e
sv
OBB Dosyasını alternatif linklerden indirmeyi unutmayın
Farming Simulator 18 Apk İndir

Farming Simulator 18 [Sınırsız Para] Mod APK 1.4.0.6

Farming Simulator 18 Apk İndir Her zaman kendi çiftliğinize sahip olmak istiyorsanız Android için indirin! Şimdi ekin, ekin ve hasat edin!
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 3
 • 2 ratings
2 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
50% 0% 0% 0% 50%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
2 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
50% 0% 0% 0% 50%
5
1
4
0
3
0
2
0
1
1
 • Mod Özelliği Ücretsiz
 • Dil Seçenekleri İngilizceTürkçe
 • ÜreticiGIANTS Software
 • İşletim Sistemi AndroidiOS

Farming Simulator 18 [Sınırsız Para] Mod APK 1.4.0.6

Çiftçilik, her zaman dünyadaki birçok insanın temel geçim kaynaklarından biri olmuştur. Bu, özellikle arazinin geniş ve ekime hazır olduğu illerde yaşayan insanlar için geçerlidir. Bu nedenle çiftçilik konusunda birçok oyun yapılmıştır. Çiftçiliği seviyorsanız, buna bayılacaksınız! Farming Simulator 18 Apk İndir GIANTS Software tarafından geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Şu anda Google Play Store’da 500 binden fazla indirmesi var. Bu oyunda, kendi çiftliğinizi yönetiyorsunuz ve birçok çeşit mahsul ekiyorsunuz. Bunun dışında koyun, domuz, inek ve daha fazlası gibi çiftlik hayvanlarına bakabilirsiniz! Ayrıca ormancılıkta yer alıyorsunuz ve ürünlerinizi pazarda satıyorsunuz! Bu oyunda bekleyebileceğiniz birçok özellik var!


Farming Simulator 18 Apk İndir

Çiftlikler, tüm dünyada en kazançlı ve her zaman popüler olan işletmelerden biridir. Çiftlikler, süpermarketlerin müşterilere sattığı taze mahsuller sağlar. Çiftlikler olmasaydı, masada yiyecek yiyeceğimiz olmazdı. Çiftçiliği seviyorsanız, bu oyuna bayılacaksınız!

Farming Simulator 18, GIANTS Software tarafından geliştirilmiş bir simülasyon oyunudur. Bu oyunun şu anda Google Play Store’da 500 binden fazla indirilmesi var. Bu, popüler Farming Simulator serisinin devamı niteliğindedir. Ve bunda modern bir çiftçi olacaksın. Buğday, mısır, kanola, şeker pancarı, patates ve ayçiçeği gibi birçok mahsulü ek ve hasat et! Ek olarak, çiftçiliği kolaylaştıracak 50’den fazla tarım aracı ve makinesi toplayacaksınız!

Farming Simulator 18 Hileli Apk İndir

Farming Simulator 18, kendinizi eksiksiz bir çiftçilik deneyimine kaptırmanızı sağlayan harika bir çiftçilik simülasyon oyunudur. Bitkileri ek ve hasat et, hayvancılıkla ilgilen ve ormancılığa gir! İşte özellikleri:

Eşsiz oyun – Çiftçilik, pek çok insanın anlamadığı kadar karmaşık ve karmaşık bir süreçtir. Bu nedenle, yalnızca tecrübeli çiftçiler bu işe girebilir. Çiftçiliği seven insanlardan biriyseniz, Farming Simulator 18‘i seveceksiniz! Bu oyun tam bir çiftçilik simülasyon deneyimi sunuyor. Ekin ekmekten hasada kadar hepsi var! Çiftçiliği kolaylaştırmak için farklı türlerde tarım araçları ve makineleri de kullanabilirsiniz! Ancak, bu oyunda sıkı çalışmayı yenemezsiniz. Ama isterseniz size yardımcı olmaları için yardımcıları arayabilirsiniz!

Zooba Ücretsiz Elmas MOD APK 3.5.0 İndir

Zooba Sınırısız Elmas MOD APK 3.5.0 İndir Şu anda, MOBA ve Battle Royale, Google Play ve App Store’da iki popüler türdür. Özellikle...

Farming Simulator 18 Sınırsız Para Hilesi

Çiftçilik – Bu oyunda, şimdiye kadarki en iyi çiftçilik deneyimine sahip olacaksınız! Toprağı işleme, ekin ekme ve sonra hasat sürecinden çiftçiliğin gerçekten nasıl işlediğini anlayacaksınız. Bu oyunda tohum satın alıp ekmeniz gerekiyor. Bunlar arasında şeker pancarı, buğday, patates, kanola, mısır ve ayçiçeği var! Bunların her biri farklı zaman dilimleri ve daha fazlasını gerektirir!

Hayvancılık ve Ormancılık – Bu oyunda çiftçilik dışında başka şeyler de yapacaksınız! Koyun, inek ve domuz gibi kendi çiftlik hayvanlarınıza bakacaksınız! Satabileceğiniz süt ve yün üretmek için inek ve koyunlarınızı beslemeniz gerekiyor. Ardından, daha sonra pazara satmak için domuz yetiştirmeniz gerekir. Buradaki her şey kâr içindir, bu yüzden süreci bildiğinizden emin olmanız gerekir.

Araçlar ve Ekipman – Bu oyunda 50’den fazla makine ve tarım aracı toplayacaksınız! Bunların her biri benzersizdir ve farklı şeyler yapmanıza izin verir. Bunlardan en iyi şekilde yararlanmak için ne işe yaradıklarını öğrenmelisiniz. Oyun, Challenger, Fendt, Massey Ferguson ve Valtra gibi tarım ekipmanları açısından en ünlü markaları yeniden yaratma konusunda harika bir iş çıkardı!

Gerçekçi Grafikler – Bu bir simülasyon oyunu olduğundan, 3D grafiklerin gerçekçi olmasını bekleyin! Bu oyunda, mümkün olan en inanılmaz şekilde çiftçilik yapmanın nasıl bir şey olduğunu deneyimleyeceksiniz.

APK ve OBB dosyaları nasıl kurulur

APK Dosyası nedir? Android Paketi (APK), mobil uygulamaların ve ara yazılımların dağıtımı ve kurulumu için Android işletim sistemi tarafından kullanılan paket dosya...

Farming Simulator 18 Mod APK – Sınırsız para

Farming Simulator 18, eksiksiz bir çiftçilik simülasyon deneyimi sunar. Sınırsız para modunu hemen indirin!

Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478