Genshin Impact 2.1 Beta Nasıl İndirilir?

Genshin Impact güncelleme
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact 2.1 Beta Nasıl İndirilir?

Genshin Impact’in 1.6 Sürümü devam ediyor ve oyunun bu haftaki bir sonraki güncellemesini hedefleyen bir canlı yayınla, hayranlar Sürüm 2.1’in beta testi için şimdiden kaydolabilirler. Beta testleri, fandomun oldukça aranan bir yönü haline geldi, çünkü katılımcıların oyun içinde tamamen yayınlanmasından aylar önce içeriğe bir göz atmalarına izin veriyor. Genshin Impact 2.1 beta sürümüne nasıl ve nerede kaydolacağınız hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Bir sonraki Genshin Impact güncelleme canlı akışı, sonunda Inazuma bölgesini tanıtması beklenen 9 Temmuz‘da gerçekleşecek. Yeni görevler, hikaye içeriği, oynanabilir karakterler ve diğer özelliklerin büyük bir bölümünün yeni güncelleme ile eklenmesi gerektiği anlamına geldiğinden, beklenti anlaşılır bir şekilde yüksek. Bununla birlikte, geliştirici miHoYo, Sürüm 2.1 beta kayıtlarını hayranlara açarak şimdiden ücret alıyor.Betaya kaydolmak için kullanıcıların önce resmi Discord sunucusuna katılmaları gerekecek. Katılmak ücretsizdir ve aynı zamanda miHoYo’nun içeriğinin iyi bir kısmını paylaştığı yerdir, bu nedenle hayranlar 2.1 beta‘nın bir parçası olmak istemeseler bile katılmayı düşünmek isteyebilirler. Bu yöntem aynı zamanda son Genshin Impact beta testi sırasında da kullanıldı, bu nedenle birçok oyuncunun zaten aşina olduğu bir sistem.

Genshin Impact 2.1 Beta Testine Nasıl Kaydolunur?

Her zamanki gibi, bir Genshin Impact beta’ya girme şansı oldukça zayıf. Erken içeriğe erişim giderek daha ayrıcalıklı hale geldikçe ve oynaması ücretsiz RPG’nin popülaritesi arttıkça, seçilme olasılığı önemli ölçüde düşüyor. Seçilecek kadar şanslı olanlar, katılmalarına izin verilmeden önce NDA’ları (Gizlilik Anlaşmaları) imzalamak zorunda kalacaklar.

Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı’nın Gerçek Adı Nedir?

Genshin Impact Bilinmeyen Tanrı’nın Gerçek Adı Nedir? Genshin Impact, oyuncu Gezgin’e ve ikiz kardeşlerine hitap eden Bilinmeyen Tanrı‘nın bir ara sahnesiyle açılıyor....

Bu, Genshin Impact‘teki diğer beta testleri için standart olmuştur, ancak bu şimdiye kadar sızıntıların çevrimiçi görünmesini engellemedi. Genshin Impact 1.5 ve 1.6 için beta sızıntıları oldukça yaygındı ve bu, gelecek olan en son Sürüm ile de yavaşlamadı. Kazuha, Eula ve Yanfei gibi karakterlerin tümü betalardan sonra sızdırıldı; bu, hayranların Sürüm 2.1 testine girmeye çalışması için iyi bir neden.

Şimdiye kadar, 2.1 ile ilgili bilgiler neredeyse yok, çünkü odak noktasının çoğu Genshin Impact’teki Inazuma içeriğini çıkarmaya odaklandı. 2.1 beta testine kaydolmak isteyen herkesin, miHoYo başvuruları kapatmadan önce 8 Temmuz 2021, 12 PM GM+8’e kadar zamanı olacak. Bu oldukça dar bir fırsat penceresi, bu yüzden taraftarların içeri girmeyi umuyorlarsa hızlı hareket etmeleri gerekecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478