Shadow Fight Arena PvP mücadelesi geliyor

Shadow Fight Arena PvP mücadelesi
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Shadow Fight Arena PvP mücadelesi geliyor

Shadow Fight Arena PvP mücadelesi oyununun yayınlanmasından üç yıl sonra Nekki ve Banzai oyunları, serinin bir sonraki oyunu olan Shadow Fight Arena‘yı piyasaya sürdü. Selefinden farklı olarak, şimdi iOS ve Android için mevcut olan bu yeni oyun, serinin 600 milyon hayranının uzun süredir istediği bir şeyi gerçek zamanlı PvP sunacak.

Bu, oyunun klasik RPG modeline yeni bir bakış açısı sunduğu anlamına gelir, ancak Banzai, serinin bu kadar başarılı olduğu görülen DNA’yı korumak için oyunun kontrollerinin ve oyunun temel yapısının değişmediğini söyledi.

Shadow Fight 3 Apk Para Hilesi Mod İndir 1.33.6

Shadow Fight 3 Apk Para Hilesi Mod İndir 1.33.6 Shadow Fight 3 Apk, bir dövüş oyunudur. Bu oyun, apk dosyasını indirip, Android...

Shadow Fight Arena Özellikleri

Silah yapmak ve bir karaktere avantajlar atamak yerine, artık aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç farklı kahraman olacak. Bu, oyunun dengeli ve rekabetçi kalmasını sağlayacaktır. Oyunda seçilebileceğiniz 15 farklı karakter var ve oyuna zamanla yeni karakterler eklenecektir.

Bu kahramanların her birinin kendi dövüş stili, avantajları ve gölge yetenekleri olacak. Seçilen kombinasyonlara bağlı olarak her savaşın hissini önemli ölçüde değiştirecek bir yetenek sistemi var.

Shadow Fight Arena Yeni Ne Var ?

Oyuncular ayrıca her zamankinden daha iyi görünen bir deneyim bekleyebilirler. Tüm kahramanlar, silahları ve görsel efektleri sıfırdan yeniden yaratıldı ve mekanlar da benzer şekilde yeniden inşa edildi. Önceki oyunlarda olduğu gibi, Shadow Fight Arena‘nın dövüş animasyonları, her seferinde benzersiz görünümlü savaşlar yaratmak için Nekki’nin kendi fizik tabanlı animasyon yazılımı Cascadeur kullanılarak oluşturuldu.

Shadow Fight Arena Nasıl İndirilir?

Shadow Fight Arena, oyunu ücretsizdir. Şimdi App Store ve Google Play‘de bulunmaktadır. Ayrıca bir PC ,PS5, PS4, Xbox Series sürümlerinde dahi oynayabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Apple iOS 14.2 Yeni Güncelleme ile 100 Yeni Emoji

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478