PUBG: New State İlk Kapalı Alpha Sürümü Yakında Çıkıyor

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 2

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG: New State İlk Kapalı Alpha Sürümü Yakında Çıkıyor

Hayatınızda yeterince PlayerUnknown’s Battlegrounds almadıysanız size güzel bir haberim var, mobile yeni bir PUBG oyunu geliyor ve adı PUBG: New State. Bu yıl Android ve iOS’a geliyor ve sözde özel bir harita, ultra gerçekçi grafikler sunacak ve mobil oyun için sıfırdan optimize edilmelidir. Pubg New State indir çıkış tarihi ile ilgili bilgi yazımızda bulabilirsiniz.Yukarıdaki fragman, PUBG: New State‘e ilk bakışı sunuyor ve gördüğünüz gibi, PUBG, ancak biraz daha süslü grafiklere sahip. Az ya da çok, diğer tüm Battle Royale oyunları gibi oynuyor gibi görünüyor.

Tüm mobil oyun duyuruları gibi, bugün yukarıdaki fragman ve birkaç ekran görüntüsü dışında pek fazla bilgi yok. Şimdiye kadar, PUBG: New State‘in gelecekte geçeceğini biliyoruz, yani 2051 yılında geçiyor. Sözde oyun, Global Illumination adlı yeni bir teknolojiyi kullanarak bir mobil sürümün “sınırlarını zorlamak” için tasarlanıyor. , bu yüzden daha iyi grafikler bekliyoruz. Ayrıca yeni bir silah özelleştirme özelliğinin oyuncuların silahlarını dönüştürmesine olanak sağlayacağını da biliyoruz.

Tabii ki, büyük haber şu ki PUBG: New State, seri için yepyeni bir harita sunacak, ancak bunun gibi bir şeyin neden sadece çekirdek oyun için yeni içerik olmadığını merak etmeniz gerekiyor. Ne olursa olsun, her iki oyun da var olduğu sürece, oyuncu tabanı bölünecek ve bu da kasıtlı olarak aşağı inmek için garip bir yol gibi görünüyor.

PUBG New State Alpha APK ve OBB İndir

PUBG New State APK ve OBB İndir Tencent, birkaç bölgede PUBG New State‘i resmi olarak duyurdu ve tamamen ücretsiz olarak indirmeniz için...

Yine de, devam edecek çok şeyimiz olmasa da, PUBG: New State Play Store’da ön kayıt için zaten mevcut. Bu nedenle, oyunun açıklamasını okumak veya bu yıl hangi gün oyun başlatılırsa o gün bir ön kayıt bildirimi almak isterseniz, ekranın alt kısmındaki Play Store widget‘ı aracılığıyla yeni listeye kolayca gidebilirsiniz. sayfa.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Microsoft Windows 11 Ne Zaman Çıkacak?

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478