Fortnite’ta Fidan Nereye Ekilir (6. Hafta Yarışması)

Fortnite'ta Fidan Nereye Ekilir
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite’ta Fidan Nereye Ekilir (6. Hafta Yarışması)

Fortnite‘ta belirli yerleri avlamayı içeren zorluklar zor olabilir. Haritanın boyutu göz önüne alındığında, oyuncular nereden başlayacaklarına dair hiçbir ipucu yoksa, belirli yerleri aramak için saatler harcayabilirler. 7. Sezon için 6. Hafta görevlerinden biri, oyuncuların fidan dikebileceği yerleri avlamayı içerir.

Fortnite 6. Hafta Sezon 7 görevini tamamlamak için oyuncuların üç farklı yerden birine fidan dikmeleri gerekecek. Epic Questleri tamamlamak, hızlı EXP kazanmanın ve bir oyuncunun Savaş Biletini yükseltmenin harika bir yoludur. İşte oyuncuların bu fidanları dikebileceği her yer.Fortnite’ta Fidan Nereye Ekilir

6. Hafta Epik Görevlerinden biri, oyunculardan “Stumpy Ridge, Fork Knife Food Truck veya FN Radio’ya (3) fidan dikmelerini” ister. Bu konumların her birinde, oyuncuların fidan dikebileceği üç nokta vardır, bu nedenle oyuncuların görevi tamamlamak için bu konumlardan birine gitmesi yeterlidir. Oyuncuların fidan dikebilecekleri, bu üç adlandırılmış alana yayılmış toplam dokuz ayrı yer var.

Her alanda, üç fidan yeri birbirine nispeten yakındır, bu yüzden onları tespit etmek o kadar zor olmamalı. Her konum bir ağaç fidanı silüeti ile işaretlenmiştir ve oyuncuların fidanı yerleştirmek için siluete yaklaşması ve belirtilen düğmeyi basılı tutması yeterlidir. İşte üç bölge için her fidan yeri:

Stumpy Ridge: Bir fidan, iki ağaç arasında, sırtın tepesinde bulunur. Diğer ikisi, sırtın altındaki ağaç kütüklerinin yanında.
Çatal Bıçağı Yemek Kamyonu: Üç fidan da yemek arabasının arkasında, iki porta-lazımlığın yanında bulunur.
FN Radyo: Üç fidan da doğrudan FN Radyo binasının batısında, Craggy Cliffs’e doğru üç kayanın yakınında.

Stumpy Ridge’deki fidanlar uçurumla hafifçe ayrılıyor, bu yüzden etrafa bakmak biraz zaman alabilir. Stumpy Ridge’in yanı sıra, Fork Knife Food Truck ve FN Radio’daki fidan noktaları birbirine yakın, bu yüzden onları bulmak kolay olmalı.

Fortnite’ta İnek Tuzakları Nereye Yerleştirilir (6. Hafta)

Fortnite’ta İnek Tuzakları Nereye Yerleştirilir (6. Hafta) Fortnite Sezon 7‘nin 6. Haftası sırasında Dr. Slone, oyunculara Legendary Quest hikayesinin bir parçası olarak...

Bunlar, bu Fortnite mücadelesi için tüm fidan yerleridir. Oyuncuların mücadeleyi tamamlamak için sadece bir yere gitmeleri gerekiyor, bu yüzden haritada en yakın olan yere gitmeleri gerekiyor. Bu Epic Quest’i tamamlamak oyunculara 30.000 EXP verecek, bu yüzden oyuncular şanslarını bulduklarında kesinlikle tamamlamalılar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Modlar ve RTX 3090 Minecraft’ı Değiştirdi

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478