GTA Online: Ücretsiz Prime Oyun Ödülleri Nasıl Alınır (Şubat 2022)

GTA Online Ödüller
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

GTA Online: Ücretsiz Prime Oyun Ödülleri Nasıl Alınır (Şubat 2022)

GTA Online, on yılın daha iyi bir parçası olmasına rağmen, etraftaki en iyi çok oyunculu oyunlardan biri olarak hala güçlü. Oyuncuların tamamlamayı denemeleri için neredeyse her zaman yeni zorluklar ve görevler vardır ve GTA Online Ödüller, oyuncularının keşfetmesi için dünyayı sürekli olarak yeni içerikle günceller. Oyuncuların yıllar boyunca oyuna geri dönmeye devam etmesinin kesinlikle bir nedeni var.

Bir başka mükemmel sebep de GTA Online’ın oyuncularına ücretsiz ödüller vermesidir. Bu sefer GTA Online, oyunculara sadece hesaplarını birbirine bağlayarak ücretsiz oyun içi para birimi ve eşya indirimleri sunmak için Twitch ile ortaklık kurdu. Bu, GTA Online’da daha sonra birçok farklı oyun içi öğeye konabilecek biraz ekstra para kazanmanın süper kolay ve ücretsiz bir yoludur. Bu kılavuz, Şubat 2022 için Prime Gaming Rewards‘ın nasıl alınacağını gösterir.

GTA Online: Prime Oyun Ödülleri Nasıl Alınır

Oyuncunun gerekli hesapları olduğu sürece, Temmuz için Prime Gaming Rewards’ı almak gerçekten çok basit bir işlemdir. İlk olarak oyuncuların aktif bir Amazon Prime hesabına sahip olmaları gerekecek, bu da onlara Prime Gaming’e erişim sağlayacak ve ardından aktif bir Twitch hesabına sahip olacak. Oyuncu daha sonra bilgisayarında Social Club’a (GTA Online’ın hesabı) giriş yapabilir. Oraya vardıklarında Twitch hesaplarını Social Club’daki hesaplarından bağlayabilirler. Oradan, GTA Online oynamak için kullandıkları oyun hesabını Social Club’a bağlamaları gerekecek. Bu onların Steam, Xbox veya PlayStation hesapları olabilir. Her şey talep edildiğinde, oyuncu GTA Online’ı başlatabilmeli ve ödüllerini toplamaya başlamalıdır.

GTA 6’nın Çıkış Tarihi Ne Zaman?

GTA 6’nın Çıkış Tarihi Ne Zaman? Grand Theft Auto 6‘nın önümüzdeki birkaç yıl içinde piyasaya sürüleceğini uman herkes, oyun 2025’e kadar çıkmayabileceğinden...

Temmuz ayı boyunca oyuncular, o hafta içinde en az bir kez giriş yaptıkları sürece her hafta 100.000 $ alacaklar. Ayın sonunda oyuncular, bunun için herhangi bir çaba harcamadan oyunda 400.000 doların gururlu sahibi olabilirler. Buna ek olarak, Sugoi spor arabasında %80 ve Valkyrie helikopterinde %70 indirim alacaklar. Bu, ilgili fiyatlarını 244.800 $ ve 1.137.150 $’a düşürür ve bu da ikisini de çok daha uygun fiyatlı hale getirir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Metehan2 yıl önce
 • Oyun oynamak ke

 • berat2 yıl önce
 • GTA Online Apk harika bir oyun

Sıradaki içerik:

Battlefield 2042 Resmi Tanıtım Fragmanı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478