İnstagram Hesabım ban yedi nasıl açabilirim ? [Kesin Çözüm]

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 1

  Üzgün

İnstagram Hesabım ban yedi nasıl açabilirim

Bu konuda sizlerle instagram ban yediğinizde ne yapmanız gerekiyor bundan bahsedeceğiz.

İnstagram Hesabı Kuralları

İnstagram’a kayıt olurken bize bir sözleşme kabul etmemiz isteniyor fakat hiç birimiz bu şartlar nelerdir yada hangi kurallara uymamız gerektiğini bilmiyoruz. O kayıt metninde diğer kişileri rahatsız etmememiz gerektiğini spam yapmamamız , topluluk kurallarına uymamız gerektiği gibi kurallar yazar. gruplarda kullandığımız kötü kelimeler, çok hızlı beğeni yapmak yada başkalarını çok hızlı bir şekilde eklemek gibi durumlarda İnstagram bizim kötü amaçlı olduğumuzu tespit edip bizi cezalandırmak için İnstagram banlamaktadır.


İnstagram ban çeşitleri nelerdir

İnstagram yaptığımız kural dışı hareketlere göre değişik banlama şekilleri vardır. Bunlar;

1 Action Block Ban – Eylem Kısıtı

2 Shadow Ban – Gölge Yasaklama

3 Ban- Yasaklama

İnstagram Action Block Ban nedir ?

Bu ban türünde İnstagram hesabınızda yaptığınız eylemlerin çok hızlı bir şekilde yaptığınızda karşılaşacağınız ban sebebidir.  Çok hızlı bir şekikde kişileri takip etme, çok hızlı bir şekilde takipten çıkma ,  çok hızlı beğenme yaptığınız durumlarda İnstagram sizi geçici olarak eylem kısıtı ekler. Size bir uyarı verir ve bir süre sonra normal aktivitenize deavm edersiniz

İnstagram Shadow Ban nedir?

İnstagram hesabınızda paylaşım yaparken çok fazla etiket kullandığımız durumlarda İnstagram bunu farkedip bizi yasaklıyor. fakat bu yasaklamada sadece kullandığımız etiketler gözükmüyor. İnstagram shadow ban geçici olup bir süre sonra kendiliğinde açılıyor.

İnstagram Hesabım Yasaklandı ne yapabilirim?

İnstagram hesabınız komple banlandıysa bu topluluk kurallarını ihlal ettiğiniz etrafınızdaki kişileri rahatsız ettiğiniz anlamına gelir. Bu durumda İnstagram sizin hesabınızı siler. ip adresinizi banlar. kullanıcı hesabınızı yasaklar ve kullanılmaz hale getirir. Böyle bir durumda İnstagram yöneticileri ile iletişime geçmelisiniz. Onlar sizden önce bir telefon onay kodu isteyecekler sonra hesabınızın banlanması konusunda bir haksızlık var mı yok mu konusunda inceleme yapacaklar. İnstagram yöneticilerine buradan ulaşabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • İsa2 yıl önce
 • Hesap açılmıyor

Sıradaki içerik:

Game Of Sultans Mutfak Etkinliği Taktikleri

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478