WhatsApp Daha Sonra Oku özelliği Hakkında

WhatsApp Daha Sonra Oku özelliği
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

WhatsApp Daha Sonra Oku özelliği ne işe yarar

WhatsApp, Arşivlenmiş Sohbetler  özelliğinin yerine WhatsApp Daha Sonra Oku özelliği  geliştiriyor. Daha Sonra Oku özelliği, kullanıcıların iletileri daha sonraki bir tarihte okumak için kaydetmesine ve ayırmasına olanak tanır. Bu haber, resmi olarak yayınlanmadan önce WhatsApp özelliklerini doğru bir şekilde sızdıran WABetaInfo sitesinden alındı. WABetaInfo aramasına göre, WhatsApp’ın daha sonraki bir tarihte okunacak olan gelen mesajları kaydetmek için bir özellik hazırladığını gösteren bir dizi WhatsApp beta sürüm 2.20.206.2 (Android) API kodu vardır.

WhatsApp için 5 Faydalı Yeni Özellik

WhatsApp için 5 Faydalı Yeni Özellik ve Bunların Kullanımı Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma servis sağlayıcısı olan WhatsApp, son zamanlarda sohbet uygulaması...

Daha Sonra Oku özelliği aslında “Arşivlenmiş Sohbetler” e benzer. Aradaki fark, Daha Sonra Oku’nun gelen mesaj bildirimlerini göstermemesidir.

Bu özellik sayesinde kullanıcılar, herhangi birinden gelen mesajları daha sonra okumak için sıralayabilir. Arşivlenmiş sohbetten gelen bir mesaj olduğunda sohbet bildirimi görüntülenmeyecektir. Daha Sonra Oku özelliğini etkinleştirdiğinizde, kullanıcılar sohbetlerden rahatsız olmazlar ve günlük aktivitelerine döndüklerinde yine de sohbeti takip edebilirler.

Daha Sonra Oku özelliği, bu haber yayınlanana kadar herhangi bir platforma inmedi. Hazır olduğunda, sohbet listesi alanının en üstünde bulunabilir.

WhatsApp’ın bu özelliği beta sürümünde bile ne zaman sunacağı henüz bilinmiyor. WhatsApp’ın kendisi, bu Daha Sonra Oku özelliğini Android kullanıcılarına getirme planına ilişkin resmi bir açıklama yapmadı.

WhatsApp uygulamasına gelen 5 Faydalı Yeni Özellik yazımızı okumak için aşağıdaki yazımızı okuyabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile 17.Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478