League of Legends Wild Rift Beta Çıktı

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

League of Legends Wild Rift Beta Çıktı

League of Legends Wild Rift Beta, bazı ülkelerde  Beta sürümünün yayınlanmasından sadece iki gün sonra çeşitli ülkelerde bölgesel listelerin üst noktalarına ulaşmayı başardı

League of Legends Wild rift Google Play

Riot Games, yeni yayınlanan mobil MOBA Wild Rift‘in Ülkesel Açık Beta’sını yayınladı. Ve piyasaya sürüldükten sonraki iki gün içinde oyun, Google Play Store‘da birden çok ülkede  listelerinin en üstüne çıkmayı başardı.Wild Rift Bölgesel Listelerin Zirvesine adeta uçuyor.

Kapalı Beta sona erdikten sonra, Riot Games 27 Ekim’de Wild Rift için Bölgesel Açık Beta’yı duyurdu. Topluluk, serbest bırakma konusunda ayın üzerindeydi. Sadece 12 bölgede uygulama mağazalarına ulaşmış olması, oyunu büyütmekten alıkoymuyor!

Wild Rift, Myanmar ve Filipinler’deki popülerlik tablosunun tepesine tırmandı. Malezya’da da ikinci sırada yer alıyor. Oyunun ana akım bir mobil oyun olma yolunda doğru yolda ilerlediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

League of Legends Wild Rift  ne zaman çıkacak

Ne yazık ki Riot Games, Amerika ve Hindistan bölgeleri için Açık Beta’nın lansmanının şu anda erteleneceğini duyurdu. Wild Rift‘in Baş Yapımcısı Michael Chow’a göre, yapım ekibinin tamamı oyunu diğer ülkelerde yayınlamak için çok çaba sarfettiklerini söyledi.

League of Legends Wild Rift Beta

Wild Rift Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin. Dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen stratejilerle Vadi’de efsane ol. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat. Bu mobil oyunda başarılı olmak için takım çalışması şart. İki, üç ya da beş kişiden oluşan ekibinle sıraya gir ve rakiplerin merkezlerini bir bir yıkarak zirveye ulaş.

League of Legends Wild Rift Hakkında

Konusu bilgisayar sürümüne benzeyen oyunun içinde 5vs5 olarak kaleleri yıkarak ana binaya giderek oradaki binayı yıkmaya çalışmaktadır. Oyunda minyon dediğimiz yaratıklar mevcut. bu yaratıkları öldürerek seviyemizi yükseltip gelen altınlar ile de kendimize kıyafet ve silah alarak rakiplerimize karşı savaşıyoruz.

League of Legends Wild Rift Ücretsiz

Oyun ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz. tabiki oyun içinde paralı kostümler yada eşyalar olacaktır. Hem beceri düzeyi hem de grup boyutu açısından dengeli karşılaşmalarda mücadele et. Wild Rift‘te tüm şampiyonlar ücretsiz bir şekilde açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez.

League of Legends Wild Rift Yeni Özellikler

League of Legends Wild Rift oyunu ile bir çok yeni özellik birlikte geldiğini söyleyebiliriz. Karakterler bilgisayar sürümüne benzer olup ekstra yeni özelliklero yuna gelmiş bulunuyor. farklı grafiklerle oyun daha oynanabilir bir hale gelmiştir. Sihirdar Vadisi esas alınarak daha hızlı oyunlar için optimize edilen yeni ama bir o kadar da tanıdık, 5’e 5 Vahşi Vadi haritasını keşfet. Yeni platformlar için özel olarak tasarlanan ve yüksek tepki sunan dual-stick kontrol düzeni gibi özellikler mobildeki yetenek atışlarının da PC’deki kadar can yakmasını sağlıyor.

League of Legends Wild Rift Kahramanlar

Wild Rift, oyunda 50’den fazla kahraman içerecek ve daha pek çok sevilen kahraman kadroya katılmak için sırada bekliyor. Lux’la yolunu aydınlat, Garen’le döne döne zafere ulaş veya Jinx’le rakiplerini havaya uçur.

League of Legends Wild Rift Mücadeleler

Yeni Vadi’de ustalaş, dereceli basamaklarını tırman ve bu arada birbirinden özel hediyeler kazan. LoL PC’de olduğu gibi, Wild Rift de ustalık gerektiren kahramanlar, büyük stratejiler stratejiler ve çok sayıda oyun stili ile kendini ispat etmene olanak sunan mücadeleler.

League of Legends Wild Rift Kostümler

Birçok kostüm ve fazlasıyla kıyafet ile şampiyonunun görüntüsünü istediğin gibi özelleştir. Sonra da Wild Rift‘in yepyeni 3 boyutlu model görüntüleyicisiyle kahramanların hiç olmadığı kadar yakından tanımana imkan ver

League of Legends Wild Rift Erken Erişim

Wild Rift ne zaman çıkacak sorusuna gelirsek Wild Rift Açık Beta bazı ülkelerde kullanıma sunuldu şimdilik Google Play Türkiye için oyuna ön kayıt için başvuru açılmıştı. Erken erişim döneminde erişim yaptıranlar oyunu indirebilirler. Şuan erken kayıt yaptırmayanlar oyunu indiremiyorlar.

League of Legends Wild Rift indirme

Oyuna erken kayıt yaptırdıysanız oyunu Google Play Storeden yada Buradan indirebilirsiniz.

league of legends wild rift sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Android 7.0 / iOS 9.0
İşleci: arm64-v8a / x86_64
Video Card: OpenGL ES 3.0
Kullanılmayan Ram Miktarı: 1.5 GB RAM
Boş Depolama Alanı: N/A
Direct X Versiyonu: N/A

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478