Roblox’ta Çalışan Kupon Kodu (Haziran 2021)

Roblox Kupon Kodu
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Roblox’ta Çalışan Kupon Kodu (Haziran 2021)

Lansmanından bu yana geçen 15 yıl boyunca, karakter özelleştirmesi Roblox’un kritik bir parçası oldu. Ancak, herhangi bir gerçek dünya para birimi harcamak istemeyen oyuncular için, yeni karakter öğeleri satın almak için gereken Robux’u bulmak zor olabilir. Neyse ki, Roblox oyunculara sık sık kullanabilecekleri yeni promosyon kodları verir. Roblox Kupon Kodu her biri, oyunculara belirli bir özel öğe verir, bu nedenle oyuncular, hangi ödülleri aldıklarını görmek için bunları test etmelidir. Bu kodların yanı sıra, Roblox dünyasında birçok yeni ücretsiz eşya da sağlayan birçok etkinlik var. Oyuncular, yola çıkmadan önce bu sınırlı sayıdaki ürünleri almak için In the Heights Block Party, Zara Larsson Launch Party ve Mansion of Wonder etkinliğine göz atmalıdır.Haziran 2021 İçin Tüm Roblox Kupon Kodları

Şimdiye kadar, bu ay Roblox için şu anda aktif olan tüm promosyon kodları şunlardır:

ROBLOXEDU2021
SPIDERCOLA
TWEETROBLOX
WorldAlive (Island of Move’da kullanılmalıdır)
DIY (Island of Move’da kullanılmalıdır)
SettingTheStage (Island of Move’da kullanılmalıdır)
StrikeAPose (Island of Move’da kullanılmalıdır)
VictoryLap (Island of Move’da kullanılmalıdır)
GetMoving (Island of Move’da kullanılmalıdır)

Bu kodları kullanmak için oyuncular Roblox web sitesine gitmeli ve oradan Code Redemption Sayfasına tıklamalıdır. Sayfa basittir, sağ tarafta kodları kullanmak için bir boşlukla birlikte kısa bir açıklama metni ile birlikte ‘Roblox Promosyonlarını Kullan‘ demelidir. “Kodunuzu Girin” yazan kutuya, oyuncular kullanmaya çalıştıkları kodu girmelidir. Kodu girmenin ardından yeşil bir başparmak yukarıya çıkıyorsa, ödeme başarılı olmuştur ve öğeler oyuncunun envanterinde olmalıdır. Kodun ardından kırmızı bir başparmak aşağı simgesi geliyorsa, kod geçersizdir, yani muhtemelen süresi dolmuş veya kullanılmış demektir.

Son olarak, sayfanın sol tarafı (PC’de) oyuncuların envanterlerini ziyaret etmesine izin vermelidir. Bu sekme aracılığıyla, oyuncular promosyon kodlarından aldıkları tüm yeni öğeleri uygun envanter kategorisi sekmeleri altında görebilmelidir. Bu yöntemi kullanarak Roblox‘ta ücretsiz eşya almak hızlı ve kolaydır! Unutmayın, bu promosyon kodlarının süresi genellikle belirli bir süre sonra sona erer, bu nedenle oyuncular bu ayın hiçbir ürününü kaçırmadıklarından emin olmak için hepsini en kısa sürede kullanmalıdır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Genshin Impact: Dream Solvent Nerede Bulunur ve Ne İçin Kullanılır

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478