Raziel Dungeon Arena son güncelleme ne zaman çıkacak

Raziel Dungeon Arena son güncelleme
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Raziel Dungeon Arena son güncelleme ne zaman çıkacak

Raziel Dungeon Arena son güncelleme son yapılan güncellemesi yeni bir karakteri, ücretli arkadaş sistemi ve daha fazlasını açıkladı

Raziel: Dungeon Arena, uzun zamandan sonra  ilk güncellemesini yaptı. Bu, cadılar bayramında olduğumuz için yeni bir karakter, bir paralı asker sistemi, saltanat savaşı, kıyafet setleri ve bir sürü Cadılar Bayramı elbisenin eklendiğini söyleyebiliriz.

Raziel Dungeon Arena Hakkında

Roguelike zindan derinliklerinden çıkan en son kahramanın adı, ölülere karşı devam eden savaşta insanların isteksiz bir müttefiki haline gelen elf bir druid olan Pirrosa Mander. Menzilli ateş büyülerini kullanabilir ve bununla birlikte ayı ve leopara dönüşebilmektedir.
Tüm bunlar, Rock veya Bison gibi yakın dövüş odaklı bir karakterin yanında olması için onu faydalı bir müttefik haline getiriyor. Oyuncular, serbest bırakıldıktan sonra Blazing Mysterious Shards veya Almighty Shards bir araya gelerek Mander’ın kilidini açabilecekler.

Mande’ dan farklı olarak,  son güncelleme ile birlikte bir paralı yardımcı bir sistem geliyor. Bu yeni özellik, oyuncuların savaşta yardım edecek kişiler olmasına olanak sağlıyor. Her paralı askerin farklı özellikleri vardır. Üstelik oyuncular onları farklı silahlar ve elbiselerle de donatabilirler. Paralı askerler DPS, kitle kontrolü ve alan hasar desteği gibi çeşitli savaş özellikleri vardır..

Ek Tavern Mücadeleleri, Abis Demon Land katları, Dünya Haritası bölgeleri ve ana hikayenin 1-5.Bölümleri için zor bir mod ile oyunun başka mekanlarında da bulunabilecek daha çok yeni içerik var. En son güncelleme ile, Lonca Kaynak Savaşı adlı yeni bir oyun modu da tanıtıldı. Bu, birlik üyelerinin birlikleri için puan kazanmak için belirli bölgelere günde iki defa meydan okuyabilecekler.

Raziel Dungeon Arena indirme

Raziel: Dungeon Arena artık App Store ve Google Play‘de mevcut. Oyun ücretsiz olup oyun içi satın alma işlemleri vardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

TikTok nasıl para kazanılır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478