Apple iOS 14.2 Yeni Güncelleme ile 100 Yeni Emoji

Apple iOS 14.2 Güncellemesi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 4

  Kızgın

 • e 2

  Üzgün

Apple iOS 14.2 Emojiler

Apple sonunda sırasıyla iPhone, AirPod ve iPad cihazları için iOS 14.2 ve iPadOS 14.2 güncellemelerini yayınladı. Bu yazılım güncellemesi bir çok yeni güzel özellik içeriyor. En en güzel yenilik ise 100 yeni emojinin bu yeni sürümde bulunmasıdır.Apple iOS 14.2 Güncellemesi ile gelen Yeni emojiler arasında, çeşitli hayvanlara ve böceklere ait kalp ve akciğerlerin, ninjaların resimleri var.

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur?

PUBG Mobile’da Nasıl Pro Player olunur? PUBG Mobile’da herkes Pro Oyuncu olmak istiyor. PUBG Mobile muhtemelen şimdiye kadar piyasaya sürülen Android için...

Apple iOS 14.2 Güncellemesi

Apple Kullanıcıları ayrıca doğal manzaralara sahip sekiz yeni duvar kağıdı alacak. Apple, artık Kontrol Merkezi menüsünden erişilebilen Shazam işlevini de ekledi. Shazam, yalnızca ses parçasını dinleyerek bir şarkının ve şarkıcının adını tahmin etmenizi sağlayan popüler bir uygulamadır. Shazam, yalnızca görsel parçalara dayanan televizyon dizilerini veya filmleri de tanıyabilir.


Apple iOS 14.2 AirPods ve AirPods Pro Özellikler

iOS 14.2 ayrıca AirPods ve AirPods Pro için pil şarj özelliği ile birlikte geldi. Bu özelliğin kablosuz kulaklıkların pil kullanım süresini uzatabileceği iddia ediliyor. Apple ayrıca, özellikle görme engelli veya az gören kişiler için kullanıcıları için kolaylaştırmaya odaklanıyor.

iPhone 12 Pro ve Pro Max sensörlerine gömülü bir nesne algılama özelliğini sunuyor. Bu özelliğin, cep telefonlarından 4,5 metrelik bir yarıçap içindeki nesneleri, özellikle de insanları algılayabildiği iddia ediliyor. Ayrıca, algılama özelliğinin kullanıcılarına, sırada beklerken ne zaman ileriye gideceklerini bildirme gibi uyarılar sağlayabileceği söyleniyor.

Dahası, iOS 14.2 güncellemesi bazı özelliklerdeki hataları düzelttiler. Genellikle güncellemeler otomatik olarak alınabilir. Bu, cihazda özel bir bildirimin görünmesiyle belirtilir.

iOS 14.2 güncellemesi nasıl yaparım?

Güncelleme alamayan kullanıcılar sistemi manuel olarak güncelleyebilir. Bunu yapmak için, kullanıcılar Ayarlar menüsü> Genel> Yazılım güncelleme’ye girebilirler.

Sitemizde bulunan tam sürüm uygulamalar için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478