Minecraft’ta Ender Ejderhası Yatakla Nasıl Öldürülür

Minecraft Ender Ejderhası
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Minecraft’ta Ender Ejderhası Yatakla Nasıl Öldürülür

Minecraft kesin sonu olmayan bir oyundur. Hayranlar, prosedürel olarak oluşturulmuş neredeyse sonsuz bir dünyayı, zanaat evlerini, kasabaları, heykelleri veya akla gelen her şeyi keşfedebilir ve istediklerini yapabilirler. Elbette oyuncuların isterlerse ulaşabilecekleri bir son hedef var ve bu da Korkunç Ender Dragon‘u Sonda yenmektir. Onu oklarla vurup büyülü kılıçlarla kesmek onu yenmenin geleneksel yolu olsa da, ona karşı kullanılacak en güçlü silahlardan biri de en alışılmışın dışında: bir yatak. Minecraft Ender Ejderhası nasıl öldüreceğiniz ile ilgili ipuçlarını yazımızda bulabilirsiniz.Yataklar normalde Minecraft‘ın tehlikeli gecelerini atlamak ve yeni bir yeniden doğma noktası oluşturmak için kullanılır, ancak sonunda bir patlayıcı olarak kullanılabilirler. Oyun, oyuncunun Sonda bir yeniden doğma noktası oluşturmasını yasakladığı için, orada bir yatak kullanmaya çalışmak, alev patlamasına neden olacaktır. Esprili bir şekilde, bu patlama Ender Dragon‘a karşı kullanmak için harika bir silahtır ve elde edilmesi TNT‘den çok daha kolaydır. Bu kılavuz, oyuncuların tercih ettikleri silah olarak yatakları kullanarak Minecraft’ın son patronuna hazırlanmalarına ve onları yenmelerine yardımcı olacak.

Patlayan Yataklar Kullanarak Ender Ejderhasını Öldürmek İçin İpuçları

Söylemeye gerek yok, ancak oyuncular kendilerini orada bekleyen tehlikelere tamamen hazırlanmış gizemli End boyutuna girmelidir. Saldırılardan korunmak için zırh, açlığı gidermek ve hasarı iyileştirmek için yeterli yiyecek ve en önemlisi yataklar getirin. Oyuncular, işi yapmak için tek bir yatak gerekmeyeceğinden, çok miktarda odun ve kesebilecekleri kadar yün getirmelidir. Yataklar bir envanter yuvasına istiflenemediğinden çok fazla yer kaplarlar, ahşap ve yün ise 64 kata kadar istiflenebilir. Bunu akılda tutarak, oyuncuların, hammaddeleri yanlarında taşırlarsa Minecraft Ender Ejderhası öldürmek için daha fazla yatağa erişimi olacağından, yatakları zaten hazırlanmış hale getirmek yerine Sondayken yapmanız önerilir.

Bitiş Kristallerini Yok Et

End’deki sütunların üzerinde, Ender Dragon‘un yakınlarına uçtuğunda sağlığını yenileyen kristaller bulunur. Ejderhayı sağlığına kavuşmadan önce yenmek mümkün olsa da, kristallerden önceden kurtulmak, ona verilen hasarın geri alınmamasını sağlayacaktır. Onları yok etmek için onlara ok atın veya kristal bir kapıyla korunuyorsa sütunların tepesine tırmanın. Kristallerin kırıldıklarında patlayarak, oyuncuya hasar vererek ve ölümüne sebep olduklarında dikkatli olun, bu yüzden hasarı azaltmak için önüne bir blok yerleştirin. Yere geri inmek için bir kova su kullanın ve tüm kristaller gidene kadar durulayın ve tekrarlayın. Yine, bu adımı tamamlamak gerekli olmasa da, bunu yapmak mücadeleyi önemli ölçüde kolaylaştıracaktır.

Ana Kaya Yapısı Tarafından Stake-Out

Ender Ejderhası yenildiğinde açılan çıkış kapısı, yıkılmaz ana kayadan yapılmış bir anıttır. Burada saklanmak ve onu sadece savunma yeteneklerinden daha fazlası için bir “operasyon üssü” olarak kullanmak yaygındır. Yakındaki zeminin yüksekliği, yatak patlamalarını başlatmak için mükemmel bir açıyla hizalanır, bu nedenle, o yüzeye bir yatak ve oyuncudan patlamayı engellemek için bir koruma bloğu yerleştirin ve patronun aşağı inmesini bekleyin! Ana kaya çıkarılamamasına rağmen, ekstra koruma gerektiğinde yapının altını kazmaktan çekinmeyin. Daha fazla yatak yapmak için üretim masaları ve diğer kullanışlı aletler, patlamalardan güvenli bir şekilde aşağıya yerleştirilebilir.

[FEL url=”https://www.hilelioyunindir.com/minecraft-mod-apk-son-surum-indir/” text=” Minecraft Apk İndirmek için Burayı Tıklayın ” class=”button” type=”blank” format=”” time=”25″]

Patlamaları Doğru Zamanlayın

Son olarak, oyuncuların Ender Dragon‘un patlamaya yakalanması için yatağın patlamasını başlatması gerekecek. Yatak bombasını patlatmak için, içinde uyumaya çalışıyorlarmış gibi sağ tıklayın. Bununla birlikte, Ender Dragon geldiğinde yatağı patlatmak ona zarar verecek olsa da, daha da fazla hasar vermenin bir yöntemi var. Ejderhanın zayıf noktası başıdır, bu yüzden yola çıkmadan önce başın yatağın yakınına girmesini bekleyin. Alternatif olarak, yakınlarda çeşitli yüksekliklerde birkaç platform yapmak, oyuncuya patlamalarını tam olarak hizalamak için daha fazla fırsat verecektir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Roblox’ta Çalışan Kupon Kodu (Haziran 2021)

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478