Tesla Fabrikası PUBG Mobile’da Görünüyor

PUBG Mobile Tesla
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tesla Fabrikası PUBG Mobile’da Görünüyor

Tesla, son 1.5 güncellemesi için PUBG Mobile ile işbirliği yaparak oyunun kurgusal Erangel adasını yeni bir Tesla fabrikasının hedefi haline getirdi. Ortaklık, PUBG Mobile‘ın dünyadaki en popüler oyunlardan biri olduğunu ve PUBG Mobile Tesla oyun endüstrisine giderek daha fazla dahil olduğunu görerek, sol alanın dışında değil.

PUBG Mobile, ilk PC sürümü PlayerUnknown’s Battlegrounds‘ın piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra 2018’de piyasaya sürüldü. PUBG’nin mobil versiyonu, yayınlanmasından sadece üç yıl sonra dünya çapında bir milyar indirmeyi aştı ve şu anda 2020’de 1 milyar doları aşan beş mobil oyundan biri. Oynaması ücretsiz franchise, oyunun kurucularından biri olarak kabul ediliyor. Fortnite gibi ek sürümlerle popülaritesinde büyük zirvelere ulaşan battle royale türü. PUBG Mobile‘ın muazzam erişimi ve küresel izleyici kitlesi göz önüne alındığında, birçok şirket, markanın ürünlerini oyuna entegre etme fırsatına anlaşılır bir şekilde atlayacaktır.1.5 güncellemesinin ışığında PUBG Mobile, YouTube kanalına izleyicilere Tesla işbirliğine bir bakış sağlayan 30 saniyelik bir video yayınladı. Fragman, oyunun Roadster gibi Tesla araç seçimini gösteriyor. PUBG Tesla Gigafactory’de oyuncular istedikleri Tesla modelinde toplanıp yola çıkabilirler. Fabrikada üretilen arabaların kendi kendini sürdüğü ve oyuncuları Erangel boyunca farklı yerlere götürebileceği bildiriliyor. Ek olarak, adayı dolaşan oyuncular, hasar gördüklerinde çeşitli erzak sağlayan Tesla yarı kamyonlarıyla karşılaşabilirler.

Tesla ile yapılan işbirliği, PUBG Mobile‘da görülen ilk çapraz tanıtım özelliği değil. Geçtiğimiz Eylül ayında PUBG Mobile, sınırlı süreli bir etkinlikte Mountain Dew otomatlarını oyuna entegre etti ve oyuncuları daha sonra savaş puanları veya özel öğelerle takas edebilecekleri Mountain Dew kutuları toplamaya zorladı. Benzer şekilde Tesla da oyun endüstrisine yabancı değil. Son Tesla modelleri, – özellikle Model S’de – 10 teraflop işlem gücü ile donatılmış Tesla Arcade oyun özelliğini içerir. Model S’deki Tesla Arcade o kadar güçlü ki, aslında şirket CEO’su Elon Musk, Cyberpunk 2077‘yi çalıştırabileceğiyle övündü.

Ek Tesla unsurlarının PUBG Mobile‘ın oyununu iyileştirip iyileştirmeyeceği şüpheli, ancak işbirliği, dış markalarla gelecekteki bir dizi ortaklıktan biri olabilir. Fortnite, Marvel veya NFL gibi markalarla yaratıcı işbirliklerinin, oyuncuların sürekli değişen pop kültürü ortamında yatırım yapmalarına yardımcı olduğunu zaten kanıtladı – PUBG Mobile’ın daha fazlasını yapması gereken bir şey. Tesla’nın ürünlerinin PUBG Mobile’a entegrasyonu dünyadaki milyarlarca oyuncu tarafından olumlu karşılanırsa, hayranlar gelecekte muhtemelen diğer markalarla daha fazla çapraz tanıtım etkinliği göreceklerdir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Fortnite’ta Fidan Nereye Ekilir (6. Hafta Yarışması)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478