PUBG’nin Massive 12.1 Güncellemesindeki Yenilikler

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG’nin Massive 12.1 Güncellemesindeki Yenilikler

Oyunun 2021’in şu ana kadarki en önemli yamalarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds güncellemesi 12.1 geldi. Güncelleme, yeni içerik eklemenin ötesinde, insanların PUBG Massive 12.1 oynama şeklini değiştirerek yeni modlar, araçlar ve ulaşım seçenekleri sunacak gibi görünüyor. PUBG 12.1 değişikliklerinin tam listesi kapsamlıdır, ancak her oyuncunun bilmesi gereken önemli noktalar vardır.

Rekabetçi oyuncular için güncelleme, PUBG’nin Sezon 12 dereceli oyununun başlangıcını ve bir dizi sahne arkası değişikliğini işaret ediyor. En önemlilerinden biri, oyunun itibar sisteminde bir düzeltmedir: İtibar puanları artık hile ile ilgili geçici yasaklar için düşülmemektedir, yani oyuncular yanlış raporlar için cezalandırılmamalıdır. Onaylanmış hile, hala kalıcı bir yasakla sonuçlanır. Bu arada ekip davetleri, artık birinin profilini görüntüleme olanağı sunuyor.Resmi PUBG yama notlarında vurgulanan güncellemenin odak noktası, oyunun Aralık 2017’de yayınlanan ikinci haritası olan Miramar‘ın elden geçirilmesidir. Revizyon yalnızca aydınlatmayı, dokuyu ve model ayrıntısını iyileştirmekle kalmaz; ayrıca daha iyi akış için bazı alanları düzene sokar, hangi kayalıklara tırmanılamayacağını açıkça gösterir ve Challenger Modu için Kum Fırtınası ve Alacakaranlık iklimleri ekler. İki kişilik Quad ATV yeni bir araç olarak mevcuttur ve diğer haritalardan ithal edilen öğeler arasında jammer paketleri, yem bombaları ve acil durum paraşütleri bulunur. Acil durum alımı, oyunculara her biri arasında 90 saniyelik bir bekleme süresi ile daha az uçak verecek şekilde ayarlandı. Bir uçak hazır olmadan önce toplama paketini kullanmak onu boşa harcar.

PUBG 12.1’e Artışlar, Patlamalar ve Daha İyi Robotlar Geliyor

Haritayla ilişkilendirilen yeni bir silah, yarı otomatik Lynx AMR’dir. PUBG‘nin ilk anti-malzeme tüfeği olarak tanımlanan .50 kalibrelik mermilerinin, motosikletleri tek atışta havaya uçuracak kadar güçlü olduğu ve BRDM’lere camlarını delmek de dahil olmak üzere ciddi hasarlar verecek kadar güçlü olduğu söyleniyor. Dengeleme amacıyla, silah şu anda yeniden yükleme yapılmadan beş atışla sınırlıdır ve Normal maçlarda yalnızca Miramar bakım paketlerinden temizlenebilir.

PUBG Mobile New State APK Mod Hile İndir 0.9.51.488

PUBG Mobile New State APK Mod Hile İndir 0.9.49.456 PUBG: NEW STATE, birçok genç tarafından sevilen ve deneyimlenen ünlü bir atış oyunudur....

Erangel, Miramar, Sanhok ve Vikendi’de botlar iyileştirildi. Artık siper ve el bombaları açısından daha iyi davranmalılar ve ayrıca başlangıçta uçaktan atlayacaklar. Başka yerlerde, PUBG’ye daha yumuşak yerel ve sunucu performansı, lobiler için futbol topları ve G-Coin gerektiren karmaşık bir silah görünümü yükseltme sistemi verildi. Normalde DLC’den kaçınan insanlar için bir rahatlama, aksesuarlara göz atarken sağ tıklamalı bir PC menüsünün eklenmesidir, bu da eşyaların daha hızlı donatılmasını ve değiştirilmesini sağlar.

 

Son olarak, “sınırlı bir süre için” PUBG Labs’a yakında bir Yarış Modu geliyor ve belirli ortaklar şimdiden özel maçlarda yarışlar başlatabiliyor. Bunlar, Miramar’da yer alan iki parkurda gerçekleşir, oyuncuları bir araç, silahlar ve WipEout tarzı cephane ve hız artırmaları alma yeteneği ile yumurtlar. PUBG 12.1 güncellemesi şu anda tüm PC oyuncuları için yayında.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Dev Minecraft Arı Oyuncak Peluş Nerede bulunur Nasıl Alınır?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478