Windows 11 Yayınlandığında Nasıl İndirilir?

windows 11 indirme
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 1

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Windows 11 Yayınlandığında Nasıl İndirilir?

Windows 11, bu Tatil sezonunda uyumlu bilgisayarlara sahip Windows kullanıcılarına sunulduğunda, Windows’un herhangi bir yeni sürümünde yaptığınız gibi windows 11 indirme yapabilirsiniz.

Windows 11 indirme

Çoğu PC kullanıcısı için Ayarlar > Güncelleme ve Güvenlik > Windows Güncelleme‘ye gitmeniz ve Güncellemeleri Kontrol Et‘i tıklamanız gerekir. Varsa, Windows 11 Özellik güncellemesini göreceksiniz. İndir ve yükle‘yi tıklayın.Windows 11, pastel renkler, yuvarlatılmış köşeler, yeni bir başlangıç ​​sesi ve genel olarak daha havalı ve yeni bir görünüm ile modern bir yeni tasarıma sahiptir. Windows Başlat menüsü, ekranın sol alt köşesinden ortaya kaydırıldı ve uygulama simgeleri yanında ortada düzenlendi. Size bir bakışta ayrıntılar verebilecek widget’lar ve daha kolay sanal masaüstü oluşturma gibi birçok yeni masaüstü aracı bulacaksınız. Ve Android uygulamaları Windows’ta birleştirilecek ve Microsoft Store’dan yüklenebilir.

Windows 11 İlk Insider Önizlemesi Artık Kullanılabilir: İndir ve Başla

Windows 11 İlk Insider Önizlemesi Artık Kullanılabilir: İndir ve Başla Microsoft, endişeli kullanıcıların yeni işletim sistemini resmi sürümünden önce test etmeye başlamasına...

Yeni güncelleme, Windows 10’un 2015’te piyasaya sürülmesinden bu yana Microsoft’un işletim sisteminde yapılan ilk önemli değişikliği işaret ediyor. Windows’un önemli bir yeniden tasarımıyla ilgili söylentiler geçen yıl boyunca internette dolaştı. 25 Mayıs’taki Microsoft Build geliştiricileri konferansında CEO Satya Nadella, Microsoft’un “Windows’un son on yılın en önemli güncellemelerinden birini” hazırladığını söyledi ve 2021’de 1,3 milyar işletim sistemi kullanıcısı için önemli bir değişikliğin geleceğini doğruladı. Ve Haziran ortasında, Microsoft, Windows 11‘in sızdırılmış görüntüleri internette viral hale geldiğinden, 2025’te Windows 10 desteğini sonlandıracağını duyurdu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

FIFA 22 Fragmanı ile HyperMotion Teknolojisi Tanıtıldı

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478