Monster Hunter Stories 2’de Kraliyet Canavarları Nasıl Bulunur

Monster Hunter Stories 2
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Monster Hunter Stories 2’de Kraliyet Canavarları Nasıl Bulunur

Kraliyet Canavarları, Canavar Avcısı Hikayeleri 2’deki en zorlu düşmanlar arasındadır. Bu kılavuz, oyunculara bu güçlü yaratıkları nasıl bulup yeneceklerini gösterecektir. Nintendo Switch, 2021’de iki kaliteli ancak farklı Monster Hunter oyunu aldı. Monster Hunter Rise’ın bu yılın başlarında piyasaya sürülmesiyle oyuncular, geleneksel bir gerçek zamanlı aksiyon Monster Hunter deneyimi yaşayabildiler. Monster Hunter Stories 2, ana oyun sıra tabanlı olduğu için biraz yavaşlatıyor. Oyuncular zamanlarının çoğunu partilerine eklemek için canavarları toplamak veya daha iyi zırh ve silahlar elde etmek için malzeme toplamak için harcayacaklar. En iyi raf eşyalarını arayanlar için Kraliyet Canavarlarını indirmeleri gerekecek. Bu kılavuz, oyunculara onları nasıl bulup yenebileceklerini gösterecek.Kraliyet Canavarları, yenildiğinde değerli malzemeleri düşüren özel yaratık türleridir. Normalde, oyuncular daha sonra oyunda daha güçlü donanıma sahip olduklarında onları yenmeye zorlanır. Teorik olarak, oyuncular bu yerlere gidebilir ve mümkün olan en kısa sürede onlarla yüzleşebilir, ancak daha zayıf teçhizatla onları yenme şansı zayıf olacaktır. Tek bir vuruşta tüm takımı devirme yeteneğine sahipler. Monster Hunter Stories 2 Kraliyet Canavarları ile mücadele ederken oyuncuların hazır olması gerekecek. Oyuncuların onları ve onları yenmek için kullanılan unsurları bulabileceği yer burasıdır.

Monster Hunter Stories 2’deki Her Kraliyet Canavarı Konumu ve Zayıflığı

Dünyada oyuncuların bulması için 6 Kraliyet Canavarı var. İşte onları nerede bulacağınız.

Kraliyet Tigrex: Alcala Vadisi’nde bulunur. Zayıf yönü, elektrik saldırıları ve kafasına savurmadır.
Brute Tigrex: Sadona Barrens’deki Lamure’de bulunur. Zayıf yönü Elektrik saldırıları ve kafaya künt saldırılardır.
Royal Monoblos: İç Harzgai Tepesi’nde bulunur. Zayıf yönü elektrik saldırıları ve boynuzunu, midesini veya kuyruğunu delmesidir. Oyuncular ayrıca midesini de kesebilir.
Beyaz Monoblos: Jalma Highlands’deki Lamure’de bulunur. Zayıf yönü, boynuzuna, bacaklarına ve kuyruğuna Elektrik saldırıları ve delici saldırılardır.
Royal Gammoth: Loloska’da Woodland Catavan Standının yakınında bulunur. Zayıf yönü Ateş ve bacaklarına, kafasına ve vücuduna künt saldırılardır. Oyuncular ayrıca burnunu ve kuyruğunu da kesebilir.
Royal Zinogre: Lavina Buzul Tepelerinde bulunur. Zayıf yönü, vücuda ve kafaya Buz ve delici saldırılardır. Kuyruğa eğik saldırılar da iyi sonuç verir.

Monster Hunter Stories 2’de Amiibo Figürleri Nasıl Kullanılır

Monster Hunter Stories 2’de Amiibo Figürleri Nasıl Kullanılır Monster Hunter Stories 2‘de Amiibo Figürleri kendi ödülleriyle birlikte gelir. Bu kılavuz, oyunculara onları...

Bunların her biri, silah ve zırh yapmak için yüksek değerli malzeme bırakır. Oyuncular, nihai test için bu canavarları denemeli ve almalıdır. Oyunun başlarında denenebilir, ancak oyuncular muhtemelen gerekenden daha kısa sürede onlarla savaşmaya çalışmak için mücadele edeceklerdir. Gelecekte kadroya daha fazla Kraliyet Canavarı katılabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478