Game Of Sultans Mutfak Etkinliği Taktikleri

Game Of Sultans Mutfak Etkinliği Taktikleri
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game Of Sultans Mutfak Etkinliği Hakkında

Bugün sizlere Game Of Sultans Mutfak Etkinliği Taktikleri ile ilgili ipuçları vereceğiz.

Game of Sultans Mutfak etkinliği 3 Bölümden oluşmaktadır.

 1. Bölüm Sebze hane ve Çiftlik
 2. Yemek Pişirme
 3. Akşam Yemeği

Oyuncular ilk önce sebze hanede sebze toplayıp çiftlikte hayvan yakalayarak akşam yapacakları yiyecekleri toplarlar.

ikinci aşamada bunları pişirirler

üçüncü ve son aşamada bunları başkalarının yemesi için akşam yemeği olarak diğer oyunculara sunarlar

Game of Sultans mutfak Etkinliğinde hile var mı yada taktik var mı ?

Şimdi size bu aşamalarda yüksek puan almak için yapmanız gereken ince taktikleri anlatacağım

Game Of Sultans Mutfak Etkinliği Taktikleri

Öncelikle arkadaşlar mutfak etkinliğnde kapan ve sepet eşyalarını bir önceki haftaralardan toplamayıp postanıza düşürmeniz gerekmektedir.bunu nasıl yapıyoruz. önceki haftalardan kazandığımız ödülleri ödül sayfasından tıklayıp toplamıyoruz. Mutfak etkinliğinde kullancağımız kapan ve sepet eşyalarını poastamızda 2 hafta biriktirip 3. hafta etknliğe giriyoruz. Bu sayede daha çok eşya ile etkinliğe girmiş olacağız. buda  game of sultans mutfak etkinliğinde çok puan kazanmak demek.

Game Of Sultans Payeler Nasıl Basılır

Game Of Sultans Payeler Nasıl Basılır Bugün Game Of Sultans Payeler nasıl basılır hakkında bilgi vereceğiz. Game of Sultans oyununda gücünüzü artırmak...

Mutfak etkinliği başladığı zaman Postadaki eşyaları açarak sebzehane ve çiflikten yiyeceklerimizi topluyoruz. topladığımız yiyecekleri mutfakta bir yemek seçerek pişiriyoruz.
Burada benim tavsiyem 2 gün sadece kapan ve sepet eşyalarını toplayın. sebze hane ve çiftliği kullanmayın. Normal yemek yerine bolluk sebzelerinden toplayın yada normal çiftliğe gitmektense bolluk çiftliğine gidin. daha kalitedeki yemekler pişirebilirsiniz. peki 2 ün bekleyip 3. gün kapan ve sepeti kullanınca ne değişecek. Bu size ne gibi bir kolaylık sağlayacak her gün elle 3 defa bolluk yapmamış olacaksınız. çünkü 3 kere elle bolluk yaptıktan sonra tümünü topla seçeneği açılmaktadır. son gün 3 defa bolluk yapıp bütün yiyeceğinizi tümünü yakala diyerek toplayabilirsiniz.

Game Of Sultans Yemek Etkinliği

Şimdi sıra yemeği pişirme geldi. elinizdeki eşyaları takas ederek tek bir sebze ve tek bir hayvan eti elde ettikten sonra kırmızı yiyeceklerden pişirmeye çalışın. kırmızı yiyecekler size daha çok popülerlik puanı getirecektir.

En son olarak Akşam yemeğinde çadıra girip yiyecekleri toplama aşaması. yaptığınız yiyecek sayısı kadar yiyecek toplayabiliyorsunuz. ve yiyecekleri toplarken de kırmızı yiyecek pişiren arkadaşlarınızın yiyeceklerini tercih ederseniz size çok daha puan getirecektir. hatta direk numarasından aratıp bütün yiyecekleri toplayabilirsiniz arkadaşlarınızın. beyaz ve turuncu yiyecekler düşüp popülerlik puanı getireceklerdir.

Evet arkadaşlar Game Of Sultans Mutfak etkinliğinde bunlara dikkat ederseniz alabileceğiniz maksimum puanı alacaksınız. Konu ile ilgili bir hile bulunmamaktadır. Eğer rakipleriniz güçlü ise günlük paralı paketlerden almanız sizi bir adım daha öne götürecektir

Teşekkürler

Farklı sorularınızı yorum menüsünden sorabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478