Worms 2 Armageddon Apk

Worms 2 Armageddon Apk Mod 2.1.781142 İndir

Worms 2: Armageddon Apk ile oyunda bulunan solucanları daha iyi donatarak daha iyi silahlandırmak için size para hilesi sunuyoruz.  
Hileli Oyun İndir

1167 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 5
 • 1 rating
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
1 ratingX
Mod İndir Son Sürüm Nulls Brawl
0% 0% 0% 0% 100%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0

Worms 2 Armageddon Apk Para Hileli Mod 2.1.781142 İndir

Worms oyunları, en zevkli strateji oyunlarından biri olmayı başarmıştır. Oyunu daha eğlenceli yapan şey ise worms oyununu başka kişiler ile birlikte oynamanızdır. Oyun serisinin Worms 2: Armageddon çok eğlenceli grafiklere sahip ve oyun seviyesini bir derece arttıracak durumda. Oyunda yeni silahlar, yeni harita ve yeni oyun modları ile karşınızda. Oyun her yaş kesiminin oynayabileceği güzel bir oyundur. Worms 2: Armageddon Apk İndir oyun çok kolay bir oyundur. Oyuncular karşı tarafın oyunlarını yok etmeyi hedefliyor.  Oyunun ana konusu solucanların etrafında dönüyor. Karşı tarafın solucanlarını yok etmek için bir sürü silah çeşidine sahipsiniz. Oyunun haritaları farklı şekillerde yapıldığından bir çok harita mevcut olmuştur.

Worms 2 Apk Son Sürüm İndir

Harita, silah özelliğinin hedeflenmesini ve koordinatını ciddi şekilde değiştirecektir bu da oyunu dakikada hüzünlü ve stresli duruma sokacaktır. Oyuncu solucanlarını istediği yöne doğru götürebilir ve atlayabilir fakat tur başına sınırlı bir güce sahiptir. Hareket kademesi bittikten sonra, farklılıklarını bulmak için destece farklı eşyalara uygun bir silah aşaması olacak. Bununla birlikte, her silahın belirli bir ateş mesafesi sınırı vardır,. Bu yüzden oyuncular, oyunu kazanabilmek için arkadaşları ile birlikte hareket etmesi gerekmektedir. Bazı silahlar, toprağı yıkma ve rakipleri düşürmek için etkileşimli ortamdan yararlanmak için ateş edilmesi son şekilde yıkıcıdır.

Oyun modlarının çeşitliliği ve canlılığı Worms 2: Armageddon’un karakteristik özelliğidir, çünkü eğlenceyi onlarca kez çoğaltır. Ayrıca modlar yalnızca birkaç haritayla uyumlu olabilir; Hatta oyuncular bir maçtaki ortak hedefleri yok etmek için düşmanlarla koordine olabilir. Oyun ayrıca insanların birbirleriyle alay etmeleri ve oyunu daha eğlenceli hale getirmeleri için bir sohbet mekanizmasını da destekleyecek. Haritalar, ister ünlü simge yapılar ister modern savaş alanları olsun, kendine özgü bir stille tasarlanmıştır. Dahası, oyun bir platform formatında geliştirildi, bu nedenle oyuncuların düşmanları uzaktan vurmak için birçok faktöre bağlı olması gerekecek.

Worms 2: Armageddon Android İndir

Worms 2: Armageddon Apk İndir , silah sistemi ve işçiliği ile öne çıkıyor ve oyuncuların kusursuz silahları yükseltmesine ve elimizdeki parçalarla birleştirerek daha efsanevi silahlar yapmasına imkan veriyor. Ayrıca, solucanların uzaklığa bağlı olarak, bütün silahın gücü değişiktir. Ayrıca onları haritadan veya sıradaki mesafeden saldırmasına imkan sunan geri itme gücüne sahiptirler. Oyuncu bile mutlak hassasiyetle yüksek yıkımı silahlandırabilir ve kaleleri yok edebilir veya düşmanlara uzaktan saldırabilir. Bütün bölümlerde, oyuncuların iki seçeneği vardır: oynadıkları turdan sonraki tura silah saklamak. Her silahın kendine has gücü vardır, fakat bu, oyuncuları mutlu etmek için oynanışını güzel ve eğlenceli hale getirmenin sırrıdır.

Worms 2: Armageddon Hile Apk

Worms 2: Armageddon’a değiştirme ve süsleme efekleri eklenecek olan solucanlar, oyuncuların savaş yerinde daha ilerie çıkmaları için solucanların görüntüsünü yada kafalarına taktıkları şapkaları değiştirmelerine fırsat verecektir. Oyun, çok çeşitli kıyafetlere veya şapkalara sahip olacak ve kazanmak için ödüllerin kilidini açabileceksiniz.

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya...

Worms 2 Para Hilesi

Worms 2: Armageddon oyununda solucanları yönetin. Fakat bu oyunu oynarken size çok para ihtiyacınız olacaktır. Bu para açığını sitemizdeki para hilesi sayesinde kapatacaksınız. Oyunu daha keyifli hale getirmek için sitemizden Worms Apk Dosyasını indirin.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478