Facebook Eski Haline Nasıl Getirebilirim ?

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Facebook Eski Haline Nasıl Getirebilirim

Facebook Ekibi 7 Nisan 2020 tarihinde eski tasarımını bırakıp kademeli bir şekilde tasarımına kullanıcıları geçirmeye başladı. Yeni tasarımı beğenmeyen kişiler eski versiyona nasıl geri dönebilecekleri konusunda internette araştırmaya yapmaya başladı. Bu konuda sizlere Facebook Eski Haline Nasıl Getirebilirim hakkında bahsedeceğiz.

Facebook Neden Tasarımını Değiştirdi

Büyük firmalar için görüntü, hız ve kullanabilirlik gerçekten çok önemli. Bir sistem kullanılırken tasarımın verdiği mesajlar tamamen kullanıcıyı uygulamaya bağlaması gerekmektedir. Bu sebepten dolayı dünyada ki tüm uygulamalar modern ve sade bir tasarıma yöneldi.

Kullanıcılar tarafından sevilen modern tasarıma geçmekte geciken Facebook kendini yenileme kararına gitti.

Eski Facebook’a nasıl dönebilirim

Facebook’un tasarımını eski haline döndürebilmeniz için Facebook sizlere açık bir kapı bırakıyor fakat yakın bir tarihte eski tasarım tamamen kaldırılacak.

Facebook ekranında sol üstteki üçgen şeklindeki yere tıklıyoruz. açılan pencerede Klasik facebook a geçiş yap seçeneğini işaretliyoruz.

Facebook Karanlık moduna nasıl geçerim

Buradan ekrandan karanlık moduda seçebiliriz. Karanlık moda geçtiğinizde facebook uygulamanız siyah renkli olacaktır. Akşamları etrafınız karanlık olduğunda ekran çok parlak olmayacağı için gözleriniz rahatsız olmayacaktır.

Eski Facebooka geçiş

Arkadaşlar bu işlemi yaptıktan sonra facebook hesabınızı eski şekilde kullanmanız mümkün olacaktır.

Yeni Facebooka geçiş

Burada yeniden yeni facebook şekline geçmek için aynı işlemleri yaparak tekrardan yeni facebook’a dönebilirsiniz.Güncelleme:

Facebook görüntüsü değişti geri çeviremiyorum

Arkadaşlar Facebook şirketinin yaptığı son güncelleme ile 29.10.2020 tarihinden sonra bilgisayarlarda eski facebook görüntüsünü tamamen kaldırdı. Artık herkes facebook’un yeni görüntüsünü kullanmak zorunda kalacak. Kimse eski moda geçemeyecek. Facebook’a tepkiler çok büyük. İnsanlar yeni tema gelmesine rağmen eski temayı kullanan insan sayısı çoktu. şimdi onların zorunlu olarak geçmesi çok tepki aldı. Bakalım Facebook yeni görüntüsü için bir şey yapacak mı bekleyip göreceğiz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

League of Legends Wild Rift Beta Çıktı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478