Reface Apk

Reface Pro Apk Mod Son Sürüm 3.3.0 İndir 2022

Reface Apk 3.3.0 yüzünüzü otomatik olarak herhangi bir videoya aktaran ve etkileyici efektlerle filmler oluşturan bir uygulamadır.  
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Kötü Orta İyi Harika
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Modlu
 • Dosya Boyutu İngilizce
 • ÜreticiNEOCORTEXT, INC.
 • İşletim Sistemi Android

Reface Pro Apk Mod Son Sürüm 3.3.0 İndir 2022

Reface, internetteki en popüler uygulamalardan biri olmayı başarmıştır. Kendi yüzünüzün resmini çekin ve programda bulunan film bölümlerindeki videolardaki kişilerin yüzlerine ekleyin. Şimdiye kadar çıkan programları unutun. Bu uygulama kullanıcıya bolca kahkaha getiriyor. İnsanlar kullanmayı sevdiği sürece, bu tür uygulamalar yayınlanmaya devam edecek. Reface Mobil Apk İndir indirme sitelerinde en popüler ve kullanılan uygulamalardan biri olmayı başarmıştır.

Reface Videolara Yüz ekleme Programı

Yalnızca uygulamayı indirmeniz ve ardından herhangi bir adım atmanıza gerek kalmadan uygulamanın bütün özelliklerine erişebilirsiniz. Öncelikle size yol gösterecek bazı ipuçları olacak. Bu, ekranın ortasında bir Selfie Çekin seçeneğini getirecek, böylece artık beklemenize gerek kalmayacak. Sadece gözlerinizi kapattığınız ve ekrandaki talimatları takip ettiğiniz gibi, kendinize bir video yüz takas yapabilirsiniz. Nasıl kullanılacağını öğrenmenize gerek yok, kılavuzu okumanıza gerek yok, deney size her şeyi öğretecek. Bir sonraki adımda, ana karakterler doğrudan aşağıda düzenlendiği için yapabileceğiniz çok sayıda video olacak. Sahip olduklarınızı denemek ve eğlenmek için her şeye dokunmanız yeterlidir.

Reface Yüzünüzü videolara ekleyin

Diğer birçok uygulama, yüzünüzü tanıyabilmeleri için çok sayıda fotoğraf çekmeniz gerekecektir. En iyi yüzle gerçek bir çalışma istiyorsanız bu da oldukça doğrudur. Ancak, yalnızca eğlenmeye odaklanan bir uygulama için bu kadar çok adım atmanıza gerek yoktur. Sadece kendi özçekiminizi çekmeniz gerekiyor ve uygulama her şeyi yapacaktır. Takas alanını seçmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur. REFACE sizin için her şeyi yapacak. Kameranın kalitesine bağlı olarak fotoğraflarınız kalitesinde videoya dahil edilecektir. Genel olarak mevcut mobil cihaz, mükemmel çalışmayı yaratmak için yeterlidir.

Reface Pro Apk indir

Çıkarılan video en yüksek kalitede olacaktır. Bu, şablon şablonlarının zaten son derece yüksek kalitede yapıldığı anlamına gelir. Yüzünüzün detayları yerini ünlü oyuncuların yüzlerine bırakacak. Genel olarak, HQ seviyesinde full HD’ye kadar her şey mükemmel şekilde hazırlanacaktır. Kameranız ne kadar yüksekse, videolarınız o kadar gerçekçi olur.

Reface Mobil Apk Yükle

Bu bir şaka gibi olacak. Bu Face Swap videolarını, arkadaşlarınızı ünlü bir Hollywood filmi yaptıklarını düşünmeleri için kandırmak için kullanırsınız. Bu nedenle kameraya uygulanan birçok örnek video var. Sanki sadece bir özçekime ihtiyacınız var ve videoya ünlünün yüzü yerine yüzünüz eklenecek. Eğer bir müzik aşığıysanız, muhtemelen Justin Bieber gibi sahnede durmak isteyeceksiniz. Bazen en popüler süper kahraman Örümcek Adam olmak istersiniz. Bazen The Rock Johnson gibi güçlü olmak istersiniz. Tüm bu videolar, yukarıdan aşağıya çerçeveler halinde toplanacak ve düzenlenecektir. Serbestçe gezinebilir ve en çok hangi videoyu kullanmak istediğinizi öğrenebilirsiniz. Ona dokunun ve birkaç saniye sonra ünlü bir oyuncu olacaksınız.

Reface Kendi yüzümü resimlere ekleme

Yeni videolar günlük olarak güncellenecektir. Ne zaman istersen kolayca ünlü olacaksın. Bazen beğendiğiniz videolar veya karakterler olacaktır ancak bu uygulama henüz güncellenmemiştir. Üretim ekibine ihtiyaçlarınızı bildirmek için yorumlarınızı bırakın. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için her şeyi hızla güncelleyecekler.

Reface Son Sürüm Apk Download

Benzersiz sosyal ağın yakından bağlandığı ağ, kullanıcıların kendilerini ifade etmelerine yardımcı olur
Bu videoları yaptıktan sonra arkadaşlarınızla paylaşmaktan kaçınmak imkansızdır. Videoyu cihazınıza indirir ve ardından sosyal ağ sitelerine yüklerseniz, çok çaba sarf edecektir. Birçok karmaşık adım, videonun kalitesini büyük ölçüde düşürür. “REFACE: yüz takas videoları” birçok ünlü sosyal ağ sitesine doğrudan bağlanarak size çok zaman kazandıracaktır. Sadece bir selfie çekin, AI / ML yüz takas teknolojisinin çalışmasına izin verin, biraz bekleyin, ardından doğrudan bağlantılarla sosyal platformlarda paylaşın. 3 adımda, mükemmel bir video yüzü değişimini kolayca elde edebilirsiniz.

Reface Pro [Full Sürüm] Mod APK 1.5.3

Reface Pro [Full Sürüm] Mod APK 1.5.3 Teknoloji kesinlikle eski kameralardan ve hatta ilk kameralardan çok yol kat etti. İnsanlar sadece fotoğraflarının...

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478