TikTok nasıl para kazanılır

TikTok nasıl para kazanılır
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

TikTok nasıl para kazanılır?

Tiktok para nasıl kazanılır herkes merak ediyordur. Bugünkü yazımızda tiktok’tan nasıl para kazanılır bundan bahsedeceğiz.

TikTok hakkında

Çıktığı zamandan şimdiye kadar sosyal medya alemine damgasını vuran TikTok uygulaması ile ilgili herkes nasıl para kazanıldığını merak ediyor ve bu konuyu internette arıyorlar. Günümüzde herkes internetten para kazanma çabaları içinde. Çünkü doğru kullanıldığında internet alemi ve sosyal medya iyi paralar kazanabileceğiniz bir yer olmaya başladı. Tiktok yakın zaman önce yeni bir yöntem getirerek kullanıcılarına para kazandırma kapısı açtı. 1 Milyardan fazla kullanıcıya sahip  olan Tiktok her ne kadar bazı kişiler tarafından olumsuz eleştirilere maruz kalsa da Tiktoker dediğimiz kişiler ve onların fanları tarafından epeyce seviliyor. Eğer sevilen biriyseniz bu alanda çok paralar kazanabilirsiniz.

Peki Tiktok’tan nasıl para kazanabilirim, Tiktoktan para kazanmak için ne yapmalıyız?

Şimdi size bu yazımda bu sorunların Tiktok’tan nasıl para kazanırız bunu paylaşacağım. TikTok’a video çekerek yada videolarınız izlenerek para kazamazsınız. Tiktok’dan sadece canlı yayın açarak para kazana bilirsiniz. Peki nasıl kazanırız. canlı yayın açıp sizi takip edenler size hediye gönderiyorlar. Bu hediyelerin değerleri var. takipçileriniz size gönderdiği hediyelerin bir kısmını Tiktok alıyor bir kısmı sizin hesabınıza geliyor.

Takipçileriniz size hediye göndermeden önce o hediyeleri satın almaları gerekiyor ve siz yayındayken o jetonlarla sizlere hediye alıp yolluyorlar.

Tiktok hediyeler kaç jeton

Bravo 2 jeton – Para Yağmuru 999 Jeton – Yat 7499 Jeton – Legendary 1000 jeton

Alkış 9 jeton – Gül Jetonu 1 Jeton – Asa 150 jeton – Big Love 25 jeton

Ayıcık 100 jeton – Kalp 10 Jeton – Öpücük 150 jeton – Lale 200 jeton

Unicorn 5000 jeton – Spor Araba 29999 Jeton –  Çay 50 Jeton

Yukarıda bir kısım hediyeden bahsettim. Hediye bölümünde daha fazlası mevcut.Tiktok Peki jeton fiyatları ne kadar?

70 jeton 6,69 TL

350 jeton 33,99 TL

1400 jeton 134,99 TL

3500 jeton 339,99 TL

7000 jeton 679,99 TL

Jeton ile alınan bu hediyeler tiktok’da canlı yayın açan kişilere yollayabiliyorsunuz. Örneğin bir yat göndermek istiyorsunuz. Bunu 750 TL gibi bir rakama alıyorsunuz. fakat yolladığınızda karşı taraf bundan 350 TL gibi bir rakam kazanıyor. ne kadar mantıklı tartışılır. bu hediye yollamaktansa direk para gönderse daha makbule geçer gibi

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Among Us Eric Loris hilesine karşı çözümü buldu

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478