Genshin Impact: Dream Solvent Nerede Bulunur ve Ne İçin Kullanılır

Genshin Impact Dream Solvent
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Genshin Impact: Dream Solvent Nerede Bulunur ve Ne İçin Kullanılır

Genshin Impact‘in açık dünyasını ne kadar çok oyuncu keşfederse, karakterleri o kadar güçlü olur. Canavarlarla savaşmaktan veya savaş kılavuzlarından daha fazla deneyim puanı kazanmakla kalmıyorlar, aynı zamanda Teyvat’ta buldukları malzemeleri kullanarak karakterlerini geliştiriyorlar. Her karakterin, bir sonraki seviyelere yükselmek ve savaşta kullandıkları yeteneklerin seviyesini yükseltmek için ihtiyaç duydukları farklı kaynaklar vardır. Ancak bazen gerekli malzemeleri temin etmek biraz zor olabilir. Genshin Impact Dream Solvent hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.Hayranlar en sevdikleri karakterlerin yeteneklerini geliştirmek istiyorlarsa, doğru malzemeleri bırakan patronlarla savaşmaları gerekecek. Ne yazık ki, oyuncuların istedikleri eşyayı alacaklarının garantisi yoktur. Örneğin, güçlü Dvalin, Diluc gibi karakterlerin yetenek yükseltmeleri için ihtiyaç duyduğu bir öğe olan Dvalin’in Tüyünü düşürme şansına sahipken, bunun yerine Dvalin’in Pençesini düşürebilir. Bu patronlarla haftada sadece bir kez dövüşülebildiğinden, oyuncuların doğru malzemeleri toplaması biraz zaman alabilir. Boss düşüşlerini diğer yetenek seviye atlama malzemelerine dönüştürmek için kullanılan 1.5 güncellemesi sırasında eklenen bir öğe olan Dream Solvent‘e girin.

Dream Solvent Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

Teyvat’ta bulunan haftalık patronlar, yenilgileri üzerine çeşitli farklı ganimetler bırakıyor. Dream Solvent bunlardan biridir, ancak diğer hazineler gibi, bir patronun teslim edip etmemesi tamamen RNG’ye bağlıdır. Bu kullanışlı eşya genellikle düşürülmese de, bulması da imkansız değildir. Çoğu Genshin hayranı onları zaten tanıyor olmalı, ancak oyunda yeni olanlar için, Dream Solvent ile uyumlu eşyaları düşüren patronlar Wolvendom’da Andrius, Nantianmen’de Azhdaha, Liyue Harbour’s Golden House’da Childe ve Stormterror’s Lair’in derinliklerinde Dvalin. . Alternatif olarak, Zhongli’nin hikaye arayışının ikinci perdesi olan Mere Stone’u tamamlayan maceracılar ödül olarak bir Rüya Solventi alabilirler.

Genshin Impact 1.7 Güncellemesinin Inazuma Bölge Haritası

Genshin Impact 1.7 Güncellemesinin Inazuma Bölge Haritası İddia edilen bir sızıntı, muhtemelen oyunun bir sonraki güncellemesinde Genshin Impact‘e gelen yeni bir bölge...

Dream Solvent‘leri kullanmak için herhangi bir üretim tezgahına gidin; Mondstat’ta, çeşmenin yanındaki genel eşya mağazasının yanında, Liyue Limanı’nda, en doğudaki ışınlanma ara noktasının yanında ve üçüncüsü Albedo’nun Dragonspine kamp alanında. Tezgaha ulaştıktan sonra ekranın üst kısmındaki sembolüne basarak ‘dönüştür’ seçeneğini seçin. Oradan, oyuncular yetenek seviye atlama malzemeleri listesine gidebilir ve elde etmek istediklerini bulabilirler. Patronun düşürdüğü seviye atlama malzemelerinden en az biri bir maceracının envanterinde olduğu sürece, Dream Solvent‘i kullanarak diğer ikisinden birini elde edebilirler! Örneğin, Dvalin’in Pençesi, Dvalin’in Tüyünü veya Dvalin’in İç Çekmesini yaratmak için kullanılabilir, ancak Childe’ın Savaşçının Gölgesi kullanılamaz.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft: Axolotl Nasıl Yetiştirilir ve Beslenir

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478