Fortnite oyunu PS5’e gelecek

Fortnite oyunu PS5
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PS5’e gelecek Fortnite oyununun PS4 sürümünden farkı nedir ?

Epic Games tarafından çıkarılan popüler Battle Royale oyunu yayınlandı. Fortnite oyunu PS5 , Android, Windows, Nintendo Switch, Xbox One ve PlayStation 4 (PS4) gibi çeşitli oyun konsolların da yer alıyordu. Şimdi, Fornite’ın 12 Kasım’da Xbox Series X / S ve PlayStation 5 (PS5) oyun konsollarında yer alacağı duyruldu. Şimdi, Epic Games tarafından kısa süre önce yayınlanan açıklamay göre Fortnite Series X / S ve PS5 sürümleri, Xbox One ve PS4 sürümlerine kıyasla daha iyi bir oyun deneyiminin bizi beklediğini anlayabiliriz.

Fortnite PS4 ile PS5 Farkı

Önemli gelişme, görsel olarak iyi bir değişiklik bizleri bekliyor. Epic Games, animasyonlu görünümün yanı sıra oyunun grafiklerinin kalitesinin de önceki sürümden çok daha iyi olacağını iddia ediyor. İlave olarak, iki yeni nesil oyun konsolunun da Fortnite’ı 4K çözünürlükte 60 fps kare hızında çalıştırabileceği söyleniyor. Bu konuyu atlamamak gerekir ki, Bölünmüş Ekran özelliği artık 60 fps kare hızlarını da destekliyor ve maç arama işleminin Xbox One / PS4 sürümünden daha hızlı olduğu söyleniyor.

Fortnite APK Mobil Mod Son Sürüm İndir 26.00.0

Fortnite APK Mobil Mod Son Sürüm İndir 26.00.0 Fortnite, şu anda dünyanın en başarılı Battle Royale oyunudur. Oyunda hayatta kalmak en önemli...

Fortnite oyunu PS5 yeni özellikleri

Özellikle PS5 sürümü için, Fortnite oyunu PS5, biri DualSense denetleyici özelliğine dayanan geri bildirim hissi olan birkaç yeni özelliği ile birlikte gelecek. Mesela dokunsal geri tepkime özelliği, kullanılan silahın çeşidine bağlı olarak farklı bir his sağlayabilir. Elinizde bulunan tüfek, Keskin Nişancı Tüfeği gibi büyük ve ağırsa, verilen geri bildirimin tabanca veya hafif makineli tüfek’den daha belirgin olması mümkündür.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

WhatsApp Yüz Tanıma Kilit Açma

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478