Razer Bu Yıl E3’te İlk Açılış Konuşmasını Gerçekleştirecek

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

E3 2021’e sadece birkaç hafta kala, şirketler katılımlarını duyurmaya başlıyor ve buna Razer de dahil. Bu haftanın başlarında Razer, kendi E3 2021 açılış konuşmasını yapacağını doğruladı. Bu, Razer’ın E3’te ilk kez bir açılış konuşması olacak ve bu yılki gösteriyi hem Razer hem de hayranları için heyecan verici hale getirecek.

Razer ürünlerinin hayranıysanız, aklınız muhtemelen yaklaşan gösteride ne açıklayacağına dair olasılıklarla doludur. Razer, açıkçası ayrıntıları vermese de, ne bekleyeceğine dair ipuçları veriyor. Razer, Xbox ve Bethesda dahil olmak üzere sektördeki diğer büyük markalara katılacak. Bu Razer’ın sadece ilk E3 açılış konuşması değil, aynı zamanda gösteride bir ana açılış konuşması olacak. Bu, Razer’ın göstermesi gereken her şeyin çok fazla dikkat çekeceği anlamına gelir. Bunun ne olabileceğine gelince, büyük bir kısmı donanımla ilgili olacak.

Şirketin duyurusuna göre, Razer CEO’su Min-Liang Tan bazı heyecan verici yeni donanımları ortaya çıkaracak. Razer, bu yeni donanımın “yenilikçi” olacağını ve sınıfının en iyisi teknolojisine sahip olacağını söylüyor. Razer ayrıca bu ürünlerin “PC oyunlarında çıtayı yükselteceğini” söylüyor. Bu, duyuruların ne hakkında olabileceğine dair olasılıkları daraltmaz. Razer ürünlerinin çoğu PC oyunları içindir. Ancak Razer, en yeni Blade dizüstü bilgisayar serisini piyasaya sürdü, bu nedenle duyurunun yeni çevre birimleriyle ilgili olması muhtemel.

Klavyeleri, fareleri, kulaklıkları ve daha fazlasını düşünün. Elbette bu, Razer’ın yeni dizüstü bilgisayarları tanıtmayacağı anlamına gelmiyor. Razer E3 2021 açılış konuşmasını canlı izlemek istiyorsanız, bunu E3’ün YouTube, Twitch, Twitter ve Facebook’taki resmi kanalları aracılığıyla yapabileceksiniz. Açılış konuşması 14 Haziran’da 3PM PST’de gerçekleşecek. Geçen yıl Razer’in duyurularını takip ediyorsanız, muhtemelen en az bir RazerStore Live etkinliği görmüşsünüzdür. Bunlar, Razer’ın resmi kanallarında düzenlediği ve yeni ürünleri ve daha fazlasını duyurduğu kendi canlı yayın şovlarıdır.

Razer, bunlardan birini doğrudan E3 açılış konuşmasından sonra tutacak. Bu nedenle, mümkünse bunun için biraz zaman ayırmak isteyeceksiniz. Bu, ek ürün tanıtımlarına ve uygulamalı sunumlara sahip olsa da, aynı zamanda bazı harika Razer ürünleri çekilişlerine de sahip olacak. Yani bu, potansiyel olarak E3’ten biraz kazançla çıkmanın bir yolu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Nvidia RTX 3080 Ti Founders Edition Özellikleri Hakkında

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478