Discord Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır ?

Discord Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 Discord Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır

Discord uygulamasının kullanımın artmasıyla insanlar Discord Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır sorusunu internette aramaya başladılar.

Discord Nedir

Discord uygulaması genellikle online oyun oynayan kişilerin birbirleriyle iletişim kurduğu online olarak oynadıkları oyunlarda birbirleriyle sesli olarak sohbet ettikleri bir uygulamadır. Bu uygulamada kişiler birbirleriyle telefonda konuşur gibi konuşur ve birbirleriyle yazışabilirler. Her odanın ana bir yönetici vardır ve bu yönetici diğer kişilere belli yetkiler verebilir. Gizli odalar ve konular açarak belli kişilerin bu bölgeyi görmesi sağlanabilir.

Discord APK Sınırsız Nitro Mod 126.17 Son Sürüm İndir

Discord APK Sınırsız Nitro Mod 126.17 Son Sürüm İndir Herkes discord ile ilgili bir şeyler duymuştur. Eğer duymadıysanız çok büyük bir şey...

Discord Hakkında

Ekip halinde oyun oynayanlar, iş ile ilgili gruplar ve farklı büyüklüklerde sohbet grupları olan kişilerin devamlı kullandığı bir uygulama olan Discord, kullanım detaylarıyla da dikkat çeker. Hem yazılı olarak hem de sesli özelliklerinin bulunduğu uygulama son zamanlarda eklenen  video görüşmesi gibi ekstra hizmetler de sunar ve bu hizmetlerin tamamına yakını ücretsizdir.Discord Ekran Paylaşımı Hakkında Merak Edilenler

Son gelen güncelleme ile birlikte Discord uygulamasını kullanarak maksimum 9 kişiyle canlı ve görüntülü sohbet yapabilirsiniz. Ve bu özelliği kullanabilmek için fazladan para ödeme yapmanıza ya da farklı uygulama çalıştırmanıza gerek yoktur. Oyun oynarken ve diğer işler sırasında Discord ekran paylaşımı özelliğini kullanıp işlerinizi daha pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Tabii ki bunun için bazı işlemler yapmanız gerek. işte detaylar!

Discord Ekran Paylaşımı Yapmak

Ekran paylaşımı için aşağıda yazdığım adımları takip etmeniz yeterlidir. Çok kolay bir şekilde ekran paylaşımı yapmanız mümkün olacaktır. İşte izlemeniz gereken adımlar;

Sohbet ekranının altında bulunan ekrandaki simgeler video görüşmesinde ekran paylaşımı yapmanızı sağlacaktır.
Görüntülü arama bölümnün solunda bulunan ekran üzerinde ok işareti olan bir tuş var. Bu tuş ekran paylaşımı yapmanızı sağlar.
Bu işarete tıkladıktan sonra hangi monitör ekranını paylaşmak istediğinizi seçebilirsiniz.

Discord Ekran Paylaşımı ses

Ekran paylaşma özelliğini kullandığınız zaman dilerseniz ayda anda sesi de açabilirsiniz.
Eğer bir Discord grubuna katılıp bu gruptaki sesli odalarda ekran paylaşımı yani bir nevi yayın yapmak istiyorsanız; sesli sohbet odasına girdikten sonra sol alt kısımda bulunan, isminizin hemen üstünde ki Ekran tuşuna basmanız yeterli olacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Facebook Eski Haline Nasıl Getirebilirim ?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478