Fallout 76: Steel Reign’de Dr. Blackburn Boss Nasıl Öldürülür?

Fallout 76 Dr. Blackburn
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fallout 76: Steel Reign’de Dr. Blackburn Nasıl Öldürülür?

Fallout serisindeki her girişte olduğu gibi, Fallout 76’da da patron dövüşleri sıkıntısı yok. Sheepsquatch gibi mistik efsanevi yaratıklardan Scorchbeast Queen gibi devasa oyunsonu leviathanlarına kadar, Fallout 76’da patron savaşları her yerdedir. Bu mutasyona uğramış yırtıcılardan bazılarına olaylar sırasında veya Appalachia‘nın atıklarında rastgele rastlansa da, bazı patronlar yalnızca belirli hikayeleri tamamlamak. Fallout 76’nın en yeni güncellemesi Steel Reign, büyük bir patron dövüşüyle ​​sonuçlanan bir ana hikaye içeriyor. Wastelanders muhtemelen Steel Reign hikayesini fazla sorun yaşamadan tamamlayacak, ancak Dr. Blackburn‘e karşı son patron savaşı, özellikle daha yüksek seviyelerde biraz zor olabilir. Fallout 76: Steel Reign‘de oyuncuların Fallout 76 Dr. Blackburn patron dövüşünü nasıl yenebilecekleri aşağıda açıklanmıştır.Fallout 76: Steel Reign’de Dr. Blackburn Boss

Steel Reign’in yeni, sürükleyici hikayesindeki maceraları boyunca oyuncular, Dr. Blackburn’ü insan formunda ele alacaklar. Ancak, son görev olan “The Catalyst”in sonunda, Dr. Blackburn bir Süper Mutant Behemoth’a dönüşür. Dr. Blackburn’ün seviyesi ve istatistikleri, oyuncunun seviyesi 100’e kadar yükselir. Oyuncu, seviye 25 veya altındaysa, Dr. Blackburn’ün 2000 HP’si vardır ve 100. seviyede sağlığı 20.000 HP’ye çıkar. Blackburn’ün dirençleri ve istatistikleri, seviyesi yükseldikçe artacaktır. Bu kılavuzdaki ipuçları, 100. seviyedeki Dr. Blackburn’e odaklanır, ancak herhangi bir seviyedeki patron dövüşüne uygulanabilir.

Blackburn 135 hasar direnci, 80 enerji direnci, 300 zehir direnci, 300 yangın direnci, 300 kriyo direnci ve tam radyasyon bağışıklığına sahiptir. Dr. Blackburn ayrıca ona sakat bağışıklığı, sendeleme bağışıklığı, felç bağışıklığı, sekme bağışıklığı ve parçalanma bağışıklığı veren avantajlara sahiptir. Bu çok fazla dokunulmazlık gibi görünebilir, ancak Dr. Blackburn’ün güçlü yönlerinden ziyade zayıf yönlerini akılda tutmak daha önemlidir.

Dr. Blackburn, farklı saldırılara sahip tipik bir Süper Mutant Behemoth’a benzer şekilde çalışır. Üç tür saldırısı vardır: 180 hasar veren yakın dövüş saldırısı, 50 hasar veren menzilli saldırı ve 15 saniye boyunca saniyede 10 hasar veren AOE saldırısı. AOE saldırısı, Dr. Blackburn’ün bir etki alanında zehirli mermiler atmasını ve patlama yarıçapındaki oyunculara zarar vermesini içerir. Oyuncular AOE’ye uzun bir süre boyunca yakalanmazlarsa, bu saldırılar özellikle yıkıcı değildir!

Tesla Fabrikası PUBG Mobile’da Görünüyor

Tesla Fabrikası PUBG Mobile’da Görünüyor Tesla, son 1.5 güncellemesi için PUBG Mobile ile işbirliği yaparak oyunun kurgusal Erangel adasını yeni bir Tesla...

Dr. Blackburn’ün tüm özelliklerini göz önünde bulundurarak, devi alt etmenin en iyi yöntemi, onun zayıf noktasına karşı enerji silahları kullanmaktır. Tüm Super Mutant Behemoth’lar gibi, Dr. Blackburn’ün de kafasının üstünde zayıf bir nokta var. Enerji silahlarına karşı bir zaafı olduğu için onu öldürmenin en hızlı yolu V.A.T.S. iyi bir enerji silahı cephaneliği ile. Fallout 76 Dr. Blackburn yenildikten sonra, oyuncular vücudundaki ganimeti almak için bu ekstra sırt çantası alanının bir kısmını kullanmak isteyebilirler. Ne yazık ki, Dr. Blackburn’ün imrenilen ganimet eşyaları yok. Ne olursa olsun, patronun Dr. Blackburn’e karşı savaşı, Steel Reign hikayesinin patlayıcı bir doruk noktasıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478