Valorant’ın En Yeni Ajanı KAY/0 Sızdırıldı

Valorant ajanı KAY/0
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Valorant ajanı KAY/0, oyunun gelecek sezonunun başlangıcı olan Bölüm 3, Act I ile birlikte karakterin beklenen açıklamasından önce gelen bir sızıntıyla ortaya çıktı. Yeni ajanın eklenmesi oyunun kahraman kadrosunu bir araya getirecek of 17. Son açıklanan Valorant ajanı Astra, Mart ayında Bölüm 2, Act II’nin gelmesiyle tanıtıldı. League of Legends geliştiricisi Riot Games’in oynaması ücretsiz kahraman nişancı oyunu, Valorant‘ın birinci yıl dönümü şerefine, oyuncularının katılabileceği çeşitli oyun içi etkinliklerle bir aylık bir kutlamanın ortasında. Oyunun 2. Yılı’nın başlangıcını işaretleyecek olan Valorant’ın Bölüm 3, I. Bölümü‘nün lansmanı.Valorant’ın en yeni menajerinin görüntüleri, 22 Haziran’da Birinci Bölüm’ün lansmanı yapılmadan çok önce, ValorINTEL tarafından Twitter’da sızdırıldı. roldeki karakterler. Sızan görüntüler, KAY/0‘ın resmi duvar kağıdını gösteriyor ve Riot’un sadece bir hafta önce 2021 Yaz Oyun Festivali‘nde alay ettiği robot/cyborg ile eşleşen insansı bir robotik formu ortaya koyuyor. Önceki sızıntılarda KAY/0‘ın kod adı “Grenadier” idi ve bu da Duelist ajanı Raze’ye benzer şekilde patlayıcılarla çalışacaklarını gösteriyor.

Sızıntılar arasında, belirli bir oyun içi görüntü, KAY/0‘ın ışıklarıyla eşleşen mor bir etki alanıyla çevrili, devre dışı bırakılmış bir Killjoy Taret ve Alarmbot’u gösteriyor ve bu, gelen Başlatıcı’nın diğer ajanların becerilerini devre dışı bırakabileceğine dair spekülasyonlara yol açıyor. Mayıs ayının başlarında Riot, bir blog yazısında, geleneksel FPS oyuncularının yeni temsilcinin yeteneklerine aşina olacağını belirterek, gelen kahraman hakkında biraz bilgi verdi ve bunların “yardımcısı olmanız gereken anlar yaratabilecek bir Ajan” olacağını ekledi. silahına güven.” Ayrıca, yeni bir ajanın yokluğunu, Valorant ajanı KAY/0 Bölüm 2, Act III’ün Nisan sürümüyle açıkladılar ve stüdyonun yeni kahramanların niceliğinden ziyade kalitesini sağlamak için ekstra zamana ihtiyacı olduğunu belirttiler.

Valorant KAY/O’nun Yetenekleri Neler?

Riot Games, Valorant‘ın en yeni Temsilcisi KAY/O‘yu ortaya çıkardı; bu, muhtemelen oyuncuların Menzil’de geçirdikleri zamanın karşılığını almak için, duyarlılık kazanmış bir antrenman...

Valorant‘ın en yeni ajanı şimdiye kadarki en ilginç ajanlardan biri gibi görünüyor ve kahramanın diğer Ajan’ın becerilerini devre dışı bırakma yeteneğine sahip olması durumunda oynanışına ilginç bir tempo değişikliği getirecek. Tabii ki, durum böyle olmayabilir, çünkü yeni ajan yeteneklerine yönelik önceki sızıntılar işaretten çok uzaktı. Neyse ki, oyuncuların KAY/0‘ın resmi açıklaması için uzun bir beklemeleri olmayacak, çünkü Bölüm 3’ün önümüzdeki hafta başlaması bekleniyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Valorant KAY/O’nun Yetenekleri Neler?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478