Game Of Sultans Sürüm 2.8 yenilikler neler

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Game Of Sultans Sürüm 2.8 yenilikler neler

Game Of Sultans ekibinin bize sunduğu Yeni Yıl Sezonu Kutlaması’nın ön izlemesini herkesin beğendiğine eminim. Oyun etkinlik bildirimlerde herkese hediyeler var ve bu hediyeler daha iyileştirilecek.
2.8 sürümü önümüzdeki hafta başlarında aktif olacak. Bu konuda size Game Of Sultans 2.8 sürümü ile ilgili neler gelecek bundan bahsedeceğim

Bu yıl çok fazla olan hasadı kutlamak için oyundaki tüm birlikler bir etkinlik düzenlemeye düzenlemeye karar verdi! Festivalde çok güzel ödüller kazanmak için Birlik üyelerinizle gezebilir ve yemek yapabilirsiniz. Hatta bazı eski dostlarımızla tanışabilirsiniz: Balducci, Kuşçu ve Falcı, sizin için çok güzel hediyeleri mevcut. Fakat şimdiden söyleyelim karanlıkta saklanan, etkinlikleri sabote etmek için plan yapan bazı Bizanslı düşmanlar var. Onları bulup ülke sınırları içerisinden kovmalıyız. Bu düşmanları yenin ve çabalarınız karşılığında hediyeler kazanın! Kasım sonunda daha ayrıntılı bir tanıtım yapılacak Yeni güncellemeleri sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Game Of Sultans Koalisyon Savaşı

Herkesin merakla beklediği Koalisyon Savaşı sistemi ileriki günlerde 2.8 sürümü ile birlikte geleceği duyuruldu. Koalisyonunuzun bölgesindeki diğer koalisyonlarla  sorunları var. Koalisyonunuzun zaferi için savaşmanın ve hediyeler kazanmak için bu savaşları kazanmalısınız. Ne kadar çok kale fethederseniz o kadar güçlü bir koalisyon olursunuz.

Koalisyon savaşlarında Kazanan Koalisyon çok iyi  ödüller alacak ve kazanan Koalisyon Lideri ve Başarı Puanı Sıralamasının galibi özel ünvanlar ve giysiler alacak! Koalisyon Savaşı’nın 2.8 sürümü ile birlikte hemen aktif olmayacak. Bunun için biraz daha beklememiz gerekecek.

Game Of Sultans yeni çanta sistemi

Oyunda eşya sayısının fazlalaşması ve aranan eşyaların bulunması ile zorluk yaşanmasından dolayı çanta sisteminde iyileştirmeler getirildi. Çanta 3 bölmeye ayrıldı ve her eşyaya değerlilik durumuna göre denk verildi. bu renkler vezirlerde olduğu gibi yeşilden başlıyor kırmızı sarıya kadar gidiyor.

Game Of Sultans Yeni Kıyafetler ve Kıyafet Yetenekler

Vezirler için yeni kıyafetler eklendi. muhteşem dörtlü için çok güzel kıyafetler var. normalde bu kıyafetler sadece enderunda size fazla tecrübe getirmesini sağlıyordu. artık yeni gelen bu kıyafetler vezirin gücüne direk etki edecek özellikler sunuyor.

Yukarıdakilere ek olarak, 2.8 sürümünde Reklam Videosu Sisteminin de değişikli yapıldı. Reklamları izlediğinizde artık sadece elmas almak yerine yanında ufak hediyelerde alabileceksiniz.
Ayrıca, bir video izleyerek oyunlarda kullanılan dayanıklılık alabileceğiniz bir sistem geldi.

Game Of Sultans yeni sürüm ne zaman gelecek

Yeni sürümün çok az bir zaman sonra aktif olacağı duyuruldu. Game Of Sultans 2.8 Versiyonu önümüzdeki haftanın başlarında yayınlanacak.

Game Of Sultans yeni sürüm indir

Game Of Sultans yeni sürümünü aşağıdaki adreslerden kontrol edebilirsiniz.

Google Play

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Discord Ekran Paylaşımı Nasıl Yapılır ?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478