Soccer Manager 2022: En İyi 10 Oyuncu

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Soccer Manager 2022: En İyi 10 Oyuncu

Yöneticilerin vermesi gereken en önemli kararlardan biri, Soccer Manager’da bir maç gününden önce kadroyu seçmektir. Kimin bırakılacağı, kimin dikkate alınacağı, kimin değiştirileceği gibi, oyuna ilk başlama vuruşundan itibaren başlayan 11 oyuncunun seçimini etkileyen pek çok faktör mevcuttur. Hiç şüphe yok ki, yaralanmalar ve cezalar da artacak ve bu da belki de on bir kişilik listede ilk sırada yer alacak isimlerin yerlerini değiştirmeye zorlayacak. Durumu daha da kötüleştiren ne olabilir?

Pekala, o zaman, turuncu bir yer değiştirmiş oyuncu işareti olmadan bu pozisyonu doldurabilecek başka birkaç oyuncunun olduğunun olası farkındalığı geliyor. İşte bu noktada faydalı oyuncular devreye giriyor, bunlar çok çeşitli farklı pozisyonlarda oynayabilen çok yönlü oyuncular, yani çok kullanışlı kadro derinliği olarak kullanışlı olacaklar. Bu yazıda, Soccer Manager 2022’de herhangi bir pozisyonda oynayabilecek en iyi 10 yardımcı ve çok yönlü oyuncunun listesini paylaşacağız.

Soccer Manager 2022’de Her Pozisyonda Oynayabilecek En İyi 10 Yardımcı Oyuncu

Bu çok yönlü ve faydalı oyunculardan en az bir veya ikisini Soccer Manager 2022’de kulübünüzde bulunmuyorsa satın almak iyi bir fikir olabilir. Mutlaka başlangıç oyuncuları olmaları gerekmez, ancak birden fazla şekilde rotasyon için mükemmeldirler.

1. Michail Antonio – 11 milyon

Antonio, sağ kanattan forvet oyuncusuna geçiş yaptı ve o zamandan beri West Ham için büyük bir varlık oldu. Ne yazık ki, Jamaikalı savunmada olduğu kadar geriye gidemiyor, ancak yine de hücumun çoğunu karşılayabilir ve geniş orta saha rollerini de doldurabilir. Ayrıca şu anki rolü ve yaşı, kontratındaki 5 yıl ile Jamaikalı’yı imzalamak zor olacak, ancak çok yönlülüğü ile birlikte getirdiği deneyim, bu harika bir imza olabilir.

2. Bukayo Saka – 35 milyon

19 yaşındaki harika çocuk Bukayo Saka’yı ele geçirmek için çok para ödenmesi gerekecek. Yüksek potansiyeli onu kolayca geleceğin yıldızı yapıyor, bu yüzden de bu yüzden çılgın bir imza atıyor. Ancak Saka, kaliteyi ve genç yetenekleri getirmenin yanı sıra, özellikle İngiliz gencinin hangi mevkilerde oynayabileceğini deşifre etmenin ne kadar zaman alacağı düşünüldüğünde, çok yönlülüğü de beraberinde getiriyor.

Saka Arsenal’de A takım futboluna ilk adımını attığında, hücum kanatlarını değiştirmeden önce LB’de yerini doldurdu, ancak SM22’de hala savunma pozisyonunda oynayabildiğini görmek güzel. Açıkçası, Saka her iki tarafta da oynayabileceği kanatlarda çok daha iyi olurdu, ancak LB pozisyonunun arkasında da ekstra derinlik var, bu da işe yarayabilir. Özel olarak bir yardımcı oyuncu imzalama olmasa da, bu mükemmel bir hepsi bir arada paket olacaktır.

3. Jakub Moder – 9.75 milyon

Moder, DMC, MC veya AMC olsun, sahanın ortasında herhangi bir yerde oynayabilir ve ayrıca oraya atılan ekstra LM de vardır. Bu yeterli değilse, Brighton adamı iki ayağıyla da rahattır. Güzel bir şekilde yuvarlanmış istatistikler ve dengeli Genel Orta Saha rolüyle, Moder’i ihtiyaç anında başlangıç ​​kadrosuna sokmak oldukça kolay olmalı. Sonuç olarak, bu, kulüpte olması gereken harika bir rotasyon oyuncusu ve tüm orta üçte birlik derinlik sağlıyor.

4. Danzell Gravenberch – 750k

Artık zafere giden yol merkezli transferlere doğru ilerleyen Gravenberch (harika çocuk değil!), zaten tam anlamıyla sahanın ortasında oynayabilen çok az oyuncudan biri. DC, DMC, MC, AMC ve FC’yi kapsıyor, yani sahanın her üçte birinde tam anlamıyla oynayabiliyor.

Dahası, her iki ayağı da eşit derecede güçlü. Bu kartın tek dezavantajı, elbette, kalitesidir. 56 reytingli bir oyuncu, uzun vadede asla iyi bir varlık değildir, ancak daha düşük seviyeli takımlar için bu, rüya gibi bir yardımcı oyuncu transferi olacaktır.

5. Aleksandr Erokhin – 5.25 milyon

Erokhin, AML/R hariç hemen hemen tüm orta saha dahil olmak üzere çok çeşitli pozisyonlarda oynayabilir ve kalenin önüne geçme yeteneğine de sahiptir. İki ayaklı olmasına rağmen, 71 puan bu satın alma işlemini rotasyon oyuncusu olarak orta seviye kulüpler için mükemmel kılıyor. Yaşı deneyim ve bazı yararlı liderlik getirecek ve fiyatın da büyük bir etkisi olmamalı.

6. Filip Marchwinski – 2.25 milyon

Pek çok kişi tarafından duyulması muhtemel olmayan bir başka isim olan Marchwinski, orta sahanın çeşitli yerlerini doldurabilecek ve gerektiğinde ön plana çıkabilecek sağlam bir kadro oyuncusu. O 56 genel reytingde oturuyor, ancak 2,25 milyonluk fiyat, 19 yaşında gizli bir potansiyel olabileceğini gösteriyor. Yine de, onu daha düşük seviyeli bir kulübe ve yedek rollerden birine katılmaya ikna etmek nispeten kolay olmalı.

7. Pavel Maslov – 6 milyon

Savunmanın tamamını güvenilir bir şekilde kapsayabilecek bir oyuncuya sahip olmak her zaman yararlıdır ve Maslov tam da bunu yapabilir. Bu, 66 genel reyting nedeniyle orta seviye bir kulüp için harika bir transfer. Sadece 21 yaşında olan Maslov, ortada, yanlarda veya DML/R’de biraz ileri düzeyde olsun, sırt 4’ün herhangi bir yerini, hatta sırt 5’i bile kaplayabilir.

8. Lukas Klostermann – 33,5 milyon

Önceki oyuncu için söylendiği gibi, tüm savunma pozisyonlarını doldurabilecek birinin olması her zaman yararlıdır. Pavel Maslov kulübün standartlarına pek uymuyorsa, belki de Klostermann daha iyi bir seçenektir. Aynı pozisyonları doldurabilir, ancak açıkçası çok daha fazla bir ifade imzalama olacaktır.

Toplamda 84 olmak üzere 33,5 milyon fiyatla, mevcut sözleşmede 5 yıl daha varken, bu adamı imzalamak en azından söylemek zor olacak. Bununla birlikte, kolayca mükemmel bir başlangıç ​​ve faydalı bir takım oyuncusu olacaktır.

9. Riechedly Bazoer – 9.75 milyon

Ronald Koeman ve Franz Beckenbauer’in merkez defans oyuncularının hücumculardan daha iyi gol atabildiği günlere geri dönüş. Bu tür çok yönlülük günümüzde o kadar yaygın olmasa da, hala gizli mücevherlerin içinde saklanıyor. Bazoer’i örnek alın. 75’lik uzak şut yeteneği, en iyi teknik özelliğidir, savunmadakinden bile daha iyidir.

Bir defans oyuncusu olarak sınıflandırılmasına rağmen, Hollandalı orta sahayı ve hatta AMC’yi koruyabilir. Bu elbette ideal değil, ancak seçenek ne olursa olsun orada. Sözleşmesinde 5 yıllık var ve bu onu şarkı söylemeyi zorlaştırabilir, ancak orta seviye bir kulübe, hatta en üst düzey kulüplerden birine harika bir katkı olabilir.

10. Bobby Dercodovoa-Reid – 5.5 milyon

Saldırıda çok yönlülük, dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli şeydir. Herhangi bir hücum pozisyonunu güvenilir bir şekilde doldurabilecek bir veya 2 oyuncuya sahip olmak gerçekten yararlı olabilir ve Decordova-Reid tam da bunu yapabilir.

70 reytingli Jamaikalı, orta sahadan yukarı doğru oynayabilecek şekilde, temelde sahanın tüm hücum yarısını kapsayabilir. Sözleşmesinin bitmesine 2 yıl kala ve Fulham’ın önceki sezonda Şampiyonaya düşmesi gerçeğiyle, fiyat çok yüksek olmamalı.

Soccer Manager 2022 Apk İndirmek için aşağıdaki yazımızı kullanabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG New State Oynayış Problemleri ve Çözümleri

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478