e
sv

Among Us Eric Loris hilesine karşı çözümü buldu

Among Us Eric Loris hilesi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Among Us Eric Loris hilesine karşı çözümü buldu

Son zamanların iyi oyunları arasına giren Among Us oyunu Eric Loris hilesi yüzünden oyun oynanamaz hale gelmişti.

Among Us Eric Loris hilesi nedir?

Eris Loris adlı bir kişinin oyunun sohbetinde aynı mesajı sürekli atmasıydı. Elbette sohbet Eris Loris’in mesajları ile dolması, oyuncuların oynamalarına engel oluyordu.
Eris Loris’in yaptığı bu hile Among Us odalarına sahte oyuncular ile girerek bu oyuncuların sohbetlerinde oyunculara Eris Loris’e abone olmalarını yazıyordu. Hem Twitch hem de YouTube kanalının bağlantısını paylaşan Loris, konuşma sayfasını bu yazılar ile dolduruyordu.

Among Us 2021.6.30 Mod Apk Android İndir

Among Us 2021.6.30 Mod Apk Android İndir Among US Hilesi Son Sürüm 2021.6.16, bu Apk dosyasını indirdikten sonra keyif alacağınız daha birçok...

Bu olaylardan sonra Among Us yetkililerinden birisi olan Forrest Willard, bir duyuru ile birlikte sunucuda güncelleme yaptıklarını söyledi. Bot sorununu hallettiklerini söylenen bu güncellemeden sonra Eris Loris’in botları hakkında oyuncular tarafından hiçbir şikâyet gelmedi. Eric Loris hilesi oyunda kullanılmaya devam edildi.Eric Loris Açıklaması

Diğer taraftan hilenin yapımcısı Eris Loris, açıklama yaptı. Loris, öfkenin ve nefretin bunu eğlenceli yapan şey olduğunu söyledi. Loris, ‘Eğer bir oyun hakkında endişeleniyorsanız ve oyunu 3 dakika boyunca oynayamadığınız için internette rastgele birisini beğenmiyorsanız bu çok aptalca.’ kelimeleri ile açıklama yaptı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Among Us’ta Imposterların uyması gereken taktikler

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478