avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Battlefield 2042 Resmi Tanıtım Fragmanı

128 oyuncu* desteğiyle Battlefield 2042, dünya çapındaki geniş ortamlarda benzeri görülmemiş bir ölçek getiriyor. Oyuncular, Conquest ve Breakthrough gibi güncellenmiş çok oyunculu modlardan yepyeni Hazard Zone’a kadar birçok devasa deneyime sahip olacaklar.

Düzensizliğin dönüştürdüğü bir dünyada geleceği tanımlamak için savaşın. Battlefield tarihinde ilk kez 128 oyuncu topyekün savaşa aynı anda katılabilir* ve bu da size her şeyin olabileceği devasa ölçekli savaşlarda yer alma şansı verir. Sürekli değişen savaş koşullarını ve oynanış zorluklarını deneyimleyeceğiniz yedi devasa haritada muhteşem, büyük ölçekli savaşı daha da iyi hissedin.

2042’nin yakın geleceğinden ilham alan son teknoloji silahlar, araçlar, jetler, helisler ve yepyeni ekipmanlardan oluşan eksiksiz bir kadroyla savaş yaratıcılığınızı ortaya çıkarın. Savaş alanındaki rolünüzü seçin ve yeni Uzman aracılığıyla kişiye özel mangalar oluşturun. sistem. Battlefield’ın dört Sınıfına dayanan Uzmanlar, benzersiz bir gadget ve özelliğe sahiptir – ancak ekipmanın geri kalanı tamamen özelleştirilebilir.

Siz ve topluluk, Battlefield 2042‘de, oyuna sürekli olarak yeni güncellemeler getirecek bir Sezon sistemi aracılığıyla ilerleyeceksiniz. Yeni anlatılar etrafında temalı Sezonlar, Uzman askerler, yerler, silahlar ve araçlar gibi içerikler getirecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478