri oyunda ve her zaman hesaba katılması gereken bir güç oldu. Kullanımı kolay bir kavgacı, düşmanları geri itmek için çip hasarı verebilir. Yakın mesafeli dövüşteyken, ani hasar verme yeteneğine sahiptir.

En İyi Mistik – Byron

Fazla mesai hasarına sahip uzun menzilli bir dövüşçü, duvarların üzerinden geçebilen bir süper ve takım arkadaşlarını iyileştirme yeteneği olan Byron’da her şey var. Eşsiz kiti, onu tüm oyun modlarında başarılı olabilecek bir kavgacı yapıyor. Mortis, yeni keşfedilen sarmal yılan yeteneklerini varsayılan olarak kazandıktan hemen sonra gelir. Ancak Byron’ın kullanım kolaylığı ve ekip desteği yetenekleri, atılgan suikastçı üzerinde hafif bir avantaj sağlıyor.

En İyi Efsanevi – Meg

Efsanevi yardımcı, piyasaya sürülmesinden bu yana ve hak ettiği gibi, seviye listesinin en üstünde yer aldı. Meg, Mecha formu ve yıldız güç alanı nedeniyle yüzleşmesi gereken sinir bozucu bir kavgacı. Meg, koridorları tutmak, ortayı kontrol etmek gibi birçok rolü oynayabilir ve onu çok yönlü bir kavgacı yapar.

Atışlarını yapmak kolaydır, bu da çoğu zaman Mech takımında olacağı anlamına gelir. Makinedeyken inanılmaz miktarda hasar verir ve düşmanları uzak tutar. Onunla yakın olmak, kavgacıları tek atışta karga sağlığına kadar indirme yeteneğine sahip geniş delici süper vuruşundan bir darbe alma riski altında olmak anlamına geliyor.

Nulls Brawl Lola

En İyi Kromatik – Lola

Sezon 9’da yayınlanan kromatik kavgacı Lola, en sert dövüşçü olmasa da en çok kazananlardan biridir. Eşsiz süper gücüyle, hasar potansiyelini ikiye katlayan ve aynı zamanda ona takım arkadaşlarının yardımına ihtiyaç duymadan düşmanları çimdikleme yeteneği veren bir klon yerleştirir. Lola sınırdayken ve oyunun hayranları Dünya Finallerini görseydi, onun yoluna hükmettiğini görürlerdi. Lola, oyunda sadece yarım sezon gördü. Gelecekte metadaki yerini koruyabilir mi, bunu sadece zamanın göstereceği bir şey. Ancak bu makaleyi yazarken, katman listesindeki diğer tüm kromatik kavgacıların üzerinde açıkça oturuyor.

Ayrıca sitemizden en çok indirilen oyunlardan Football Strike Apk  ve Subway Surf Apk oyunlarını indirebilirsiniz. Android için Youtube Video İndirme APK Son Sürümü ücretsiz indirin. Bu inanılmaz derecede basit indirici ile istediğiniz videoları çok hızlı telefonunuza indirin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Arda2 yıl önce
 • Türk brawl stars indir

Sıradaki içerik:

Anger of stick 5 Sınırsız Para Mod APK 1.1.65 İndir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478