Fortnite, Tiktok Bella Poarch İfadesini Yayınladı

avatar

Hileli Oyun İndir

 • e 3

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite, Tiktok Bella Poarch İfadesini Yayınladı

Epic Games, Fortnite ICON serisi geçişi için yepyeni bir ifade ortaya çıkardı ve oyun, bunu gerçekleştirmek için başka bir TikTok yıldızıyla birlikte çalışıyor. Bu sefer, Tik Tok’ta 66 milyondan fazla takipçisi olan ve kısa süre önce yeni hit single’ı ‘Build a B*tch‘i yayınlayan Bella Poarch.Fortnite, Mayıs 2020 itibariyle 350 milyondan fazla oyuncuyla sektördeki en etkili oyunlardan biridir. Oyun, bir battle royale oyununun temel öğelerini kullanarak ve onu hayatta kalma zanaat oyunlarından yapı öğeleriyle karıştırarak oldukça basit olsa da, Fortnite gibi görünüyor. piyasaya sürüldüğünden bu yana son dört yılda piyasada bir boşluk yaratmış ve yükselişe geçmiştir. Oynaması ücretsiz oyun, ünlülerin ve çevrimiçi kişiliklerin unvanı tanıtması ve oyun içi etkinlikler düzenlemesiyle kültürel bir fenomen olarak kabul edildi. Ninja, Marshmello ve Drake gibi ünlü müzisyenler, yayıncılar ve aktörler, geçmişte bu gibi kutlamalar düzenlemek için Fortnite geliştiricileriyle birlikte çalıştı. Fortnite, oyuncuların eğlenmesi için oyun içi canlı konser veren ilk oyundu.

Son zamanlarda, Tik Tok yıldızları, oyun içinde kullanılmak üzere yaratılan ve satılan bu ünlü internet ünlülerine dayanan kozmetik ürünler ve ifadelerle Fortnite mağaza serisinin en yeni üyesi oldu. Bella Poarch, Marshmello, Ninja ve diğer içerik oluşturuculara katılarak Epic Games ile birlikte çalışan en yeni çevrimiçi kişiliktir. Dexerto’nun yakın tarihli bir makalesi ve Bella Poarch’ın kendisinden bir tweet sayesinde, yeni ifade, battle royale oyununu başlatmadan görülebilir. Tik Tok ve müzik yıldızı tarafından tasarlanan ve koreografisi yapılan ifadenin adı “Build Up”. Şu anda mağazada öne çıkanlar bölümünde satın alınabilir ve 500 V-Bucks’a mal olur. Poarch’ın diğer çevrimiçi içerik oluşturucuların yaptığı gibi bir oyuncu görünümü alıp almayacağı henüz görülmedi, Epic Games veya Poarch’tan bu geçişin ne kadar ileri gideceğine dair bir haber yok.

Poarch‘ın Epic Games ile bir araya gelmesinin nedeni, muhtemelen, yakın zamanda Billboard Hot 100’de 58. sıraya ulaşan yeni hit single’ı ‘Build a B*tch’i piyasaya süren Tik Tok kişiliğinin kutlanması olabilir. yeni şarkının adına ince, aile dostu bir gönderme yapın.

Fortnite hayranları, sezon sadece birkaç gün önce başladığından, Sezon 7 devam ederken Epic Games’ten daha fazla duyuru bekleyebilirler. Sezon ilerledikçe daha fazla mağaza öğesi ekleneceğinden emin olabilirsiniz, bazıları muhtemelen bu sezon Battle Pass’ın bir parçası olarak mevcut.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

PUBG: New State İlk Kapalı Alpha Sürümü Yakında Çıkıyor

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478