PUBG New State Oynayış Problemleri ve Çözümleri

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG New State Oynayış Problemleri ve Çözümleri

Uzun bir bekleyiş ve bolca test aşamasından sonra nihayet PUBG New State çıktı. 2051’de geçen fütüristik harita Troi, diğer savaş alanları ile birlikte dünya çapında büyük bir kabul görüyor. Ancak, oyun birkaç testten geçmiş olsa bile, oyuncular genellikle bazı aksaklıklar ve hatalarla karşı karşıya kalıyor. Oyunun iddia ettiği gibi, sorunları çözmek için çalışıyorlar ve oyuncuların yaşamış olabileceği rahatsızlıklar için özür dileriz. Ancak, bu yaygın sorunların çözüme ihtiyacı var ve bu kılavuzda PUBG New State’deki yaygın sorunlar ve bunların nasıl düzeltileceği hakkında konuşacağız.PUBG New State’de Oynanışla İlgili Sorunlar

 1. Kişiselleştirilmiş bir bağlantı aracılığıyla bir uygulamayı açarken düşük kaliteli grafikler
  Bazı iOS kullanıcıları, daha önce oyun indirmiş olan kullanıcılar, kişiselleştirilmiş bir bağlantı aracılığıyla bir uygulamayı açtığında düşük kaliteli grafiklerle karşılaşabilir.
  Düzeltme: Oyunu yeniden başlatmak bu sorunu çözecektir.
 2.  Sunucu işlevi çalışmıyor
  Oyuncular ilk kez giriş yapmaya çalışırken önerilen sunucu işlevi bazen çalışmıyor.
  Düzeltme: Lobiye girdikten sonra konumunuza en yakın sunucuyu seçin. Seçenekler, Ayarlar veya Harita Seçimi ekranındadır.
 3. Xiaomi cihazlarındaki sorunlar
  Oyunun ara sıra bir Xiaomi cihazında başlamaması sorunu. Cihazda daha eski bir işletim sistemi sürümünün yüklü olması nedeniyle oluşabilir.
  Düzeltme: Oyunun tavsiyelerine göre, oyuncuların cihazlarındaki en son işletim sistemi sürümünü güncellemeleri gerekiyor.
 4. Ping bilgisi yanlış
  Oyun pingi, ağ bağlantısının önemli bir parçasıdır. PUBG New State’de bir hesap oluşturduktan sonra bazen yanlış ping bilgilerinin görüntülendiği bir sorun ortaya çıkıyor.
  Düzeltme: Bu soruna geçici bir UI hatası neden oldu. Oyuncuların uygulamayı kapatıp yeniden başlatması ve sunucuyu yeniden seçmesi gerekir. Sadece şu adımları izleyin: Ayarlar → Temel → Bağlantı → Sunucu Seç.
 5. Oyunda ara sıra titreme
  Bu, oyuncuların oyun içinde ara sıra titreyen veya anormal renklerle karşılaşmış olabileceği durumlarda rahatsız edicidir.
  Düzeltme: Bu sorun, oynatıcının mobil cihazında daha eski bir Android işletim sistemi sürümünün yüklü olması nedeniyle oluşur. Cihazın işletim sistemini en son sürüme güncelledikten sonra oyunu yeniden başlatmanız önerilir. Ancak bazen bu tür bir sorun sürüm güncellemesinden sonra bile devam eder. Ardından, oyuncuların <Ayarlar → Grafikler → Grafik API>’yi OPEN GL olarak izleyerek Grafik API’lerini OPEN GL olarak değiştirmeleri ve uygulamayı yeniden başlatmaları gerekir.
 6. Yeniden yükleme sesi ve hareketi yok ve diğer sorunlar
  Bir ürün yığını elde edilirken miktarın ara sıra (0) olarak işaretlendiği bir sorun.
  Düzeltme: Bu bir UI sorunudur ve oyuncular ekranda ne gösterilirse gösterilsin doğru miktarı alacaktır
 7.  Oyuncular, İstasyon haritasındaki yeniden doğma noktasında düşerse, önceden ayarlanmış silahları yerine bırakılan bir silah alabilirler.
  Düzeltme: Bu, yeniden doğduktan sonra geri yüklenecek.
 8. Oyuncular, yeniden yükle düğmesine sürekli olarak dokunurlarsa, yeniden yüklerken yeniden yükleme sesi ve hareketi duymayabilir. Ayrıca yüksek bir yerden inerken herhangi bir ses duymayabilirler.
 9. Maçtan çıkmadan önce ayarlanmış olsa bile, bir maça yeniden girildiğinde uygulanıyor gibi görünmesine rağmen Takip Et özelliğinin çalışmaması sorunu.
 10. Yeşil Flare Gun’lu bir karakterin ara sıra canlanması, sonuç ekranında anormal bir şekilde gösterilecektir.
 11. Tramvayın içine Molotof atmak, tramvayın içini yakmaz.
 12. İstasyon haritasında bazı nesneler anormal görünebilir.
 13. Premium Pass Plus+ satın alınamaz.
 14. NC ile Kasa satın alırken gecikme oluyor.
 15. Çeşitli ödüller (etkinlikler, geçişler, görevler vb.) toplanamaz.

PUBG Mobile New State APK Mod Hile İndir 0.9.51.488

PUBG Mobile New State APK Mod Hile İndir 0.9.49.456 PUBG: NEW STATE, birçok genç tarafından sevilen ve deneyimlenen ünlü bir atış oyunudur....

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nulls Brawl Yeni Kulüp Ligi Oynanış ve Yeni Kostümler

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478