Samsung’un Yeniden Tasarlanan Akıllı Saati 28 Haziranda çıkıyor

Samsung Wear OS
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung’un Yeniden Tasarlanan Akıllı Saati 28 Haziranda çıkıyor

Samsung, MWC 2021’in bir parçası olarak bu ayın sonlarında bir sonraki ürün etkinliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Etkinlik, ‘Samsung Galaxy MWC Sanal Etkinliği‘ olarak pazarlanıyor ve nelerin açıklanacağına dair ayrıntılar onaylanmasa da Samsung, hayranlarına bilgi verdi. ne bekleyebilecekleri konusunda iyi bir fikir. Samsung’un zaten oldukça yoğun bir 2021 geçirdiğini söyleyebiliriz. Bu yılın Ocak ayında şirket, Galaxy S21 serisi, Galaxy Buds Pro ve Galaxy SmartTag’i piyasaya sürerek işleri başlattı. Şirket daha sonra Mart ayında Galaxy A52, A52 5G ve A72’yi ve ardından Nisan ayında daha fazla Galaxy A akıllı telefonunu duyurdu. Samsung, geçtiğimiz Mayıs ayında Galaxy Tab S7 FE ve Galaxy Tab A7 Lite  dahil olmak üzere yeni Android tabletleri bile piyasaya sürdü. Samsung Wear OS ile ilgili tüm bilgiler yazımızda bulabilirsiniz.Samsung şimdi başka bir yeni ürünün örtüsünü kaldırmaya hazır ve bu şimdiye kadarki en heyecan verici ürünlerden biri olabilir. Resmi Samsung Mobile Twitter hesabında şirket, Samsung Galaxy MWC Sanal Etkinliği için bir teaser görüntüsü paylaştı. 28 Haziran 2021, 13:15 ET / 10:15 ET’de gerçekleşecek ve şirketin YouTube kanalında yayınlanacak. Ayrıca, etkinliğin MWC sayfasında, Samsung bunu şu şekilde açıklıyor: “Akıllı saatleri yeniden tasarlıyoruz, hem geliştiriciler hem de tüketiciler için yeni fırsatlar yaratıyoruz. Ayrıca insanlara ihtiyaç duydukları korumayı açık ve bağlantılı bir ortamda vererek güvenliği artırıyoruz. dünya.”

Samsung Muhtemelen Yeni Wear OS Saatini Duyuracak

Samsung’un ‘akıllı saatleri yeniden tasarlaması’ hakkındaki bu not, büyük paket servis. Google, Mayıs ayında, daha hızlı performans, daha uzun pil ömrü ve artırılmış geliştirici desteği gibi bazı avantajlarla Wear OS akıllı saat işletim sistemini tamamen elden geçirmek için Samsung ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Ayrıca ortaklık, Samsung’un kendi Tizen işletim sistemini terk ettiğini ve bunun yerine gelecekteki akıllı saat sürümlerinde yeni Wear işletim sistemini kullandığını görecek.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak, Samsung’un yeni Wear OS’yi çalıştıran bir akıllı saati ortaya çıkarmak için bu MWC etkinliğini kullanması büyük olasılıkla. Google, güncellenmiş kullanıcı arayüzünü gösteren bir avuç ekran görüntüsü yayınladı, ancak şimdiye kadar ortaya çıkanlar bu kadar. Bu etkinlik, Wear OS’nin yeni tasarımına, performansına ve kullanıcıların platformdan ileride neler bekleyebileceğine daha derinlemesine bir bakış sağlamalıdır. Saatin kendisinin bir telsiz özelliği, Galaxy Watch 3‘e göre geliştirilmiş performans, bir EKG sensörü ve çok daha fazlasıyla donatılacağına dair en son söylentilerle birlikte Galaxy Watch 4 olması bekleniyor.

Samsung, ‘Sam’ Adlı Yeni Sanal Asistanını Tanıtabilir

Samsung, ‘Sam’ Adlı Yeni Sanal Asistanını Tanıtabilir Samsung’un yeni sanal asistanı Sam’i tanıtmaya hazırlandığı bildiriliyor. Sanal asistan 3 boyutlu bir karakter şeklinde...

Tüm bunlar Samsung’un Apple Watch‘u tahttan indirmesi için yeterli olacak mı? Şu anda söylemek için çok erken olsa da, kesinlikle Samsung’un bugüne kadarki en yetenekli akıllı saatlerinden biri gibi görünüyor. Samsung donanımı sunarsa, Google’ın Wear OS için yeni vizyonu karşılığını verir ve Galaxy Watch 4 makul bir fiyat etiketi ile gelir, bu yıl piyasaya sürülen daha iyi akıllı saatlerden biri olabilir. 28 Haziran yaklaşıyor, bu yüzden yakında daha fazla bilgi için bizi izlemeye devam edin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

TikTok: Jump In-Video Uygulamaları Nasıl Kullanılır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478