Dev Minecraft Arı Oyuncak Peluş Nerede bulunur Nasıl Alınır?

minecraft arı peluş
avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dev Minecraft Arı Oyuncak Peluş Nerede bulunur Nasıl Alınır?

Minecraft oyun serisi için ürünler çeşitli şekillerde gelir. Pikselli yataklardan karakter temalı giysilere kadar, hayatta kalma simülasyon oyununun hayranları Minecraft coşkularını göstermenin bir yolunu buluyor. Şu anda Minecraft koleksiyonundaki popüler bir seçenek, Minecraft arısı şeklinde büyük bir yastık arkadaşıdır. Bununla birlikte, şu anda çoğu büyük perakende mağazasında satıldığı için hayranlar bu minecraft arı peluş takmakta zorlanabilirler.

Arılar ilk olarak Minecraft temel oyununda Aralık 2019’da Buzzy Bees 1.15 oyun güncellemesiyle ortaya çıktı. Genişleme, arıları pasif bir çete olarak ekledi ve diğer mekaniklerin yanı sıra arı yuvaları, arı kovanları, bal blokları ve petekleri tanıttı. Bal, kızgın arıların veya diğer düşmanca çetelerin verdiği zehri iyileştirmek için yetiştirilebilir ve şişelerde saklanabilir. Buzzy Bees güncellemesinden önce, oyuncuların arıları kullanmak için modlar yüklemeleri gerekiyordu ve bu modlar hala daha kapsamlı arı tutma mekaniği sunarken, Minecraft arılarının resmi büyük tasarımı, varlıklarının basitliğini telafi ediyor.

Şu anda, koyunlar, tavuklar, inekler, Creepers, Zombies, Villagers ve Endermen dahil olmak üzere çoğu Minecraft çetesi için peluşlar var. Bu peluşlar küçük ve taşınabilir ya da kişisel yastık olarak kullanılabilecek kadar büyük olabilir. Minecraft arı peluşları, sarılmak için mükemmel olan 15″ x 11″ x 7″ dev bir arı yastığı da dahil olmak üzere, geçtiğimiz yıl satışa sunuldu. Fan ürünleri şirketi Jinx tarafından yapılan Minecraft arı yastığı, büyük perakende web sitelerinde satılık olarak bulunabilir. Target ve Amazon da dahil olmak üzere, eBay ve Mercari gibi ikinci el satıcı web sitelerinden şişirilmiş bir fiyata satın alınabilirler.

Minecraft Yastık Dostu Arılar Yüksek Fiyata Yeniden Satılıyor

Ne yazık ki, Minecraft arı yastıkları son zamanlarda popülerlik kazandı ve şu anda liste fiyatının 19.99 USD olduğu Target gibi yerlerde satılıyor. Bu sevimli yastıklardan birini isteyenler için, Etsy’deki AngelinaLily veya DrowsyBeeCrate gibi içerik oluşturucular, hayranların satın alması için peluşları elle yeniden yarattı. Minecraft hayranları ayrıca arı dostlarının Jinx versiyonunun perakende mağaza web sitelerinde stoklara girmesini bekleyebilir. Bu, potansiyel olarak güvenilmez bir ikinci el satıcıdan resmi bir Minecraft arı peluşu satın almaktan daha iyi bir yol olabilir.

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir

Minecraft Full Apk 1.17.30.24 İndir Bu noktada, size hala bilmediğiniz mükemmel açık dünya oyunu hakkında söylenecek neredeyse hiçbir şey kalmadı. Başlangıçta Mojang...

Şu anda stokta olan büyük bir Minecraft peluş için başka bir seçenek de yunus. Şu anda resmi Jinx mağazasından Amazon’da 35,95 USD karşılığında satın alınabilen yaklaşık 14 inç uzunluğundaki mavi yunuslar, kişisel Minecraft peluş koleksiyonuna mükemmel bir ek olabilir. Ayrıca, yakında çıkacak Caves & Cliffs 1.17 güncellemesinde piyasaya sürülen Axolotl da mümkündür. Minecraft, büyük boyutlu bir peluş da alacak ve hayranların toplaması için başka bir sevimli ve sevimli seçenek ekleyecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Minecraft Caves & Cliffs’in Eklediği Yeni Eşyalar

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478