PUBG Mobile Apk

PUBG Mobile 1.8.0 Güncellemesi Apk İndir

PUBG Mobile 1.8.0 Apk yeni sürümü sonunda yayınladı. Yazımızdan oyunu rahatlıkla indirebilirsiniz. Sırtta taşıma ve tüm özelliklerle sizlerle  
Hileli Oyun İndir

3827 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
 • 3.5
 • 4 ratings
4 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
25% 0% 25% 0% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Half
 • Custom Full
4 ratingsX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
25% 0% 25% 0% 50%
5
2
4
0
3
1
2
0
1
1

PUBG Mobile 1.7 Güncellemesi Apk İndir

Uzun zamandır beklenen PUBG Mobile Apk güncellemesi sonunda geldi. Oyuna birkaç ilgi çekici yeni özellik eklendi, en dikkat çekicilerinden biri Sırtında taşıma seçeneği.

Kullanıcılar, güncellemeyi sırasıyla Google Play Store ve Apple App Store’dan alabilecekler. Bununla birlikte, oyunun yeni sürümünün kademeli olarak tüm dünyadaki tüm kullanıcılara dağıtılacağına dikkat edilmelidir, bu nedenle güncelleme henüz cihazlarına ulaşmadıysa oyuncuların endişelenmesine gerek yok.

İşbirliği yeni bir tema olacak ve ‘The Mirror World’ adlı yeni bir oyun modu getirecek. Mirror Island, Erangel’in Mirror World modunda görünecek. Oyuncular yerden ganimetlerini tamamladıktan sonra Mirror Island’a gidebilirler. Bu mod, ‘Flora Menace’ moduyla benzerlik gösteriyor. Ayna adasını tamamladıktan sonra bir rüzgar bariyeri görünecektir. Oyuncular bu bariyeri kullanarak Plitover Mirror adası ve Zaun Mirror adası adlı diğer ayna adalarına gidebilecekler. Ayna adasına girdikten sonra, oyuncuların karakterleri bu LOL karakterlerinden biri olan Vi, Jinx, Jayce ve Caitlyn olacak. Her karakterin kendi silahları ve benzersiz becerileri vardır. Oyuncular ayrıca ayna adasındaki dönüştürme cihazını kullanarak Arcane karakterlerini değiştirebilirler.

Büyük ödüller için hextech sandıklarını almayı unutmamak gerekir. Oyuncular yerden hextech kristalleri alabilirler. Bunu kullanarak Dynahex Tedarik mağazasından faydalı ürünler, silahlar, yelek-kasklar vb. sipariş edebilirler. Flora tehdit modunun nacore’ları ile neredeyse aynı. Arcane canavarlar haritada görünecek. Oyuncular onları yenerek iyi ganimet ve hextech kristalleri elde edebilirler.

Sırtlama özelliği

Bu, oyuna gelen yepyeni bir özellik. Oyuncular, nakavt edilen takım arkadaşlarını veya düşmanlarını sırtlarında taşıyabilecekler. Oyuncular aynı anda bir takım arkadaşı taşıyabilir. Bu dönemde oyuncular silah kullanamayacak, araç kullanamayacak. Taşıyan oyuncunun hareket hızı çok azalacaktır. Sırtlanmış oyuncunun can düşürme hızı da yavaşlar. Bu özellik kesinlikle oyuna daha fazla çok yönlülük getirecek.

Hayatta kalan bildirimi

Oyuncular, her oyun bölgesinde kalan düşmanların bildirimini alacak. Oyuncular, bu bildirim sistemi aracılığıyla ilk 10’da mı yoksa ilk 20’de mi olduklarını öğrenecekler.

Sis bombası animasyonu ve sinyali

Sis bombasının yörüngesine yeni bir animasyon eklendi. Bu, tüm animasyonu daha gerçekçi hale getirecektir. Ayrıca yakındaki parça bombaları için bir sinyal eklendi. Bu özellik sayesinde, yakınlarda bir el bombası olduğunda oyuncular bir uyarı sinyali alacaklar.

Güncellemeyi yükleme adımları

Adım 1: Başlamak için, kullanıcıların yukarıda verilen bağlantılar aracılığıyla PUBG Mobile 1.8.0 APK dosyasını indirmeleri gerekir.

Adım 2: “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını etkinleştirmeleri ve ardından oyunun APK’sini yüklemeleri gerekir.

3. Adım: Son olarak, oyun yüklendikten sonra oyuncular oyunu açabilir ve en son yinelemenin keyfini çıkarmak için hesaplarını kullanarak oturum açabilir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478